Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוז מכונת כביסה שעומדת במרפסת

urich
שימו לב! השרשור הזה בן 1915 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פות"ש - כיצד מוגנת המכונה מפגעי מזג האוויר? אם תתקין אותה במקום שאינו מוגן החלודה תחסל אותה מהר מאד.

בהרבה מקרים מכונות כביסה מותקנות בתוך חדרי האמבטיה וזה איזור לח.

אבל נכון שגשם ישיר לא יעשה חסד עם המכונה. לכן מומלץ לכלוא אותה בארון פלסטי כלשהו ולפתוח אותו בזמן השימוש. כמובן שהארון לא צריך להיות אטום, חריצי איוורור או רעיון דומה יתאימו.

יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בימינו רוב חלקי מכונות הכביסה עשויים מפלסטיק וגם מחליפים אותם מוקדם יותר מאשר בעבר לכן לא הייתי חושש מלחות יחסית גבוהה אשר גורמת להתפתחות מהירה של חלודה כתוצאה מהתקלפות הצבע.

אתה מתכוון במקרה לקריסטל לורד ? :-P

ממש לא, ואל תזכיר את השם קריסטל בנוכחותי (גם הוירטואלית). כבר כתבתי כאן כמה פעמים, לפני 5 שנים השלכתי לפח מכונת קריסטל בת שנתיים שרקדה דרך כל חדר הכביסה שלי והעירה את כל השכנים כל אימת שסחטה - ושורה של טכנאים לא הצליחו לתקן אותה.

העניין הוא שבמהלך חיפוש דירה לפני 6-7 שנים נתקלתי בכמה דירות שבהן מכונות הכביסה היו ממוקמות בסככות בחצר או במרפסות. כולן, ללא יוצאת מהכלל, היו חלודות כמו פיאט 600 אחרי תאונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על מכונת כביסה הממוקמת בבית ולא בחצר/על הגג/מקום ציבורי...

מכונת כביסה תוצרת בוש 7 קילו חדשה ניתן לקנות ב-1600 שקלים כולל הובלה לכן רוב הסיכויים שמשהו אחר התקלקל במכונה לפני שחלודה תכרסם במכונה בצורה אגרסיבית ואז מחליפים בחדשה.

בעבר אנשים החזיקו 10-20 שנים מכונות כביסה ואכן לחות גבוהה כמו בחדר אמבטיה גרמה לקורוזיה שלפעמים גרמה להשבתה של מכונת הכביסה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה - הבוש הנוכחית שלי החלה לסבול מחלודה בדלת (פתח עילי) בגיל שנתיים. בינתיים בת 5, נזקקה פעם אחת להחלפת האטם סביב הפת, חוץ מזה פנתרה.

הטכנאי טוען שהמכונה מופעלת בעומס יתר ושזה מה שגורם לנזקים - אבל זה לא מפריע לאשתי להמשיך להעמיס אותה עד שהיא בקושי נסגרת.

זמן החיים הממוצע של מכונות BSH אצלנו 7 שנים. של יצרנים אחרים 2-4 (דומני שזו זו המכונה השישית שלנו, את הראשונה קנינו באביב 1990). כל המכונות בעלות פתח עליון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אנשים שרוצים לשמור על מכונת הכביסה ולמנוע הופעת חלודה מוקדם מהצפוי צריכים לשמור על מספר כללים פשוטים והם:

1. לנגב ולייבש את איזור האטם של פתח הכנסת הכביסה וגם את הדלת בסיום כול כביסה.

2. לנגב חיצונית את מכונת הכביסה מעת לעת.

3. הכי חשוב לטפל בנזילות הכי קטנות מכיוון שהם גורם מספר אחד להופעת חלודה במיוחד באיזור התחתון של מכונת הכביסה.

* שכחתי...לתת לגבר לקרוא את הוראות השימוש במכונה ולקפדנים שבנינו לחפש פורום שעוסק בדייטליניג של מכונות כביסה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון המכונה אכן ממוקמת במרפסת וכך גם המייסד יש לחות לא היסטרית (ספר המדבר). הניקוז הוא הועבר בסוף דרך קיר חיצוני למטבח שם הוא עובר מתחת לארונות בזווית של 4 מעלות ירידה לכל האורך ישר לכוס ניקוז. ככה שאין בצנרת מים עומדים בכלל.

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...