Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניסן מיקרה 2016 אוטומט

Shany Alon
שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיבלתי הצעה מחברת השכרה - ניסן מיקרה שנת 2016 אוטומט נפח מנוע 1198 , לשעבר רכב השכרה עם 110000 ק״מ. ללא תאונות טיפול כל 20,000 אלף קמ.

מחיר - 45,000 אלף שח.

ההצעה טובה או שאני יכולה לדרוש בפחות?

ניסן מיקרה הוא רכב טוב ?

זוג ללא ילדים שישמש כרכב עיקרי לנסיעות ארוכות (כ50 קמ) ?

כי הבנתי שיש בו בעיות גיר, והוא פחות מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב השכרה שנסע לא מעט, 110 אלף ק"מ לרכב בן 3 שנים (נגיד, כי תכף 2019) זה לא מעט. רכב השכרה גם עובר חיים לא קלים.

בהתחשב בעובדה שהדגם האוטומטי נמכר ביד שניה 0 ק"מ בסביבות 65 אלף ש"ח ואתה מקבל רכב חדש לגמרי עם 3 שנות אחריות ו-0 ק"מ על השעון, אני לא חושב שמדובר כאן בהצעה אטרקטיבית.

הוא רכב בסדר, אם אין לך דרישות מיוחדות. לנסיעות כאלו הייתי מחפש רכב יותר נוח ויותר נעים. בעיות גיר - יש פה ושם בגיר הרציף של ניסאן.

אני הייתי קונה בתקציב הזה פג'ו 208 1.2 טורבו אוטומטית, יותר נוחה ומפנקת מהמיקרה, חזקה יותר, בטיחותית יותר, מודרנית יותר, נראית טוב יותר (לדעתי), מרווחת יותר, גיר אוטומטי אמין.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבדוק אם ההצעה שלך טובה, תכנס ליד 2 ותראה איזה מיקרות נמכרות במחיר הזה.

לדעתי המיצובישי ספייס סטאר עושה את אותה עבודה בצורה קצת מודרנית יותר ובלי הבעיות גיר שדווחו במיקרה. החסרון היחיד שלה לעומת המיקרה הוא זוויות הגלגול החריגות, לא משהו שאמור להפריע בנסיעה מנהלתית במהירות סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי על המיקרה (2017) של סבתא שלי כמה פעמים גם בתוך העיר וגם מחוץ לעיר וסה"כ מדובר על רכב סביר מאוד. לי באופן אישי הוא היה קצת צפוף ביחס לרכבים אחרים, אבל אם נמתחים אחורה עם הכיסא על חשבון המושב האחורי, הישיבה היא בסדר. (מטר 85, רחב). סך הכל רכב פשוט בלי יותר מדי טכנולוגיה מתקדמת (גם המולטימדיה עם מצלמת הרוורס די בסיסית). בתוך העיר הרכב אידיאלי מאוד, אך מחוץ לעיר במהירות של מעל 110 קמ"ש הוא כבר נחנק כשמנסים לעקוף

הרכב חביב, ההצעה שקיבלת לא קרובה להיות כזו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המיצובישי ספייס סטאר עושה את אותה עבודה בצורה קצת מודרנית יותר ובלי הבעיות גיר שדווחו במיקרה.

זה אותו גיר בדיוק בשתיהן, Jatco jf015.

בספייס סטאר שומעים פחות על תקלת כי אין ספייס סטאר מודלים 2011-2012, אלו היו השנים היותר בעייתיות של הגיר הזה.

במודלים מאחורים יותר האמינות שופרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר לא טוב, ביד 2 יש שני מיקרות פרטיות במחיר הזה עם 50 אלף ק״מ, יש עוד רכב שכניראה נקנה ב 0 ק״מ, עם 28 אלף ק״מ במחיר של 42 אלף שח.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה עוקץ של מלכודת דבש- רכב השכרה עם ק"מ גבוה,שבלוי מכל כיוון אפשרי,גיר בעייתי ולא הכי אמין שיש ובנוסף גם מחיר לא אטרקטיבי וכאשר תרצי למכור- אם יתנו לך 50-60% מערך הרכב במכירה עתידית תגידי תודה.

כל זה מספיק כדי לא להמליץ לפחות לא על הרכב הספציפי הזה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר - 45,000 אלף שח.

ההצעה טובה או שאני יכולה לדרוש בפחות?

גם אם יציעו את הרכב ב 35.000, לא היתי קונה אותו. יותר מדי קילומטרים.

יש לך תקציב לא רע, בתקציב כזה אפשר לקנות אוטו עם 40-50 אלף ק"מ, אולי ישן בשנה - שנתיים אבל זה עדיף.

כמו שנכתב, מיקרה כזאת חדשה לגמרי אוטומטית נמכרת במבצעי 0 ק"מ למינהם (רכב חדש לגמרי מחברת ליסינג, ירשם כיד שניה) ב 63.000 ש"ח.

אם יש אפשרות לגיר ידני אז ב פחות מ 50 אלף שקל קונים מיקרה ידנית חדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו פה ובפייספוק תלונות לגבי הגיר, איני יודע אם בשנים האחרונות האמינות שופרה.

מציע לחפש ברשת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1951 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...