Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיוון פרונט - שאלות ומקומות באיזור ראשון לציון

srack
שימו לב! השרשור הזה בן 6961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, האוטו כמעט כמעט מוכן. אחד מהדברים שנשארו הינו כיוון פרונט, החלפתי את המסרק הגה ואני צריך לבצע כיוון פרונט.

ובכן רציתי לדעת, אם אני לא עושה כיוון פרונט, מה זה בעצם יוצר? נכון שההגה לא במצב ישר,אבל אני יכול להוציא אותו, ולחבר אותו שוב כשהוא עומד ישר והגלגלים נראים ישרים.....

מה בדיוק העיניין בכיוון הפרונט??...

בנוסף, מישהו מכיר מקום לכיוון פרונט באיזור ראשון לציון ? (רצוי א"ת חדש....)... ומהן העלויות לכך ?....

הרכב - פיזו 205

תודה.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בהסתייגות על מכון כיוון פרונט בראשון - האיזור התעשיה הישן - מול המחסנים של הקוסמוס.

יש שם מכון כיוון פרונט שאת שמו שכחתי, לבעלים קוראים נתן.

תן לו לטפל לך באוטו - הבחור מקצוען אמיתי ויודע את העבודה.

רק סייג אחד - יחד איתו עובד פועל שעושה עבודה מחורבנת, מחפף ולא מבין כלום מהחיים שלו. כשנתן לא משגיח עליו הוא פשוט עושה שטויות. אני אישית ראיתי מקרים בהם הפועל האדיוט הזה עבד באופן עקום ואחריו היה צריך לתקן. כך שאם אתה ניגש לשם - תקפיד שרק הבעלים יטפל לך באוטו ולא הפועל שלו.

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתכוון למקום שמאחורי הפנצרייה הגדולה אז גם אני ממליץ!

מחיר- כשהייתי עם הרכב הקודם זה נע באיזור ה- 200 שקלים...

ואל תתן לפועל שלו לעשות את זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על "פרונט מוטורס" באיזור תעשיה הישן של ראשל"צ. (רחוב פלוטקין אני חושב... זה באיזור של הקוסמוס) מאוד מקצועיים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרונט לא מכוון גורם, בין היתר, למשיכות ורעידות בהגה. וזה בנוסף לשחיקה מוגברת של מכלולי הפרונט ברכב. השבוע אני נאלץ להחליף זוג צמיגים קדמיים שנשחקו לחלוטין תוך שנה, בעקבות הזנחה של פרונט שיצא מכיוון.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.ת. הישן(צפון):

אוטו פרונט בהנהלת נתן פורטמן.

פרונט מוטורס מול מוסך מוטורס מורשה פיאט.

פרונט ראשון על דרך המכבים, לפני גשר נחלת יהודה.

קומפיוטסט ראשון מזרח .

א.ת. החדש(מערב):

קומפיוטסט מערב

פיקס פרונט

פרונט אלי

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא עושה כיוון פרונט, מה זה בעצם יוצר? נכון שההגה לא במצב ישר,אבל אני יכול להוציא אותו, ולחבר אותו שוב כשהוא עומד ישר והגלגלים נראים ישרים.....

כיוון פרונט משמעו קביעת זויות שפיעת האופנים.

כיוון לקוי יגרום, כמצויין ע"י צביקה, לשחיקה מוגברת של מכלולים שונים ברכב, כגון מערכת ההיגוי והצמיגים.

מטרת הכיוון העיקרית היא לא שגלגל ההגה יראה ישר, אלא שהרכב יהיה במצב תקין ובטוח.

לגבי זויות שפיעת האופנים ועוד, תוכל לקרוא בקישור זה.

בטוחני שחברי הפורום הנוספים יוכלו להעשירנו במידע נוסף בנושא. (כמו גם חיפוש בגזנך הפורום)

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...