Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת פס קישוט-סקודה סופרב חדשה.

ORI24
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הוצאתי סקודה סופרב חדשה מהחברה לפני 3 שבועות ואחרי כמה ימים שהאוטו היה רק בחניון התת קרקעי שמתי לב שיש 2 קילופים ממש קטנים בפס קישוט התחתון מהצד של הנהג ובגלל שזה אוטו חדש ואני פדנט (לטוב ולרע) אז זה ממש הפריע לי.

פניתי לחברה,אמרתי על הבעיה וגם שהאוטו היה בחניון רק בימים האלו לכן סביר להניח שפספסתי את זה במסירה של האוטו. ביקשו תמונה, שלחתי להם ואז חזרו אליי ואמרו לי שיזמינו לי את החלק וישימו לי אחד חדש.

הייתי אתמול במוסך המרכזי שלהם בראשון, היועץ שירות שראה במה מדובר אמר שאם היה רואה בדיוק במה מדובר היה רק מתקן את זה ולא מזמין חדש אבל אמר שבכל זאת יחליף לחדש אחרי שאמרתי שהבטיחו לי אחד חדש.

אח"כ הוא לקח את האוטו ונעלם לחצי שעה בדיוק ואז חזר ואמר ששמו לי פס חדש, ממבט חטוף היה נראה שהכל תקין ונסעתי.

בלילה ירדתי לחניון, הסתכלתי יותר לעומק ואני דיי משוכנע שצבעו לי את הפס ולא שמו חדש. יש גרגר קטן כזה של אבק או צבע שנדבק ובקצה של הפס יש קטע ממש קטנטן ששכחו לצבוע.

גם היועץ השירות שנעלם לחצי שעה ואז חזר בעוד שלהחליף פס פלסטיק כזה זה כולה עבודה של גג חמש דקות.

חייב לציין שזה ממש קטן ורק אם ממש אבל ממש מתעמקים ניתן לשים לב ובגלל שאני פדנט אז התעמקתי בכל זה.

מה שאותי מטריד זה ביום שאצטרך למכור את האוטו ואז בבדיקה יראו שהפס הזה אולי נצבע ואז יורידו במחיר.

מה כדאי לעשות? האם כדאי לפנות שוב לחברה? או להתעלם כי זה ממש בקטנה? אני גם לא יודע בוודאות מה קרה...אולי הפס פלסטיק החדש הגיע ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אף אחד לא יוריד לך מחיר על קילוף בפס קישוט.

2. בעוד כמה חודשים יהיו לך כל כך הרבה קילופים ושריטות

באדיבות הנהג הישראלי הממוצע שתשכח מכל העניין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שאתה סובל מתיסמונת הרכב החדש.

הפתרון הבריא הוא לשתות הרבה מים קרים ולחכות שזה יעבור לפני שזה יטריף לך את הראש.

אף אחד לא יוריד לך ממחיר הרכב על צביע של פס קישוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאמרו מעלי - קח הכל בפרופורציה.

יהיו לך עוד הרבה שריטות ושפשופים, חבל על לחץ הדם שלך, מדובר במכונית ולא בקודש הקודשים, אף אחד לא מוריד מחיר על שפשוף בפס קישוט, תנוח דעתך.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כחולה לא פחות ממך, וכמה שאני שומר על הרכב, אין מנוס מדברים כאלה. הרכב נוסע בכביש. הוא לא נמצא בין 4 קירות. עוד כמה חודשים תראה נקודת על המכסה מנוע מאבנים. פעם אחת בטעות תתקרב למדרכה גבוהה יותר מידי ושפשפת את כל הטמבון למטה. תחנה בין מכוניות ומישהו תמיד יפתח עליך דלת ויעשה סימן (מזה אפשר לנסות להמנע אבל לא תמיד זה יצליח).

אני דווקא שמח שלא החליפו לך את הפס קישוט. אם היה קילוף קטן אז עדיף לצבוע נקודתית עם מכחול. אם מפריע לך הגרגיר שצבעו עליו, תצלם איך זה נראה ואולי יהיה פתרון לזה.

ותמיד תזכור. יש לך שנתיים אחריות.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנתיים אחריות זה בטח לא כולל קוסמטיקה חיצונית מכות ושיפשופי פח.

אתה יכול גם תמיד לזכור שהשמש תזרח בבוקר...

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אהלן שוב,הייתי במילואים שבוע וחצי אז לא יכולתי להתעסק עם זה.

יודע שהכל יכול לקרות ואין חסינות משום דבר ברגע שאתה נוסע על אוטו חדש אבל כן מעצבן אותי שברגע שמבטיחים לי ובמקרה הזה הבטיחו שישימו פס קישוט חדש ולי נראה שצבעו אותו, העלתי 2 תמונות, בטח תגידו שאני קטנוני כי זה דברים קטנים מאוד אבל לי זה מאוד מפריע כי זה אוטו חדש, אוהב לקבל הכל פיקס בתור התחלה, אני פדנט בדברים האלה לטוב ולרע ושם לב לכל דבר.

צירפתי תגרגר הקטן שנדבק ובתמונה השנייה רואים שהקצה אולי נצבע או אולי נשבר.

ותתפלאו מכרתי בחיי 3 רכבים לבינתיים ותמיד אבל תמיד מנסים להוריד לך במחיר על השריטה הכי קטנה שיש!

אשמח לדעתכם.

1.jpg

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פס קישוט חדש מגיע בצבע יסוד וצריך לצבוע אותו, כך שמה שראית ממש לא אומר שלא החליפו בחדש.

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותתפלאו מכרתי בחיי 3 רכבים לבינתיים ותמיד אבל תמיד מנסים להוריד לך במחיר על השריטה הכי קטנה שיש!

אשמח לדעתכם.

תמיד מנסים להוריד מחיר, ואם אין שריטות, אז מוצאים תירוץ אחר להורדת מחיר (לא סחיר/לא אמין/קילומטרז׳/סיפורי סבתא).

בקיצור, לא קשור.

גודל הגרגר שאתה מציג הוא פשוט פסיכי, אין לי מילה אחרת, מצטער.

אני חוטף מדי שבוע פגמים גדולים פי עשר מזה, בין אם מדובר בשריטות או בקילופים כתוצאה מחצץ תועה (צ׳יפ).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...