Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'יפון חדש ולוהט נולד להורה ABT

kobi_g
שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתברר שסדנת ABT מגרמניה הוציאה גרסה חמה לג'יפון אטקה.

https://cars.walla.co.il/item/3203218

ממה שנכתב יש לנו כאן טיל קטן עם 350 כ"ס צנועים.

כעת שהדגם הסדרתי של קופרה אטקה יגיע לארץ (שמועות בינתיים) האם אפשר יהיה להתחדש גם בלוהטת הזו?.

רכבים שיצאו מסדנאות שיפורים נמכרים בארץ (הן מאירופה כדוגמת בראבוס והן מארה"ב שרואים מכוניות שלהם נעות בכבישים)

אכן אם הרכב יגיע לארץ אני מאמין שיהיה שוק מעניין של הורים "ממהרים" שישמחו לרכב כזה.

גם הסטוק עם 300 כ"ס יהיה אטרקטיבי מאד :).

מעניין איך הרכב יתמודד עם ג'יפים אחרים בסגמנט שלו.

כתבה:

https://www.motor1.com/news/279161/abt-cupra-ateca-essen-tuning/

https://www.abt-sportsline.de/cupra-tuning/ateca/

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

מבחינת ביצועים בכל אופן, הוא יאכל את המתחרים לארוחת בוקר+גרעפס שאחרי, בלי למצמץ.

השאלה, מה מחפש הרוכש המצוי, לי בכל אופן, זה נראה כמו גימיק (בארצנו הקדושה...).

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מג'נט ענק ותוכנה מה מבדיל בינו לבין סטוק? כלום. זה גם לא תוכנה מלאה אלא קופסא.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכיתוב ABT ששווה הכל :roll:

מסכים לגמרי :) ומקביל לסמלים כמו AMG או brabus

הסמל אומר - תתרחק ממני

עריכה אחרונה על ידי kobi_g

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהסמל אומר "אתה לא תצליח להתקרב אליי"

רכבים מפגרים - פעם לא סבלתי, היום ככל שהרכב יותר מיפא-גר - ככה אני יותר אוהב אותו.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות כאלו בדרך כלל מביאות גם אחריות על המוצרים שלהם, וחלקן אפילו עובדות בשת"פ עם היצרנים עצמם (לא יודע לגבי ABT).

במקרה כאן באמת שלא מדובר בשינוי ענק (שנראה לעין לפחות). יש רכבים אחרים שABT שינו אותם לחלוטין.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שלי יש 150 כוחות סוס בלבד, ולמרות זאת אני מוצא את עצמי נדבק לרכב שלפני בכל ליטוף של הגז. הכבישים בישראל עמוסים, בתוך העיר יש עשרות רמזורים ו/או כיכרות, אתה מאיץ ביציאה מכיכר ותוך שתי שניות צריך לבלום בכיכר הבא. מחוץ לעיר, לחיצה טובה על הגז מביאה אותי תוך כמה שניות למהירויות לא חוקיות, פחד מאיזה ניידת שתצוץ לי פתאום מהמארב (קשה לסמוך על הוויז אחרי שאכלתי אותה ב750 שקל ו8 נקודות) או איזה מצלמה שהותקנה לאחרונה.

הכביש היחיד שאפשר ללחוץ בו על הגז ולהנות מהנהיגה הוא כביש 6, וגם שם אתה הרבה פעמים מוצא את עצמך מאחורי "פקק" שמזדחל במהירות 120 קמ"ש.

אז 350 כוח סוס? מי צריך את זה במדינה שלנו?

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות זה לא הכל, יש גם "כוח" או "מומנט" או "טורק" שאפשר להנות מהם מ-א-ו-ד - גם במהירויות נהיגה חוקיות ורגועות לחלוטין.

אם אתה נוסע רק כשיש פקקים - אתה יודע, יש גם שעות שהכבישים בהם ריקים, יש מועדונים וקבוצות נהיגה - יש לאנשים חיים (מידי פעם לפעמים גם).

אף אחד לא צריך רכב עם 150 כוחות סוס גם זה למען האמת, מיותר - זו לא שאלה של צורך - זה פשוט עניין של רצון, יכולת.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהירות זה לא הכל, יש גם "כוח" או "מומנט" או "טורק" שאפשר להנות מהם מ-א-ו-ד - גם במהירויות נהיגה חוקיות ורגועות לחלוטין.

אם אתה נוסע רק כשיש פקקים - אתה יודע, יש גם שעות שהכבישים בהם ריקים, יש מועדונים וקבוצות נהיגה - יש לאנשים חיים (מידי פעם לפעמים גם).

אף אחד לא צריך רכב עם 150 כוחות סוס גם זה למען האמת, מיותר - זו לא שאלה של צורך - זה פשוט עניין של רצון, יכולת.

בס"ד

כמה שאתה צודק...

המומנט, אוי המומנט...

הסיבה העיקרית שאני לא משפר את הרכב (תוכנתית, בכל אופן), היא, שההספק+מומנט (240, 36 קג"מ), בשבילי, זה די והותר.

בלי ספק, עניין המומנט דיי משחק פה, ולא רק בכביש 6.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב שלי יש 150 כוחות סוס בלבד, ולמרות זאת אני מוצא את עצמי נדבק לרכב שלפני בכל ליטוף של הגז. הכבישים בישראל עמוסים, בתוך העיר יש עשרות רמזורים ו/או כיכרות, אתה מאיץ ביציאה מכיכר ותוך שתי שניות צריך לבלום בכיכר הבא. מחוץ לעיר, לחיצה טובה על הגז מביאה אותי תוך כמה שניות למהירויות לא חוקיות, פחד מאיזה ניידת שתצוץ לי פתאום מהמארב (קשה לסמוך על הוויז אחרי שאכלתי אותה ב750 שקל ו8 נקודות) או איזה מצלמה שהותקנה לאחרונה.

הכביש היחיד שאפשר ללחוץ בו על הגז ולהנות מהנהיגה הוא כביש 6, וגם שם אתה הרבה פעמים מוצא את עצמך מאחורי "פקק" שמזדחל במהירות 120 קמ"ש.

אז 350 כוח סוס? מי צריך את זה במדינה שלנו?

אני שמח בשבילך, באמת ובלי שום צל של עוקצנות, שאתה מצליח ליהנות מאוטו של 150 כ"ס על טון וחצי שעושה 0-100 ב12 שניות. באמת. אבל עם כל הכבוד, לא רציני להגיד ש"מה יש לעשות עם 350 כ"ס?" כשאין לך ניסיון עם רכבים דומים... מה גם שמכוניות ספורטיביות הן הרבה (אבל ה-ר-ב-ה!!!) יותר מאשר "לנסוע מהר בכביש 6".

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומנט מורגש כמעט בכל רגע נתון - לא צריך בשביל זה מהירות - היציאה מהחניה לבד על הרכב הנכון יכולה להעלות חיוך על הפנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1959 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...