Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתיים ו 67,000 עם סיאט לאון FR שנת 2016 מנוע 1.8TSI

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אסכם בקצרה למתעניינים ברכב,

מדובר בסיאט לאון שנת 2016 מנוע 1800TSI בעל גיר DSG 7 DQ200.

בדיוק היום, לפני שנתיים הלכתי להוציא את הכלה מהסוכנות באשדוד התרגשתי מאוד לקבל את הרכב הראשון שלי מסוכנות, עד אז הייתי עם רכבים יד 2.

הרכב נקנה ב 147,000 על הכביש כולל מצלמה,חיישנים ושטוחים מאחורה.

בזמנו קיבלתי רק שנתיים אחריות ודיי התבאסתי אבל זה מה היה בזמנו, לא היה את האופציה לשנה שלישית בתשלום כמו עכשיו...

ביום שישי הקרוב אני מחזיר את הרכב לסוכנות לצורך ביצוע טרייד אין אני עדיין לא יודע כמה אני אקבל עליו מה שכן אני יודע שהמחירון לאחר שנתיים הוא 109,000( ללא חודשי עליה).

אז ככה, במהלך התקופה הזאת לא חוויתי שום תקלות מיוחדות סה"כ הרכב שימש אותי נהדר ולא נכנסתי למוסך אף פעם בגלל תקלה אלא רק לצורך טיפולים שוטפים, חשוב לציין שהחלפתי שמנים ופילטרים כל 8-10 קילומטר ולא 15 כמו שהיצרן ממליץ מפני שהרכב של היה משופר ( סטייג 3).

למרות ה 274 כ"ס בגלגל שהרכב הוציא בדינו הגיר והקלאצים עבדו נפלא ולא הרגשתי איזה בעיות, כמו כן המנוע לא אכל שמן וסה"כ הייתי מרוצה מהבחינה הזאת, הרכב נסע הרבה ( כל שבת שניה אשדוד-כרמיאל) וזה באמת היה מפתיע האמינות ואיך שהכל ניגן ביחד למרות השיפורים.

הרכב לרוב שימש נסיעות מנהלתיות אך גם השתתף לא פעם בימיי מסלול וטיולים מאורגנים.

מבחינת כוח, בתור רכב סטוק 180 כוח הוא הרגיש לי דיי עצל ואנמי ושדרגתי תוכנה דיי מהר ( לאחר 15K), ובמהשך כמו שציינתי גם עליתי לסטייג' 3 ( is20 ), ההתנהגות של הרכב במסלול הרגישה טוב והרכב התנהג נהדר אבל היה מוסיף לו LSD או לפחות XDS.

מבחינת נסיעה יום יומית, הרכב נוח מאוד לדעתי, הכסאות מעט צרים אבל מתרגלים, והגישה לחגורה בגרסת ה 3 דלתות מעצבנת ( בשירוקו שהייתה לי לפני היה גרוע פי כמה..), הבידוד רעשים סביר אך מעל 120 קמ"ש שומעים רוחות מהדלת נוסע הבנתי שלא רק אצלי.

לסיכום, היו לי שנתיים ממש טובות עם הרכב, נהנתי המון, אם זה בנסיעות מנהלתיות או נסיעות "ספורטיביות", מפה אני עובר ל 5 דלתות ורכב קצת יותר מפנק וגדול והכי חשוב עם LSD, מדובר ב Octavia rs 245.

אני אף פעם לא הייתי טוב בכתיבת סיכומים ( אוליי בגלל זה הבגרויות שלי נראות ככה), אז אשמח לפרט לאנשים שיש להם שאלות :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בזמנו קיבלתי רק שנתיים אחריות ודיי התבאסתי אבל זה מה היה בזמנו, לא היה את האופציה לשנה שלישית בתשלום כמו עכשיו...

מה זה משנה, ויתרת על האחריות ברגע ששיפרת את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד, תתחדש על הרכב החדש,

לגבי הרוח מצד דלת הנהג, אם אתה מדבר על השריקה, היה גם לאח שלי באוקטביה, ותוקן במסגרת אחריות, עשו משהו בכיוון הדלק וזה הפסיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע להסביר איך הגיר + הקלאצ'ים, שמתוכננים לעמוד בעד 25.5 קג"מ בלבד, החזיקו ככה?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת כמה קמ נסעת בשנתיים האלו.

אני מאמין שהבעלים הבא יקבל את הזרנוק בכל הנוגע לגיר, שנתיים ו40-60 אלף קמ זה לא מספיק , בטח לא כשהרוב נסיעה מנהלתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל פורק מהרכב והוא סטוק, מרגיש מעולה ואין שום בעיות בגיר לא מחליק ולא נעליים.

רוב האנשים שהולך להם הקלאצים, בדרך כלל מאיצים חזק כנראה בהילוכים הנמוכים ולא יודעים להשתמש נכון ברכב הזה.

אעדכן בקשר למחיר שאקבל מהם ביום ראשון אני אדע סופית.

בקשר לסטייג' 3, אז הרכב היה עם תוכנה לגיר (חשוב מאוד) ולמנוע של STM הכל בוצע בסדנה של אביחי מי E&A.

טורבו IS20, קולר חזית של VWR,דאונפייפ CTS פלאגים של RS7,אינבוקס של סימוטה.

שוב פעם לא יודע אם היה לי יותר מזל משכל, אבל נהנתי מאוד מהרכב ואני לא מבין באמת איך אפשר להרוס את הגיר כמו שקורה לאנשים ב 20 אלף קילומטר, אוליי כי הייתי עם תוכנה לגיר של STM וזה עזר במידה מסויימת לא יודע.

מה שאני כן יכול להגיד, שמעולם בשנתיים האלו לא עברתי 3 אלף סלד בהילוך הראשון, אפילו לא פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים שהולך להם הקלאצים, בדרך כלל מאיצים חזק כנראה בהילוכים הנמוכים ולא יודעים להשתמש נכון ברכב הזה.

אתה נשמע קצת כמו סטיב ג'ובס כשהוא טען שאין קליטה באייפון כי אנשים לא מחזיקים אותו נכון.

אם היה לך סטייג' 3 ולא עברת את ה3000 סל"ד בהילוך ראשון על המסלול עם הרכב הסטיג' 3 היה מיותר.

האם כבר בדקו את הרכב שלך לפני הטרייד אין? האם הם יודעים שהיה על הרכב שיפורים שפורקו?

ממה שידוע לי אי אפשר לצרוב תוכנה ברכבי VAG ולהחזיר בחזרה כאילו כלום לא קרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...