Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום שנתיים ו 67,000 עם סיאט לאון FR שנת 2016 מנוע 1.8TSI

igalkr11
שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 53
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה בדקת בעצמך את המחירון? ה 109 אלף שקל שכתבת? לא הבנתי למה לא שיכללת את החודש?

יש לי את אותו הרכב ועשיתי בדיקות מקיפות לפני הקניה, קניתי גם ב 147 אלף שקל דגם fr plus, לפי יד 2 המחיר הכי נמוך שהיה לרכב בן 3 הוא 105 אלף שקל. זה 14 אלף שקל לשנה ירידת ערך לאחר 3 שנים. גם אם החלטת לשבור את השוק ירדת במחיר למה שנתנו לך באוטודיל. זה עדיין לא מתקרב למחיר שהציעו לך, כי מדובר על מחיר לרכב בן 3, לא בן שנתיים.

ברכב שלי הוא נובמנבר 2016 ( עלה לכביש 27.11.2016), המחירון היבש הוא 109 אלף ש"ח ועל כול חודש עליה לכביש עוד 400 ש"ח זאת אומרת 113 אלף ש"ח משוכלל.

בטרייד לסיאט לאון זה 5% הורדה, בנוסף על זה שיש לי קילומטרג' "גבוה" יחסית הורידו לי עוד 1% ( היה חסר לי עוד 300 קילומטר כדי לקבל הורדה של 2% אפילו).

מפה לשלם אני מתחיל את הבדיקה ב 109 אלף פחות 6% שזה 102.500

לאחר הבדיקה והויכוח שלי איתם סגרנו על 96 אלף שח.

מכוניות כמו שלי נמכרות ביד 2 סביב ה 105 אלף ש"ח במקרה הטוב, מנסיון ובדיקה ממושכת ופרסום הרכב בשוק הפרטי מספר חודשים.

ורובן 5 דלתות לבנות ( הצבע האהוב על בני ישראל), ועם 20 אלף קילומטר.

אז שורה תחתונה המחיר שקיבלתי כן נמוך ומבאס אבל הוגן והגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך נפלו עוד 10 אלף שקל בין הכיסאות.

113 להוריד 6% יצא 106 אלף.

בסוף הם הורידו 15% ממחיר המחירון שחישבת, שזה בערך ירידת ערך של שנה נוספת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך נפלו עוד 10 אלף שקל בין הכיסאות.

113 להוריד 6% יצא 106 אלף.

בסוף הם הורידו 15% ממחיר המחירון שחישבת, שזה בערך ירידת ערך של שנה נוספת.

רשמתי, בטרייד הם לא מתחשבים בחודשי עליה, לצורך העיניין המחירון שלי הוא כמו של ינואר 2016 למרות שהרכב הוא נובמבר 2016, לכן גם בגלל זה למדתי את הלקח ולקחתי את האוקטביה עכשיו בינואר כדי לא להפסיד בעסקת טרייד עתידית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיית, פעם הבא יהיה להם תרוץ אחר למה חייבים להוריד עוד כמה אלפים. בכל מקרה טוב שלקחת רכב שנתון 2019, יעזור במכירה.

מעניין מה יגידו לי עוד שנתיים שחבילת Plus לא תופס אצלם במחירון אלא רק Fr רגיל?

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש על הבחירה המעניינת מאוד .

מסכן מי שיקנה את הFR כסטוק מהטרייד אין ולא יודע שהמכלולים נלקחו לקצה גבול היכולת...

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיית, פעם הבא יהיה להם תרוץ אחר למה חייבים להוריד עוד כמה אלפים. בכל מקרה טוב שלקחת רכב שנתון 2019, יעזור במכירה.

מעניין מה יגידו לי עוד שנתיים שחבילת Plus לא תופס אצלם במחירון אלא רק Fr רגיל?

יש סיכוי גדול, כן ככה הם עובדים מנסים להוריד איפה שאפשר !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז ככה הרכב הגיע ב 07.01.2019, בדיוק היום שבוע הרכב אצלי ועברנו כבר 500 קילומטר ביחד.

לפי הקצת שהספקתי לחוות הוא נוסע מדהים, הרכב מרגיש חזק יותר ממה שחשבתי ונוח בטירוף יחסית לג'אנט 19 עם חתך 35.

המון המון טכנולוגיה ולא יצא לי עדיין להשתמש בהכל, מבחינת נראות אני פשוט מאוהב ברכב דיי מושך מבטים ושאלות של אנשים במיוחד על הצבע.

אם יש למשהו שאלות אשמח לענות... הנה כמה תמונות לחברים שבקשו

27865890.jpeg

41258119.jpeg

60286974.jpeg

24537524.jpeg

91855368.jpeg

57087812.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1923 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...