Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מערכת וויז למולטימדיה מקורי של סקודה קודיאק

Number One
שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

במידה ויש אפשרות לחיבור של Android Auto/Car Play ניתן להשתמש בתוכנה בחיבור נייד עם כבל USB

אנדרואיד אוטו עם כבל USB יעבוד מצויין, מנסיון.

אנדרואיד, עם כבל USB, דרך MirrorLink מתחבר יפה, אבל לא עובד וויז בשום צורה...[h=1][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא נותן לי לבכלל להתחבר ב-

Android Auto

. רק ב-

MirrorLink, וכאן לא מאפשר לבחור מערכת ניוות אחרת.

היום היתי במוסך מורשה של סקודה, אמרו לי שצריך לקנות איזה משהו בנפרד.

מי יודע במה מדובר?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אתה פשוט מתחבר למערכת דרך Bluetooth דיבורית, חויג קולי וכוי מקורית של הרכב הנקראת בשם MirrorLink. אתה לא מתחבר למערכת Android Auto או Car Play (אילו היה חיבור של אייפון)

נסה לא לחבר כבל USB ככל הנראה יהיה אותו דבר. USB פשוט נותן לך אפשרות של טעינה לנייד שלך.

לא רשמת איזה רמת איבזור הרכב שלך, במידה והבסיסי ביותר Ambition יכול להיות מצב שהאפשרות חסומה לך על ידי היבואן צמפיון מוטורס והם רוצים תשלום נוסף על פתיחת אפשרות של חיבור לממשק AA.

כנראה לזה היתה הכוונה "איזה משהו בנפרד"...

עריכה אחרונה על ידי Johnik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי קודיאק סטייל והוויז באנדרואיד אוטו עובד מצויין ,

עשיתי ישר שקניתי את הרכב פתיחת מסך והתקנת וויז בעלות 4500 ש"ח , אצל מתקין מורשה שמתקין אנדרואיד שכולל וויז , אבל הוא מיושן ולא נוח אני מעדיף לחבר את האנדרואיד אוטו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היתה מטרת תשלום נוסף של 4500ש"ח עבור התקנת waze כאשר הוא קיים ב-Android Auto?

לגבי רמת גימור אני יודע שבדגם Style אין בעיית חיבור או חסימה כלשהי מצעד היבואן עבור חיבור של Car Play/Android Auto דיברתי לגבי דגם בסיס Ambition

יכול להיות שבדגם בסיס האפשרות חיבור כן חסומה למרות שמערכת היא אותה מערכת מסוג Bolero בכל דגמי הקודיאק ולא כמו באוקטביה הדגם הסביב מגיע עם מערכת Swing שלא תוכמת בחיבור ללא קשר לחסימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

דגם שלי אקסקלוזיב.

לא יודע איך זה אצל אחרים, אחרי הרבה חפירות פתרתי את הבעיה. אפליקציה AA חסומה בארץ.

לכן היה צריל לחפש אותה בדפדפן חיצוני בנייד ולהתקין אותה דרך דפדפן ולא דרך גוגל, חנות פלאי.

אחרי התקנה הכל הסתדר ועובד פיקס, וויז עובד דרך טלפון בשפה עברית, פשוט פנטסטי.

תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שמח לדעת שבסוף הסתדרת :)

נכון חיבור ל-AA מחייב התקנה של אפליקציה על טלפון נייד וכן היא לא מופיע בחנות אפליקציות בארץ. את התוכנה ניתן להוריד במחשב קובץ התקנה APK ופשוט להעתיק לנייד ולהתקין אותו משם. באייפון זה יותר פשוט רק לחבר לכבל USB ללא צורך בהתקנות נוספות כלשהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1933 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...