מציג תוצאות 1 עד 2 מתוך 2

נושא: המלצה- קיט זחלן למתחילים + שיפור שלדה למשאית BRUDER מוסבת ל RC

נהג נמרץ (> 500 הודעות) הסימלון של silence

המלצה- קיט זחלן למתחילים + שיפור שלדה למשאית BRUDER מוסבת ל RC

שלום לכולם!
    יחסית חדש בתחום ה RC. ברצוני להמליץ על קיט נחמד וממש לא יקר של זחלן. לדעתי מצויין עבור מתחילים שרוצים ללמוד על תחום ה RC ובמיוחד על זחלנים. הקיט מתוצרת סינית, חברה שנקראת WPL. מוצעים כמה דגמים של משאיות ורכבי שטח. האיכות רחוקה מקיטים מקצועיים אבל התוצאה בהשוואה למחיר לא רעה בכלל.

כבר די הרבה זמן עוקב אחרי החברה הזו בכל מני סרטונים ביוטיוב. החלטתי להזמין לעצמי קיט שכזה לצורך בדיקה של השלדה (אפרט על המטרה בהמשך)

הדגם שבחרתי הוא C24

שם: Screenshot_20181123-142128_eBay.jpg - מספר צפיות: 29 - גודל: 299.5 קילובייט
    (תמונה מהרשת)

בדרך כלל יותר בקטע של משאיות, ויש להם כאלה, אבל השלדה שלהם עם קפיצי עלה. בדגם הזה הסרנים מעוגנים במרכז ומחוברים עם מוטות רדיוסים וקפיצים בולמי זעזועים מה שהופך את השלדה להרבה יותר מעניינת מבחינתי.
    ההנעה היא 4X4 שני סרנים חיים. מנוע במרכז עם תמסורת וגלי הנע. החסרון (קצת מאכזב) שהסרנים הם לא פלנטריים. כלומר הציר הוא אחיד לכל האורך ומתנהג כמו דיפרנציאל נעול (גיליתי את זה רק כאשר הדגם הגיע). בכל זאת יתרון נחמד מבחינתי הוא שהסרן וורסטילי. כלומר ניתן לפתוח את המכסה שלו ולהוסיף גל הניע ממשיך.

כך נראה הסרן
    שם: 20181124_014047.jpg - מספר צפיות: 22 - גודל: 372.5 קילובייט שם: 20181124_014015.jpg - מספר צפיות: 25 - גודל: 402.6 קילובייט

עוד יתרון נחמד הוא שניתן להזמין חלקים בנפרד על מנת לשדרג את הדגם ובניהם סרן פלנטרי (כל גלגל נע עצמאי) אולי אזמין בהמשך.

איכות החלקים היא בינונית אך גם המחירים בהתאם. הדגם עלה כ 110 שקלים ללא שלט ורסיבר (אין לי צורך בהם, יש לי בערמות) חלקים בודדים לא יקרים במיוחד כ 15 -20 שקלים בממוצע לחלק.

בניית השלדה

שם: 20180511_194958.jpg - מספר צפיות: 24 - גודל: 798.6 קילובייטשם: 20180908_121319.jpg - מספר צפיות: 24 - גודל: 395.1 קילובייט שם: 20180908_121527.jpg - מספר צפיות: 26 - גודל: 399.9 קילובייטשם: 20180908_121509.jpg - מספר צפיות: 23 - גודל: 281.2 קילובייט

אני עוצר את בניית הדגם כאן.

הסיבה שקניתי את הקיט, היא בכדי לבדוק את איכותו, והאם השלדה שלו מתאימה לדגם אחר שבניתי בעבר בכדי לשפר אותו.
    למרות האיכות הבינונית אני חושב שיש בסיס טוב. עם שיפורים קלים יהיה אפשר להתאים אותה לדגם שלי.

בכל זאת, לפני שאני ממשיך, לא אשאיר אתכם סקרנים לגבי הדגם המקורי ואני מצרף סרטון שמצאתי ביוטיוב איך זה נראה בתצורה הסופית

מי שחד עין וודאי שם לב שלכל סרן בשלדה הנוכחית הוספתי יציאות לגל הינע ממשיך. (הזמנתי בנפרד)
    בנוסף, הזמנתי עוד דגם זהה לנוכחי, על מנת לקחת את החלק הקדמי והאחורי של השלדה שלו ובכך להפוך את השלדה הנוכחית ל 8X8.

בעבר נסיתי להסב דגמי משאיות BRUDER ל RC. התוצאות היו לא רעות, אך התנהגות הכביש ומערכת ההנעה היו חלשות וזאת למרות שיפורים ונסיונות שונים להוסיף כח הנעה.
    אני הולך להפוך את אחד הדגמים שהסבתי בעזרת השלדה הזו ל TRAIL TRUKE 8X8.

עדכונים תוך כדי תהליך. בהצלחה...

נערך לאחרונה על ידי silence : 24/11/18 ב- 4:30

2. 2 חברי הפורום הבאים הודו לsilence על ההודעה המועילה הזאת:

3. -

4. תאריך הצטרפות
    יולי 2002

איך להוזיל את עלויות הביטוח ולחסוך כסף

עומדים לחדש את ביטוח הרכב?
    לחצו כאן וקבלו הצעות לביטוח online

חדש בפורום (< 41 הודעות)

בעניין: המלצה- קיט זחלן למתחילים + שיפור שלדה למשאית BRUDER מוסבת ל RC

מעניין מאוד, תודה

נושאים דומים

1. דגם משאית BRUDER רמסע - הסבה לרכב על שלט
    By silence in forum רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    תגובות: 35
    הודעה אחרונה: 12/05/18, 3:28
  2. היכן ניתן להשיג בארץ דגמי Bruder?
    By קורן בן אשר in forum רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 07/09/17, 14:38
  3. mercedes arocs - bruder to rc converting
    By silence in forum רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    תגובות: 32
    הודעה אחרונה: 13/08/17, 0:44
  4. משאית bruder mercedes arocs ועוד כמה משאיות.
    By renault5 in forum רכבים על שלט, משחקי נהיגה וסימולטרים, דגמי רכבים ועוד
    תגובות: 4
    הודעה אחרונה: 31/07/16, 8:07
  5. שאלה לגבי שלדה\קצה שלדה
    By neon turtle in forum רכב כללי
    תגובות: 2
    הודעה אחרונה: 23/09/07, 8:36

כללי פרסום הודעות

• לא באפשרותך לפרסם נושאים חדשים
  • אין באפשרותך לפרסם תגובות
  • אין באפשרותך לצרף קבצים
  • אין באפשרותך לערוך הודעות