Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ כללי לוולוו 760

dorelhagbi1
שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בבעלותי (או בבעלות אבא שלי יותר נכון) וולוו 760 משנת 83. המכונית לא נסעה באזור העשר שנים אבל שהועמדה הייתה במצב נסיעה מצויין. החלטנו לשפץ אותה ולהחזיר אותה למצב נסיעה. את הטיפול של המנוע אני אעשה במוסך כנראה כי אני לא רוצה להכנס ליותר מדי בלאגנים כרגע. יש לי כמה שאלות לגבי הרכב

ברישיון הרכב כתוב שהמנוע שיש ברכב הוא מסוג b23f בנפח 2316 להבנתי המנוע הזה הוא לא מקורי של הדגם הזה(?) תקנו אותי אם אני טועה, כלומר החליפו לה מנוע, רציתי לשאול אם למישהו יש נתונים או יותר טוב ניסיון עם מנוע מסוג זה, כוח, דלק, תקלות.

בנוסף עד כמה קשה למצוא חלקים (בעיקר פנימיים, הפלסטיק מבפנים של הקדימה וש הדלתות במצב לא משהו) של הרכב הזה.

עד כמה נראה לכם כדאי להתעסק עם הרכב הזה ולהחזיק אותו באופן כללי?

בתודה מראש לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היו 760 עם מנוע V6 PRV שנחשב לחלש יחסית, גרוע ולא אמין. היו גם עם מנועי 2.3 טורבו, שנחשב הרבה יותר טוב וניתן למצוא לו חלפים בקלות. אולי זה מה שיש לכם? חלקי פנים אפשר למצוא כי יש עוד הרבה 940 בפירוקיות ורוב חלקי הפנים זהים או דומים. השאלה איזה צבע הפלסטיק. אם זה אפור יש הרבה, כחול יותר קשה להשיג ובז' זה נדיר.

האם כדאי להתעסק? אם אין לך כוונות רווח והשיפוץ והשימוש ברכב יסבו לכם הנאה, שווה בהחלט. חלקים עוד זמינים לרכב הזה ולא יקרים במיוחד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו 760 עם מנוע V6 PRV שנחשב לחלש יחסית, גרוע ולא אמין. היו גם עם מנועי 2.3 טורבו, שנחשב הרבה יותר טוב וניתן למצוא לו חלפים בקלות. אולי זה מה שיש לכם? חלקי פנים אפשר למצוא כי יש עוד הרבה 940 בפירוקיות ורוב חלקי הפנים זהים או דומים. השאלה איזה צבע הפלסטיק. אם זה אפור יש הרבה, כחול יותר קשה להשיג ובז' זה נדיר.

האם כדאי להתעסק? אם אין לך כוונות רווח והשיפוץ והשימוש ברכב יסבו לכם הנאה, שווה בהחלט. חלקים עוד זמינים לרכב הזה ולא יקרים במיוחד.

אני כמעט בטוח שלמנוע אין טורבו, ושהמנוע הוא לא מקורי של הדגם הזה, לפי דעתי זה מנוע של 740 או 240 רשמתי את הדגם של המנוע (אשמח לקבל אישור למישהו שמבין לגבי המנוע הזה)

אין כוונת רווח בשיפוץ, הפלסטיק בפנים כחול, לא ידעתי שהפלסטיק של ה940 זה אותו הפלסטיק לרוב, אעשה את הבדיקה כבר בתחילת השבוע. תודה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנוע שמורכב אצלך אין טורבו, וסביר להניח שירד מ 740\940.

האות F מציינת יחס דחיסה נמוך.

במקור הגיעה ה 760 עם מנוע V6 בנפח 2849 סמ"ק, ובדגם שהגיע לארץ הותקן מאייד SU בודד במקום מערכת ההזרקה, מאחר והיבואן חשש מבעיות שעלולות להיווצר ממערכת הזרקת הדלק.

רוב הפלסטיקה מתאימה לזו של ה 740 עד שנת 90', הבעיה למצוא כזו שלמה..

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיבוב בפירוקיות בטייבה או קלנסווה , ואני מאמין שתמצא .

כמו כן גם פירוקיות בוואדי ערה .

בכללי הרכב הזה נפוץ יותר במגזר הערבי , והפירוקיות שם מחזיקות גם מודלים ישנים .

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הפלסטיק של הדלתות, הקורות הקדמיות, הידיות והתאורה שבגג, הקונסולה המרכזית והחלק התחתון של הדשבורד (הכחול) זהה ל 940 גם.

מה שבטוח שונה זה סוככי השמש וכל הפלסטיק שיש אחרי המושב האחורי, פנס הבלימה השלישי וכל החלק של הגג מאחורה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון לקחת אותה למוסך להתניע אותה כבר בתחילת השבוע, אני לא רוצה ללכת למוסך בלי כיוון בכלל, אם מישהו יוכל לעזור לי בלהבין מה עלות טיפול כזה החלפת שמנים רצועות גומיות ניקוי הטנק דלק ובטח עוד 1001 דברים שלא חשבתי עליהם, מה אני יכול לעשות לבד לפני שאולי יחסוך בעלויות, וכמה יעלה טיפול כזה מלא במוסך. תודה לעוזרים וסליחה אם השאלות קצת שטוטיות אני יחסית חדש בזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי למכירה פנל דשבורד דמוי עץ של ה960 דור ראשון (91-94) אני חושב שזה זהה ל 760

גם החלק של התאורה וגם החלק המרכזי

תלך לגרר שלמה בבני ברק, יש לו מלא חלקים לוולוו ישנים

03-6180831 כולל חלקי פנים וחוץ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בחור בשם דודו במושב ישרש ובחצרו הרבה רכבי וולוו בלבד. דבר אתו 053-4513555

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. בשישרשור רכב ישן לשימוש יום יומי יש מישהו שמשפץ וולבו דומה.

2. יש אדם במפגש הצפוני שם אהרון כאסר ששיפץ וולבו 264 ויש לו קשרים למקורות חלקים,

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...