Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2, 2009 - נפילת סל"ד ב- D

tomas_k
שימו לב! השרשור הזה בן 1961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התחלתי לקרוא טיפה גם בפורומים בחו״ל ומסתבר שיש את זה להרבה מאזדות ולא רק, לרובם ניקוי בית מצערת לא עזר.

מהפתרונות שהוצעו שם היה להחליף תושבת מנוע כדי למנוע רעידות נוספות - את זה כבר עשיתי השנה וכנראה שזה לא קשור להבעיה הנוכחית.

כמה מהפתרונות שהציעו באתרים השונים:

להחליף מסנן אוויר / דלק

להחליף מצתים ו\או פלאגים (הרכב שלי עומד על 64 אלף ק״מ, שנת 2009 - אני מנחש שלא החליפו לו מעולם כי הם אמורים לשרוד 75 אלף)

להחליף/לנקות חיישן אוויר (MAF)

להחליף מזרקי דלק

בריחת אוויר (אין ואקום)

משהו מהאפשרויות האלה נשמע בעל יותר סיכויים לגרום לתקלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את הפלאגים (לא הוצאתי אותם אלא פשוט ניתקתי אחד אחד מהחשמל) וכולם הגיבו אז לא נראה לי הבעיה בהם ובנוסף איפסתי גם את המחשב מנוע והכל עדיין נראה בדיוק אותו הדבר. עשיתי טיפול ביוני אבל הפילטר אוויר כן נראה טיפה מטונף יכול להיות שאני אנסה להחליף גם אותו.

אז הבעיה עדיין קיימת..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צינורות וואקום תבדוק שאין איזה חור קטן ומשם הבעיה.

מלהסתכל לבד לא מצאתי שום דבר, לנסות את הדרכים שיש בyoutube אני לא כל כך רוצה(לעשן סיגר לתוך הצינור, לרסס גז או ספריי על הצנרת..).

בנתיים אני מחפש מוסך כלשהו שיסכים לעשות בדיקת וואקום אבל מסתבר שאף מוסך לא עושה את זה ובדקתי כבר לפחות חמש.

חלקם פשוט לא עושים והחלק השני אומר שאם מנורת מנוע לא דולקת אז זה לא הגיוני שזאת תהיה בעיה.

אם מישהו פה יכול להמליץ לי על מישהו שיכול לעשות לי את הבדיקה הזאת אני מאוד אשמח.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1961 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...