Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 2, 2009 - נפילת סל"ד ב- D

tomas_k
שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש לי מאזדה 2, שנת 2009 דגם Dynamic.

בחודשים האחרונים כאשר אני עומד ברמזור (D + ברקס) הסל"ד נופל לסביבות 400+- וזה מלווה ברעידות חזקות ומרגיש כאילו הרכב הולך לכבות.

אם אני מעביר את האוטו ל- N, הסל"ד חוזר ל550-600 והרעידות מפסיקות.

האוטו עבר ניקוי

בית המצערת לפניי כמה חודשים, זה עזר (לפחות ככה אני זוכר) לחודש -חודשיים.

אשמח לכל עזרה בנושא

:wink:

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד בוצע ניקוי המצערת? האם המצערת פורקה מהרכב?

מהנסיון שלי, ברכב הזה המצערת רגישה מאוד ללכלוך. ניקוי המצערת חייב להתבצע ביסודיות כאשר המצערת מפורקת מהרכב, אחרת זה פלסטר לזמן קצר כפי שקרה אצלך.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

מחזק את מה שציין יגאל בתגובה מעליי.

הייתי מתחיל מלוודא שזה בוצע כמו שצריך.

מהנסיון שלי, ברכב הזה המצערת רגישה מאוד ללכלוך. ניקוי המצערת חייב להתבצע ביסודיות כאשר המצערת מפורקת מהרכב, אחרת זה פלסטר לזמן קצר כפי שקרה אצלך.

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פירקו את המצערת. הורידו את הצינור אוויר, והשתמשו במברג + ספריי.

השאלה האם זה נחשב כאותו הטיפול והאם זה לגיטימי לבקש על אותו סכום כסף (שילמתי 300 במוסך פרטי) פירוק של המצערת במקום סתם לשים ספריי ? ואם לא, כמה לדעתכם טיפול כזה יכול לעלות ? (או אפילו המלצה למקום באזור דרום-מרכז)

ויש עוד סיבות בולטות לתופעה כזאת או שהמצערת היא רוב הפעמים הבעיה ?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמת 300 שח על ריסוס מבחוץ בלבד ללא פירוק??? וואו...בושה וחרפה מצד מוסך שכזה שזה הסכום המטורף שלקח. אני מקווה שעם המברג הוא לא פתח את פרפר המצערת בכוח כי אז עלול להיגרם נזק למצערת. בכל מיקרה מחייב פירוק של המצערת וניקוי יסודי לפי כללי מצערת חשמלית. ניקוי יסודי שכזה לא אצור לעבור את ה 250 שח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובה לפרק את בית המצערת, יש פיח שמצטבר מאחורי הפרפרית שמונע סגירה מלאה, מחלה של מזדות, היה לי בספיריט 2008 וזה שיגע לי את הצורה

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח להמלצה על מקום אמין שאני אוכל לעשות את זה.

קשה בימינו כבר למצוא מוסכים אמינים שעושים את העבודה כמו שהיא אמורה להיעשות ובמחירים הוגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל אבל למה שיהיו הבדלים בהתנהגות המנוע במצבים שונים של ידית ההילוכים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקובל אבל למה שיהיו הבדלים בהתנהגות המנוע במצבים שונים של ידית ההילוכים?
יש הבדל מהותי בעומס על המנוע אם הגיר בהילוך או בניוטראל, ובהתאם הפיצוי מהמצערת.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

טוב, אז הרכב עבר שוב ניקוי של בית המצערת. זה לא עזר והכל נשאר כמו שהיה. במוסך אמרו לי שהמצערת תקינה והמצב לא מזיק ואפילו שהיום המאזדות החדשות מגיעות ככה מהמפעל כדי שהרכב יהיה טיפה חסכוני יותר.. לא הציעו לי שום פתרון אחר לבעיה אבל אני יודע בוודאות שלא היה לי את זה לפניי 9 חודשים אז כנראה כן משהו השתנה או לא עובד כמו שצריך. להחליף בית מצערת עולה 1900 ואמרו לי שאין שום סיבה שזה ישפיע על המצב הקיים.

למישהו יש רעיונות נוספים למה יכולה להיות הבעיה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הפעם השנייה תוך חצי שנה, בפעם הראשונה עשו עם מברגה וספריי והפעם הלכתי למוסך מורשה ווידאתי שהם מפרקים ומנקים כמו שצריך.

זה עדיין קורה כמה דקות לאחר תחילת נסיעה.

הרעידות האלה פשוט בלתי נסבלות, התחלתי לעביר כבר לניוטרל בעמידות ארוכות ואפילו במוסך אומרים לי שאין מה לעשות ואם ממש בא לי לנסות להחליף בית מצערת למרות שהם לא חושבים שזה ישנה משהו.

אני כבר מוכן לבדוק אפילו דברים שיכולים להיות קשורים בעקיפין לזה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...