Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לרכישת רכב קטן ואמין

guy3145
שימו לב! השרשור הזה בן 1957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עבר תאונת פחחות בדלת האחורית השמאלית וכל האיזור שם נצבע והדלת הוחלפה (בדרך כלל אם היא מתעקמת אפילו קצת, מחליפים כי אחר כך היא לא נסגרת כמו שצריך גם אחרי תיקון.)

מבחינה מכאנית הרכב נראה שמור לפי הבדיקה. אני גם כן הייתי מחפש אחד ללא תאונות. למרות שהתאונה הזאת היא לא סוף העולם ויכול להיות שזה היה משהו קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שכן, קורה שמאל ניזוקה והיו מתיחות במתלה צד שמאל כול החלפת כנף.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה מחפש אוטו פשוט ואמין רד מרובוטי חד מצמדי, גם צריך להתרגל וגם עם תחזוקה פוטנציאלית גבוהה יותר מגיר פלנטרי. רשמת שכבר קראת דברים לא טובים עליו, אז עזוב.

ותיקון בנוגע למה שנאמר פה בנוגע למאזדה 2 אקטיב - יש רק 2 כריות אוויר ולא 4, בדינאמיק יש 6.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם אתה מחפש אוטו פשוט ואמין רד מרובוטי חד מצמדי, גם צריך להתרגל וגם עם תחזוקה פוטנציאלית גבוהה יותר מגיר פלנטרי. רשמת שכבר קראת דברים לא טובים עליו, אז עזוב.

ותיקון בנוגע למה שנאמר פה בנוגע למאזדה 2 אקטיב - יש רק 2 כריות אוויר ולא 4, בדינאמיק יש 6.

על איזה רכב היית ממליץ לי בתקציב של 35000 שהוא הכי אמין שאפשר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה רכב היית ממליץ לי בתקציב של 35000 שהוא הכי אמין שאפשר?

חשוב לי גם לציין שאני לא מאלה שמוכרים רכב כל 4-5 שנים הרכב האחרון היה אצלי 13 שנה ואם לא היה הולך טוטלוס היה נשאר איתי עוד הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חדש שתוכל לקבל שעונה על הדרישות שלך זו הספייס סטאר שהוצעה לך.

מאזדה 2 דינאמיק, סיריון ,סוויפט ,ספלאש גם יעשו את העבודה אבל יהיו יותר ישנות ויהיו חשופות לבלאי.

הייתי אומר אולי מיקרה אבל היתרון היחיד שלה על הספייס זה זוויות גלגול מתונות יותר ובחסרון שהיו כמה מקרים של תקלה בגיר שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי להתמקד במיצובישי ספייס סטאר 2014, או סוזוקי סוויפט 2010.

מצד אחד המיצובישי שנתון יותר גבוה אבל יש לו גיר אוטומט רציף שהבנתי שלא ברורה האמינות שלו לאורך הרבה שנים וגם הרכב יחסית "חדש" בשוק. מצד שני הסוזוקי סוויפט עם גיר אוטומט רגיל הוכיח את עצמו כאמין לאורך השנים...

אשמח אם תעזרו לי להתמקד מה עדיף? מצטער שאני חופר לכם אני לא רוצה לעשות טעות שאתחרט עליה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספייס לא כזאת חדשה בשוק, היא משווקת בארץ משנת 2013.

מבחינת אמינות לא נתקלתי בפורום על בעיות בגיר.

לנו יש ספייס סטאר בת 4.5 עם 83 אלף ק״מ ללא בעיות.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 1957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...