Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תחום תדרים רדיו AM

danniel
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 92
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בס"ד

יצא לי להתקל בזה, בבדיקות שהיינו מבצעים במטוס (מנהלים..), כחלק מהבדיקות הכוללות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רותם - AM כאמצעי תקשורת מקובל, וגם נגזרות שלו (וריאציות על נושא ה-SSB ו-DSB).

מבחינת תחנות בידור - ה-AM בהחלט משמש תחנות בתחומי הגלים הבינוניים והקצרים, אם כי בימים אלה של אינטרנט איני יודע עד כמה נותרו להם מאזינים.

שידורי FM בתדרי VHF נותנים איכות יותר טובה, אבל במחיר טווח קליטה קצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחנות רדיו לטובת בידור היום גם תחנות הFM בזמן מוקצב - בנורווגיה חיסלו את תחנות הFM ועברו לרדיו דיגיטלי(DAB) ובבריטניה היום יש פריסה כמעט מלאה של תחנות DAB.

מאמין שהעתיד יהיה שמה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שקרה בלא מעט מדינות, כולל ישראל, בתחום הטלויזיה.

אין לי מושג מה ההשקעות הנדרשות, ויותר מזה, מה קורה עם הקצאות תדרים, שאצלנו בעייתיות במיוחד, הן בגלל דרישות מערכת הביטחון והן בגלל התנהלות השכנים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יצא לי להתקל בזה, בבדיקות שהיינו מבצעים במטוס (מנהלים..), כחלק מהבדיקות הכוללות.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

תחום התדרים 118-136 מגה-הרץ באפנון AM עדיין קיים. בתדרים אלה מתבצעת תקשורת בין כלי תעופה המגיעים לנחיתה לבין מגדל הפיקוח וכמובן בתדרים אלה משודרת אינפרומציה של מזג האוויר ומידע נסוף על שדה התעופה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אחרת.

האם יש עדיין תחנות רדיו שמשדרות בתחום הזה ולא משדרות במקביל בתחום FM?

ההגיון אומר שכן, במדינות גדולות יש משמעות לטווח קליטה הרבה יותר גדול של AM. טווח קליטה של AM הוא 500 עד 1000 ק"מ, לעומת כמה עשרות ק"מ ב FM.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, רדיו בכלל יכל להעלם. או להשאיר אחד בסיסי ביותר לשעת חירום.

היום האינטרנט כ''כ מהיר, לטלפונים יש שטח איחסון כ''כ גדול ויש כ''כ הרבה תכנים אונ-לייו, שזה ממש מיותר להקשיב לרדיו שרוב מה שמשודר שם זה פרסומות ושירים שאף אחד לא אוהב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקי, רוב התוכניות המעניינות נמצאות גם באינטרנט היום. אני לא טוען שצריך לסגור את הרדיו לכולם, אבל אני לא שמעתי רדיו מבחירה מ2015 ואני מאמין שאני חלק מהמגמה (עד שתבוא האנטי מגמה של היה יותר טוב פעם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטלפון האישי שלך יש אינטרנט, יש לו גם משדר ומקלט BT. אם יש ברשותך מערכת שקולטת את המידע ב-BT דרך הטלפון, תוכל לעשות את רוב הפונקציות של מערכת מולטימדיה בטלפון האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בi25 של העבודה יש לי מולטמדיה מלאה. בספארק שלי אין, אבל יש כבל אוקס. אז אני מוריד כשאני בבית תכנים, תוכניות, מלא מוזקיה, וכל מה שצריך. אפילו לאחרונה, בגלל שעות עבודה ולימודים מרובות, אין לי זמן לקרוא ספרים בבית, אז עברתי לאודיו אוקס (ספרי שמע) וכל פעם שיוצאת לי נסיעה קצרה, שלא מצדיקה את חיבור הטלפון ואני שומע בטעות רדיו עולה לי הדופק מהזבל שיש היום ברדיו הישראלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...