Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להשאיר ארבעה ימים מכונית בת. רכבת בנימינה/פ.חנה?

thebaron
שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם. האם ניתן להשאיר את המכונית בחנייה של תחנת הרכבת בנימינה או פ.חנה למשך ארבעה ימים? הכוונה ללא תשלום כלשהו או דו"חות חנייה? אני רוצה לקחת רכבת לנמה"ת. הטיסה שלי בעוד שבוע, צריך להיות בתחנת רכבת מוקדם בבוקר - באזור ארבע וחצי בבוקר.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניתן, תקבל דו"ח וזאת בדיוק כדי למנוע את הפיכת החניה לסניף של החניה לטווח ארוך בנתב"ג.

בבנימינה אתה יכול להשאיר את הרכב בשקט באזור שמחוץ לטווח הכחול-לבן, בפרט סביבות גן יד לבנים (בעיקר רחוב הגפן/הכיכר), משם 10 דקות הליכה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי. ולהבדיל, האם זה אפשרי בתחנת רכבת הראשונים (ראשל"צ)?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

40 ש"ח ליום חניה בטווח ארוך בלי טובות של רכבת ישראל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שזה 80 שקל ליום...

http://www.iaa.gov.il/he-IL/airports/BenGurion/Parking/Pages/default.aspx

ומעבר לכך, אני גר באזור פרדס חנה, רציתי לחסוך זמן נסיעה עד נתב"ג הלוך-ושוב בשעות הזויות.

עריכה אחרונה על ידי thebaron

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניון 15, ואם הוא מלא יכוונו אותך לחניון 26 בקצה השני של נמה"ת. 40 ש"ח ליממה.

עירייות חיפה ובנימינה רוצות למנוע בדיוק את מה שאתה רוצה לעשות, על מנת לשמור מקום פנוי ליוממים. לכן מחלקות דוחות עסיסיים למי שמשאיר את הרכב בשעות הלילה.

בחיפה יש חניון במרחק כמה מאות מטרים מתחנת חוף הכרמל שגובה 20 שח ליממה (אם לא נסגר בינתיים) .

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על תדירות מעפנה מתגברים עם טלפון נייד וגלישה בקראספורום. בחיאת, עוד 5-10 דקות לא הרגו אף אחד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חיכיתי באיזור ה25 דקות(אני יודע לפי הזמן שדיברתי בטלפון עם לקוחות כשחיכיתי) , לא יודע איך אתה אחרי טיסות אני רק רוצה כבר להגיע הביתה ומבחינתי שאטלים לא יעילים זה מכה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...