Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Mi box 4K או NVIDIA Shield

TheOne23
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השילד נמכר עכשיו באמזון ב140 דולר בלי הג'ויסטיק לקראת הבלאק פרדיי,האם עדיף על הMI BOX 4K?

המטרה לראות נטפליקס 4K HDR, קודי ופופקורן טיים.

רצוי גם WIFI חזק..

האם השלט של השילד שווה את האקסטרה 60 דולר?

תודה

עריכה אחרונה על ידי TheOne23

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מיבוקס. בשביל קודי ונטפליקס אני מבסוט עליו.

היה לי את השילד והחזרתי אותו כי הוא נראה לי יקר מידי בשביל קודי ונטפליקס.

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אלה השימושים שלך, השיאומי מספיק בהחלט. במחיר של השילד אתה קונה 2 סטרימרים של שיאומי ונשאר לך 30 דולר להזמין ג'וייסטיק אם תרצה להריץ משחקונים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר קנה את הדגם החדש של שיומי MIBOX S:

https://www.mi.com/us/mi-box-s/

אגב- אם כבר יש דיון עליו- האם יודעים איך להציג אפליקציות שהתקנם ידנית והם לא "ניתמכים" בANDROID TV?

האפליקציות עובדות אבל מאז היעדכון לאנדרויד 8 הם לא מוצגות באפליקציות וצריך בבצורה עקומה לימצוא ולהפעיל אותם.

סורי על ההיתעלקות :-).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה לא מתכנן לשחק משחקים, אז בטח שהמי בוקס.

ראיתי איך קודי מתנהג על שילד (לא נוח בכלל להפעלה ולא יציב, מתרסק כשמפעילים יאטסי וכולי), מבחינתי בשביל קודי כבר עדיף ראספברי פיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק ברשותכם.

כשיצא לי לשחק קצת עם הכרומקאסט, ראיתי שמעבר ליכולת להסטרים יוטיוב ולשקף מסך כרום, הוא יודע גם להסטרים מתוך מגני וידיאו באתרי צפיה ישירה נוספים.

האם גם לשיומי יש את שלושת האפשרויות שקיימות בכרומקאסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמזון פייר. בדיוק לאותה מטרה. יציב כמו פוטין וזול מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא להיט לקודי בטלוויזיות HD ו 4K שבהם יש צורך בכוח עיבוד יותר חזק ממה שיש ל Amazon fire

אמזון פייר. בדיוק לאותה מטרה. יציב כמו פוטין וזול מאוד.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר קנה את הדגם החדש של שיומי MIBOX S:

https://www.mi.com/us/mi-box-s/

אגב- אם כבר יש דיון עליו- האם יודעים איך להציג אפליקציות שהתקנם ידנית והם לא "ניתמכים" בANDROID TV?

האפליקציות עובדות אבל מאז היעדכון לאנדרויד 8 הם לא מוצגות באפליקציות וצריך בבצורה עקומה לימצוא ולהפעיל אותם.

סורי על ההיתעלקות :-).

צירפתי תמונה, מעט לא נוח אבל שמיש סה''כ.IMG_20181124_225333.jpeg1543092954138.jpeg

Sent from my MI 8 using Tapatalk

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...