Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שקע USB קבוע ברכב למצלמה - למה לא מתאורת הגג?

bayoni
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי הרבה מהשרשורים שרצו כאן על שקעי USB קבועים ברכב, אך יש משהו אחד שלא הבנתי - למה אך אחד לא מעלה את האופציה של התקנת ה- USB מגוף התאורה בתקרה? הרי הוא מאוד קרוב לשמשה הקידמית וחוסר הרבה כבלים.

חשבתי על התקנה של משהו כזה אם אני אמדוד עם מולטימטר שהמתח הוא 12V:

https://www.ebay.com/itm/DC-DC-Converter-Module-12V-To-5V-3A-15W-Duble-USB-Output-Power-Adapter-M2-/131344991232?oid=131330066905

או כזה:

https://www.ebay.com/itm/Car-Power-Adapter-DC-12V-to-5V-3A-15W-Waterproof-DC-Converter-Mini-USB-/271284258951?oid=141051844959

יש משהו שאני מפספס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סיבות שאני רואה: 1. יש שם פחות מקום לדחוף מתאמים ושקעי usb.

2. בד"כ יש שם מתח גם לאחר כיבוי הרכב ואז המצלמה לא תכבה.

הכי פשוט זה לקחת + מהפיוז של המצת ולקחת מינוס מבורג סמוך, אז יש מקום להסתיר את המתאמים.

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט זה לקחת + מהפיוז של המצת

לא תמיד, יש מכוניות בהן גם המצת נותן מתח בלי סוויץ'.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מובן. אז אם אני אחבר מהגידים של המציג רכיב כמו מה שמופיע בקישור למטה, זה יהיה הפתרון הכי מקובל ופשוט לביצוע?

https://www.ebay.com/itm/DC-DC-Converter-Module-12V-To-5V-3A-15W-Duble-USB-Output-Power-Adapter-M2-/131344991232?oid=131330066905

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי טוב (לדעתי. יש דעות שונות) יהיה למצוא בעזרת ספר הרכב פיוז שמקבל מתח אחרי הסוויץ' ולהתעלק עליו עם כזה דבר. ואותו לחבר למה שצירפת. ככה אתה לא צריך לחתוך כבלים ולהלחים דברים ישר לתוך צמת החשמל של האוטו.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה באמת קל, אבל למה מביאים ביחידה הזאת עוד פיוז? הרי אני אמור להחליף את הפיוז הקיים בפיוז המיוחד הזה.

את המינוס אני אמור לחבר לבורג כלשהו ברכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהבנתי, תקן אותי אם אני טועה:

1. מאתר פיוז של 12V ברכב שנדלק רק עם הסוויץ.

2. מוציא את הפיוז.

3. מתקין את ה- Big ACU.

4. מכניס אל ה- Big ACU את הפיוז שהוצאתי בסעיף 2 + את הפיוז שמגיע עם יחידת ה- Big ACU

5. מחבר את יציאת ה- Big ACU לכניסת ה- + ב- DC DC Converter Module 12V To 5V

מה שנשאר לי פתוח זה מה אני מחבר למינוס של ה- DC DC Converter Module 12V To 5V

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז מעניין למה אף יצרן לא שילב מצלמת DVR ברכב בתור סטנדרט או כאופציה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לשאלה שבכותרת, לאבא שלי היתה רנו פלואנס לפני כמה שנים, וידאנו שהתאורה הפנימית נכבית לאחר כיבוי סוויץ' (היתה השהיה של דקה למיטב זכרוני) ומשכנו מתח משם. עבד מצוין.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...