Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סימון הילוך מהבהב בצג - סקודה יטי 2011

shachar187
שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן,

אמא שלי נסעה היום ברכב ודיווחה לי שבמהלך הנסיעה התחיל להבהב האזור בצג שמראה באיזה הילוך הרכב נמצא ומדי פעם סימון ההילוך התחלף למפתח שוודי.

אמרה שלא חשה רעידות או משהו לא תקין בזמן הנסיעה.

אתמול אני נסעתי על הרכב ולא הרגשתי שום דבר מוזר, פרט לכך שפעם אחת רציתי לעשות רוורס והרכב פשוט עמד ולא התחיל לזוז לאט אחורה כמו שתמיד הוא עושה. מעבר לדרייב עם נסיעה קצרה קדימה וחזרה לרברס והרכב נסע כרגיל. לא יחסתי לזה חשיבות והיום אמא שלי דיווחה על מה שכתבתי למעלה.

הרכב מ2011, עם 115 אלף קילומטר.

בחיפוש קצר בפורום לא מצאתי יותר מדי מידע על התופעה חוץ מהשערות לתקלה במוח גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כצפוי, הלך מוח גיר.

המוסך נתן הצעת מחיר של 7500 שח, הנחה של 18% בלבד.

בהתחשב בזה שהרכב טופל אך ורק אצל צ'מפיון, ההצעה הזאת די מעליבה. אבל אולי זה רק אני.

אשמח לשמוע מאנשים אחרים איזה הצעות מחיר קיבלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ ומעדכן.

המוח הוחלף אצל צ'מפיון אבל קצת אחרי ההחלפה חשתי שמשהו לא קשורה.

בעת החלפת הילוכים מרגישים ממש דפיקה/בעיטה בכל הרכב. הרכב יכנס עוד פעם למוסך ברביעי הקרוב ובשיחת טלפון לתיאום נאמר ע"י הנציג שזה לא קשור למוח.

אני דווקא בדעה שזה כן קשור אבל אשמח לדעתכם היותר מלומדת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1887 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...