Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דגשים לבדיקת הונדה CRZ 2011 (נערך)

eh966
שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שבת שלום לכולם.

יום ראשון אני הולך לראות הונדה Crz 2011

יש דגשים מסויימים שצריך לשים לב אליהם? המוכר מתחייב על מנוע , גיר ושילדה.

ובקשר לבדיקה אם המוכר מתחייב מי משלם את הבדיקה איך זה הולך? רכב ראשון שלי בגלל זה.

תודה רבה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומך הייתי עורך את הכותרת, בנוסף תקרא את חוקי הפורום לפני שמישהו ינעל לך את השרשור,

זה הדגם ההיברידי? , אם כן, תיקון המערכת הזו נורא יקר, ואני מאמין שהרכב כבר לא באחריות מן הסתם,

תמתין לתשובות אחרות, אך אם אני לא טועה, מדובר במנוע 1.4 שיש באינסייט, שבשנתון הזה, הוא לא כזה מוצלח.

בדיקה אתה משלם, מתחייב מנוע גיר ושלדה בבדיקה, זה אומר שאם בבדיקה יוצאת בעיה משביתה בגיר, מנוע, או שלדה עם פגע, זכותך לדרוש את מחיר הבדיקה המלא, וכדאי שזה יהיה כתוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

אנשים מתחייבים על מצב מכאני כאילו הם בעצמם זורמים בתוך המנוע ויודעים מה הולך שם, מגוחך.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חדש בפורום תודה על העזרה.

זה בנזין עם סוללה היברידית מנוע 1500.

לפי מה שקראתי ועם מי שהתעייצתי זה דגם אמין מאוד הסוללה להחליף אותה זה עניין יקר.

אבל אין לה חיים משוארים והיא יכולה גם להחזיק כל החיים.

עכשיו לגבי הרכב מה צריך לבדוק ולשים עליו דגש? איך אני יודע שהסוללה באמת תקינה והכל בסדר? במכון בדיקה אמרו לי שיחברו למחשב ויבדקו אם יש תקלה לסוללה אבל אפשר להסתמך על זה? יש לי את השיחה בווצאפ שהוא כן מתחייב בדיקה מנוע גיר שילדה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה אותו מנוע כמו של האינסייט לא ממליץ- היו לא מעט מנועים,שהיבואן החליף מיוזמתו בגלל אכילת שמן.

בנוסף,מערכת היברידית כנראה לא תחזיק כל החיים ותיקון שלה (אם זהה לטויוטה פריוס ) יכול להגיע לסכום לא קטן -8K צפונה.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה אותו המנוע, התעייצתי עם הרבה אנשים וגם נציג הונדה שהוא חבר של המשפחה והוא המליץ לי עליה, הסוללה עולה 7 אלף שקל חדש להחליף אבל אם במוכן בדיקה לא יגלו שום תקלה ושהכל תקין ניראלי שהכל יהיה בסדר והיא תחזיק מעמד לעוד הרבה זמן לא ? עכשיו בקשר לשאלה שלי אפשר לענות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחזיתה של ה-CR-Z פועם מנוע i-VTEC בנפח של 1.5 ל' (1.3 ל' באינסייט) 4 צילינדרים בשידוך אל טכנולוגיית ה- Integrated Motor Assistהמסורתית של הונדה. ביחד מפיקים השניים כ-124 כ"ס במצטבר (111 כ"ס ממנוע הבנזין) ב-6,000 סל"ד, ונתון המומנט עומד על כ-18 קג"מ בין 1,000 ל-1,500 סל"ד. העברת הכוח נעשית לגלגלים הקדמיים דרך תיבה ידנית בעלת 6 יחסי העברה, אולם חשוב להזכיר כי בעולם משווקת תיבה רציפה שאינה מוצעת בישראל.

זה לא אותו המנוע אם אני מבין נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה אותו המנוע, התעייצתי עם הרבה אנשים וגם נציג הונדה שהוא חבר של המשפחה והוא המליץ לי עליה, הסוללה עולה 7 אלף שקל חדש להחליף אבל אם במוכן בדיקה לא יגלו שום תקלה ושהכל תקין ניראלי שהכל יהיה בסדר והיא תחזיק מעמד לעוד הרבה זמן לא ? עכשיו בקשר לשאלה שלי אפשר לענות?
בבדיקה אף אחד לא יתחייב לך תקינות הרכיבים של המערכת הניברידית. מה המחיר של רכז כזה?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבדיקה אף אחד לא יתחייב לך תקינות הרכיבים של המערכת הניברידית. מה המחיר של רכז כזה?

לא אמרתי שיתנו לי אחריות ,דיברתי עם מוסך שעושה בדיקת לפני קנייה ואמר שהוא בודק את הסוללה ומזהה אם יש לה תקלות אבל לא נותן אחריות רק בודק אותה.

הרכב 2011 עולה 40 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר ברכב חביב שנראה טוב אך אינו ספורטיבי וגם לא חסכוני כמו טיוטה פריוס וכו'.

הוא לא נפוץ ולכן אם יש ביקוש המוכר יכול לטעון שאינו גמיש.

תדאג להפחית סכום מכובד ולא כמה מאות ש"ח, בגין עלות החלפת סוללה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הייתי מוכר רכב יחסית נדיר ומבוקש לא הייתי מוריד שקל...

בטח שלא על תקלה תיאורית שבכלל לא קיימת כרגע.

אם הסוללה היא תקינה כרגע אז היא תקינה.

לא רוצה? אל תקנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי שיתנו לי אחריות ,דיברתי עם מוסך שעושה בדיקת לפני קנייה ואמר שהוא בודק את הסוללה ומזהה אם יש לה תקלות אבל לא נותן אחריות רק בודק אותה.

הרכב 2011 עולה 40 אלף

וזה נראה לך הגיוני לרכוש רכב שיש לו רכיב ששווה כמעט 20% משווי הרכב שלא ניתן לבדוק ולהתחייב על תקינותו?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הגיוני באותה מידה כמו שבקניית רכב משומש רגיל כותבים בתופס הבדיקה: אין אחריות למערכת חשמל, אין אחריות למזגן, אין אחריות לתיבת הילוכים אוטומטית מעל 100 אלף ק"מ, רושמים שיש רעש אביזרי מנוע וזה מסיר אחריות וכו'.

אין אחריות על שום דבר בבדיקת קניה של רכב משומש יחסית וותיק, אי אפשר לבנות על זה. סוללה או מכלול אחר, לא משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...