Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס 2006

tomy669
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיתי את הרכב שבכותרת, על פניו שמור יחסית לשנתון. ק'מ סביר של 135kkm, טיפולים בזמן עם תיעוד ללא תאונות. מה שמטריד אותי שהרכב מתיישן וכבר בן 12 למרות שמדובר בטויוטה, תמיד יצוצו דברים שעלותם לא בטוח יהיו זולים.

רציתי לדעת מה המחיר שכדאי לשלם על רכב כזה ומה עלות חלקים שלו.

טיפולים משער שלא יהיו יקרים כ'כ.

מה גם שאם ארכוש אצטרך לעשות יישור קו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדברים על רכב בן 12-13 ועל אף הק"מ הנמוך שעבר (מצויין אם יש תיעוד) זה לא מבטיח אמינות מוחלטת לכל אורך הדרך אבל זו נקודת פתיחה מצויינת בוודאי לעומת רכבים שעברו פי 1.5/2 יותר.

התחזוקה באוונסיס מעט יותר יקרה מקורולה מקבילה (אגרת רישוי בגלל קבוצת רישוי גבוהה יותר, חלפים יותר יקרים במוסך) ולגבי ביטוח אולי לא רלוונטי אם אתה מבטח צד ג' ובמקרה הרע עוד 200-300 ש"ח לשנה.

אם אני המוכר,הרכב במצב מצויין,יש הסטוריה והטסט לעוד יותר מחצי שנה לא הייתי מוריד יותר מ 2000 אבל,כנראה זה רק אני.

דרך אגב,אם היה טיפול במורשה ויש תיעוד לא מחייב שתצטרך יישור קו,אלא אם מועד הטיפול קרוב.

המוכר יעשה הכל מצידו כדי למקסם רווחים מהמכירה והקונה כמובן מנהל מו"מ כדי להוריד כמה שיותר.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר חיפוש וקריאה מרובה בפורום מצאתי את השרשור הזה שמשאיר אותי קצת מבולבל.

נראה כי פה הרכב לא הכי אמין כפי שטויוטה מצטיירת.

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Ecarsforum%2Eco%2Eil%2Fvb%2Fshowthread%2Ephp%3Ft%3D570893&share_tid=570893&share_fid=28771&share_type=t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הבלתי מחייבת:

כל התקלות בשירשור שנתת זה בגלל שזה רכב ליסינג , ברכב פרטי נהג מבוגר לא תיתקל בהם, קח בחשבון, זה הרכב הכי אמין שיש עוד יותר מהקורולה.

מליסינג לא לגעת גם אם זול יותר משמעותית הכל יחזור לך כפול בתיקונים ובלאי וחויית נהיגה של רכב בלוי גם אם הוא נראה חדש מבפנים, אל תסתכל שכולם קונים שנתונים מתקדמים רכבים מליסינג, הרכבים גמורים הם אפילו לא יודעים את זה.

האוונסיס זה הרכב הכי אמין שיש, בן 12 במקרה שלך תוציא הסטוריית טיפולים תראה נורה אפילו לא החליפו.

עריכה אחרונה על ידי subaru_loyale

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אוונסיס 2007, כבר 5 שנים, חוץ מבולמים שהחלפתי (1400 ש''ח), אפס תקלות.

המחיר שלהן פשוט מגוחך יחסית לתמורה.

המחלה היחידה שיש לרכב אלו הן תושבות מנוע שנגמרות דיי מהר ולכן גורמות לרעידות מנוע לחדור לתא הנוסעים, לי זה קצת מציק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו מעלי, אוונסיס זה רכב אמין מאוד. הבעיה כשמגיעים לבלאי טבעי שצריך להחליף לרכב מזדקן, אזיי כמעט ואין רכבים בפירוקיות והיבואן יודע את זה ומעניש בהתאם. מתז מים לוישרים אם אני זוכר נכון בערך כ 180 ש"ח, חלופי כ 8 דולר באיביי. תושבת מנוע גם מחיר אסון וכל דבר שלא נמצא בשימוש דגמים מקבילים. רדיאטור רצו משהו כמו 2700 לפני עבודה.

מה שכן, לרכב בן 13 ככל הנראה לא יהיו תקלות משביתות, תקלת בלאי כזאת תריץ אותך לייבא מחול וכד' ובסכום הכולל יהיה משמעותית יותר זול לאחזקה מאשר משפחתית אחרת, לרבות קורולה 2006 שמכרה כאן עשרות אלפים מ 2003 עד 2007.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתז עצמו לא נדפק, לפניו יש פילטר והוא נסתם, פשוט מעיפים את הפילטר או שמים אחד אחר במקומו.

מעניין שאף אחד לא יאמר לך את זה העיקר להחליף.

זה שטויות.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול שאלה של מה אתה רוצה ומה האלטרנטיבות שלך.

ברכב מזדקן אתה יכול לצפות לכול מיני תושבות, משולשים, ואולי חיישן פה ושם ויתפגר. זה לא יהיה נורא כול כך מבחינה כלכלית, כניראה עוד איזה 5000 לעומת רכב זהה חדש יותר. אבל זה יצריך יותר ביקורים במוסך ואלי כישלון פה ושם בטסט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב מוצא חן בעינך, עובר טוב בדיקה, תנסה להוריד למוכר כמה שאפשר מהמחירון ותקנה. אין מחיר נקוב שמישהו יגיד לך כאן בפורום ואז המוכר יגיד "נו שוין, אמרו לך עשרים אלף בפורום אז אני מסכים"..., אתה צריך לרצות לקנות והוא צריך לרצות למכור במחיר מוסכם על שניכם, לא על הפורום.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...