Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקרת שיוט לטויוטה ספייס ורסו 2013 - אפשרי ?

yossil07
שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלומות...

"חפרתי" בפורום וראיתי לא מעט שרשורים על התקנת בקרת שיוט בטויוטה קורולה.

הרעיון מוצא חן בעיני ואני רוצה ליישמו בטויוטה שלי.

הבנתי שהשאלה כבר עלתה אתר בעבר:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?590225-%D7%94%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%AA-%D7%91%D7%A7%D7%A8%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%95%D7%98-%D7%95%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%91%D7%98%D7%95%D7%99%D7%95%D7%98%D7%94-%D7%A1%D7%A4%D7%99%D7%99%D7%A1-%D7%95%D7%A8%D7%A1%D7%95

אולם לא ידוע לי באם אכן בוצע השדרוג.

גם ביוטיוב ראיתי התקנות שבוצעו על רכבי טויוטה אולם לא עבור ספייס ורסו.

מק"ט קיט מקורי כבר איתרתי בחו"ל:

https://partsouq.com/en/catalog/genuine/unit?c=Toyota&ssd=%24HQwdckgWVlERDhZJVEgGBgcFEB8UFAIRWwgTFmVzYXV7SUlZEF5XFwgTFng4NUgAA2YYcXtybiAyWx4TFkNREQ4WSVBJBGQWGRIRUl8PR0MSC0lLR1pQdhBHGltXFg8GHxZQAgFbCBEMAQILFhpJDBcQCRYNBnECAF9HBExsdAR5RVJEWVAdAEJxFA%24&vid=0&cid=4&uid=10944&q=

ולכן פניתי למוסך מורשה בבקשה להתקנת הקיט.

התשובה הרישמית: לא ניתן לביצוע, לא בוצע מעולם.

ועכשיו לשלב השאלות:

מלבד התקנה וחיבור ידית האיתות ע"ג ההגה, האם כל החיווט ליח' ה ECM קיים מראש או שצריך להתעסק עם חיווט מחדש לקונקטור + הגדרות מחשב?

לפי הלינק המצורףhttp://web.newsguy.com/mcclure/Yaris/2006-2011%20Yaris%20OEM%20Cruise%20Control%20DIY%2020110315.pdf

אני כבר לא בטוח באם קיים חייוט מוכן ע"ג הקונקטור ל ECM

לא בדיוק מומלץ לפרק את כרית האויר בסגנון של "פותחים רואים" אני בטוח שמישהו מהחברים בפורום מקצועי הרבה יותר ממני ויוכל לספק מיידע מוקדם באם ניתן לבדוקטרם פירוק.

(אני מאוד אודה לו)

באם לא כולל חיווט מחדש ל ECM, על פניו זה הרבה יותר פשוט.

באם דורש חיווטים, זה כבר עבודה למקצוען.

באם אפשרי, אז המלצות למתקין (שיודע מה הוא עושה) באזור המרכז יתקבלו בברכה.

תודה מראש על השיתוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ ברשותכם, לטובת חברי הפורום שאולי פספסו ויכולים להתייחס.

מנסה לדלות מיידע גם בפורומים באירופה, קבלתי רק תגובה אחת שככל הנראה לא ניתן.

(חשבתי שזה אותו חיווט כמו ביאירס בה כן ניתן להוסיף בקרת שיוט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...