Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשמלאי רכב סוג 1 נסיון צבאי, משכורת+/-?

סרגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1985 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אולי משהו יכול לתת תשובה בנושא צפיות שכר שעלי לדרוש ממעסיק בעל תעודות כמכונאי רכב סוג 2 חשמלאי סוג 1 אם נסיון צבאי ללא נסיון אזרחי, השתחררתי ב2011 מאז במה רק לא עבדתי וכעת מנסה לימצוא עבודה כחשמלאי מכונאי אך אינני בקי בנושא בשכר כרגע ויש רושם שמעסיקים עושים עלי קופה,,,ולצערי גם כל החברים מהצבא לא עוסקים בזה כי זה לא שלהם,,,אני לאומתם חיי ונושם רכב ורוצה להתקדם בענף ככה שאני הייתי רוצה לברר רף מינימלי לשכר במקצוע שלי תודה לעונים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כללית, יש הבדלי שכר, בכל התחומים, בין אזורים שונים בארץ.

אין הגדרות מדויקות של שכר למקצועך ובמוסכים שונים יכולים להיות הבדלי

שכר, תנאי עבודה, תחומי פעילות ועוד.

הכי טוב זה לנסות שהמעסיק יציע לך מה הוא מוכן לשלם כשמצידך תציע

שכעבור 3 חודשים, שבהם הוא יראה את עבודתך, רצינותך וכשרונך תנהלו אז מו"מ

חדש על שכר הולם.

אם תכתוב מהיכן אתה בארץ, אולי ניתן יהיה לכוונך למוסך שמחפש עובדים באזורך.

בהצלחה ובברכה - רפי לין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל יש לו תעודות. על הניסיון אפשר להתווכח (עברו הרבה שנים וסוג הרכבים שונה).

אם אתה רוצה להתפתח בתחום אני ממליץ להתחיל לעבוד בתחום הדיאגנוסטיקה אצל אחד היבואנים. אצל רובם יש מסלולי הכשרה בארץ ובחו"ל שלא תפגוש במוסכים פרטיים. רוב הסיכויים שהשכר יהיה נמוך אבל התעודות וההכשרה תסייע לך בעתיד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אולי משהו יכול לתת תשובה בנושא צפיות שכר שעלי לדרוש ממעסיק בעל תעודות כמכונאי רכב סוג 2 חשמלאי סוג 1 אם נסיון צבאי ללא נסיון אזרחי, השתחררתי ב2011 מאז במה רק לא עבדתי וכעת מנסה לימצוא עבודה כחשמלאי מכונאי אך אינני בקי בנושא בשכר כרגע ויש רושם שמעסיקים עושים עלי קופה,,,ולצערי גם כל החברים מהצבא לא עוסקים בזה כי זה לא שלהם,,,אני לאומתם חיי ונושם רכב ורוצה להתקדם בענף ככה שאני הייתי רוצה לברר רף מינימלי לשכר במקצוע שלי תודה לעונים!

מבלי ניסיון כלל, התעודות שלך לא אומרות כלום לבעל המוסך.

הסכום שעלה פה 6.5 אולי 7.5 ברוטו זה מספר שלהערכתי הוא נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התעודות פחות חשובות. מה שחשוב זה הידע ואיכות ומהירות התוצאות של אבחון / פתרון תקלות כדיאגנוזיסט / תיקון רכבים כמכונאי.

נראה שמצפה לך דרך לימודית שבתחילתה השכר לא יהיה גבוה ממה שנקבו כאן.

השאלה שככל שתצליח להתקדם, האם השכר יעלה בהתאם ואם כן, האם הוא ברף ציפיותך. כלומר, בדוק כמה משתכר דיאגנוזיסט איכותי / מכונאי איכותי במוסך מצויין וראה אם זה מתאים לך. אם כן, נשאר לך לנסות להצליח ולהתקדם.

בהצלחה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרום עבודתי,מפעל תעשייתי בפריפריה הצפונית, מתחילים ב35 וניתן לטפס כעבור כמה שנים בהרבה. מכונאי בחיר לוקח הביתה 14 פלוס בברוטו.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...