Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

MG350

פסקרה
שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שדי התייאשתי מלמצוא רכב 7 מושבים אמין, קצר (חניה בעיר) ולא זללן דלק (בתקציב של 25000)החלטתי לבחור את האפשרות של שני רכבים (ידוע שעלויות הביטוח, אחזקה יכולים לעלות במשך הזמן יותר מהחלפת לרכב 7 מקומות אחד), מה דעתכם על MG350 מבחינת אמינות, מרחב מושב אחורי ותא מטען, צריכת דלק וסחירות (כל הנסיעות קצרות ובעיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים וטיפולים לא זולים, סחירות לא ממש.

לו אני במקומך ומחפש רכב חדש ככל היותר וזול, הייתי רוכש פיג'ו 301.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלפים וטיפולים לא זולים, סחירות לא ממש.לו אני במקומך ומחפש רכב חדש ככל היותר וזול, הייתי רוכש 301.
שלום ZVIT האם הפיג'ו יותר צפופה מה350 במיוחד במושב האחורי? יעצו לי שהיא די לא נוחה מבחינת מרחב פנימי.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאמר לזכות MG שהם באמת מתאמצים למכור ומוכנים לתת לך את הרכב ליום שלם לנסיעת מבחן, כשיגיע הרגע לבצע טיפולים ולקנות חלפים - תבין למה הם כל כך מתאמצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחורי המוסך המרכזי בבני ברק עמדו בזמנו (ימי תחילת שיווק) עשרות MG350 בשלבים שונים של פרוק ואלה היו רכבים חדשים שעוד לא נמסרו ללקוח!

סחירות לא קיימת, מחירי חלפים יקרים מאוד (ואין חליפיים), אמינות מפוקפקת, בקיצור, חפש אופציה אחרת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, למי שמחפש רכב לנסיעות בעיר, אמין (יחסי), לא שתיין.., קצר יחסית, שיתאים למשפחה עם 3 ילדים קטנים, תקציב מוגבל ל25000 ( 7/6 מקומות או רכב שני זול ויחסית חדש) אין רכב כזה (לא לרשום גרנד סניק- בשנים המדוברות הוא לר אמין, מגושם וצורך הרבה דלק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...