Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה חושפת את הקורולה סדאן החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אם אתה צודק, קשה להאמין שטויוטה לא יעשו עם המנוע הזה משהו ועוד בדגם חדש, הם תמיד שיפרו אותו לאורך השנים.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את זה עושים כדי להוריד עלויות ייצור. מסתבר שזה יותר זול מלעצב את הדשבורד סביב המולטימדיה.

האמת שכל הקטע הזה של מסכי מגע ענקיים ברכב צריך לעוף מהעולם. זה לא נוח לתפעול ומסיח את הדעת בנהיגה.

האמת שרבה טרנדים שיש ברכבים חדשים, צריכים למות. כמו גלגלים ענקיים עם צמיגי חתך נמוך, נטייה לדחוף טורבו וגיר דו מצמדי בכל מכסחת דשא, דאונסייזינג מוגזם של מנועים, טכנולוגיה מורכבת יתר על המידה, זה שכל דבר צריך להיות קרוסאובר.

הכי גרוע זה תאורת ה-LED, במיוחד זאת מאחור אם היא מסנוורת. לצערי כל הרכבים בעתיד יהיו עם LED. :evil: אודי הכניסו את זה עם אורות אחוריים שרואים מקילומטרים, אך מסנוורים בפקק וכל העולם נסחף אחריהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אני חושב שאני הדפוק היחיד שחושב את כל מה שכתבתם כאן...

מעצבן שאין דגמים פשוטים בלי כל הקקה הזה... מעניין לי את האשך מסך המולטימדיה או פנסי הלד שנראים סקסיים, אבל בפועל מסנוורים את הצורה :|

ממש מרגיז שמה שמנחה את היצרנים הם טרנדים שיווקיים, שכיאה לטרנדים, הם לרוב טפשיים ומיותרים וממש לא פרקטיים (לגיטימי ומקובל, אך עם זאת מעצבן).

את הדשבורד הישר של הדור הנוכחי אני ממש אוהב. אמריקאי משהו בעיניי. :lol:

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף שקע סינגל/דאבל דין ריק על פני רדיו מובנה כלשהו

הקטע של מסכי המגע דיי חובה היום עם כל המערכות וההגדרות שיש לרכבים מודרנים

באיוניק, רכב מודרני היברידי עם שלל מערכות בטיחות מקוריות, כל ההגדרות הם לא על מסך מגע (הרדיו לא מקורי בכלל).

גם השליטה על המזגן היא עם כפתורים פיזיים.

אם יונדאי יכולים, כולם יכולים.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך מגע תקוע לך מול הפרצוף, בגודל לא מתאים למקום צפוף כמו תא נהג ובמרחק קטן יחסית מעיני הנהג.

בלילה אי אפשר לכבות אותו והאור שלו ממשיך להאיר, גם כשאתה לא מעוניין בכך. (אצלי לפחות)

יש אנשים , כמוני, שזה פשוט לא מעניין אותם כל הפיצ'רים והגאדג'טים שיש היום במכוניות, כמו כניסה והתנעה ללא מפתח, תא מטען שנפתח אוטומטית, לדים וdrl וכל מיני שיט כאלה, אבל הם במיעוט

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DRL זה דווקא דבר מבורך, רואים את הרכב בכל מצב

יותר מציק הקטע הזה אצל נהגי משאיות, שהם מקשטים את הרכב שלהם בלדים, כמו עץ אשוח בחג המולד. אבל זה עדיין עדיף על כך שלא יראו את הרכב כלל, כך שזה עדיין טוב.

לא מבין איך ריבוי כפתורים פיזיים לא מסיתים את תשומת הלב לפחות כמו מסך מגע
בקרים פיזיים בצורה עיוורת, כשאתה זוכר איפה כל דבר נמצא. למשל אתה יודע איפה הצופר, ידית הילוכים, מתג אורות וכפתורי ווליום ברדיו, ואתה לא צריך להסית את העיניים מהכביש כדי לתפעל אותם.

כדי לתפעל מסך מגע, צריך להסתכל עליו, זה משהו שמשלב קלט ופלט באותו התקן. וכדי להסתכל על מסך, צריך להוריד את העיניים מהכביש.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתי צפי הגעה לארץ של הסטיישן?

כרגע אני אמור לבחור רכב בליסינג. הלב רוצה אוריס סטיישן ומועד מסירה צפוי הוא בינואר.

אם הסטיישן החדשה תדרוש עוד חודש המתנה נראה לי כדאי..

יש למישהו מידע על צפי הגעה ושיווק? וכן אם המחיר יהיה זהה לקיימת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

HU: clarion 786Amp1: jbl 1004 Amp2: sundown audio sae1000d comp': polk audio 5251 db SUB:polk audio sr 12dvc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המסכים הענקיים זה חלק מהאופנה, כמו בבית. היה לי שכן בבניין מעבר לכביש עם טלויזיה בגודל של מסכי פרסום בצמתים. הייתי יכול לקרוא את הכתוביות בטלויזיה שלו מהסלון שלי...

דווקא זה שהמסך בולט ולא קשור לדשבורד עוזר למכור את הרכב, זה הדבר הראשון שרואים כשנכנסים.

אין מה לעשות, מי שרוצה להיט מכירות לא באמת צריך לתכנן מוצר טוב, הוא בסך הכל צריך להתאים את עצמו לביקוש.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צפי הגעת הקורולה סדאן הוא ברבעון ראשון של 2019, והסטיישן - כך עפ"י היבואן - "קצת אחר כך". מה זה קצת? שאלה טובה. אבל אני מאמין שלא יותר מרבעון אחד לאחר מכן (כלומר אפריל-יוני).

לגבי מחירים, כמובן שלא נחשפנו.

והנה מה שאני חשבתי על הקורולה אחרי שפגשתי אותה בהשקה הסופר-סודית-למקורבים-בלבד לפני כשבועיים.

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע אני אמור לבחור רכב בליסינג. הלב רוצה אוריס סטיישן ומועד מסירה צפוי הוא בינואר.

אם הסטיישן החדשה תדרוש עוד חודש המתנה נראה לי כדאי..

יש למישהו מידע על צפי הגעה ושיווק? וכן אם המחיר יהיה זהה לקיימת?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לפי מה שקראתי באתר אחר, הקורולה תגיע בתחילת הרבעון הראשון של שנת 2019 והסטיישן בסוף הרבעון הראשון של שנת 2019.

ייתכן שזאת פרשנות סובייקטיבית של הדברים שפבל כתב.

לא הייתי בכל מקרה לוקח את האוריס או הקורולה בדגם בנוכחי כשיש דגם חדש, אני הייתי מבקש להאריך את חוזה הליסינג הנוכחי או לוקח רכב גישור אם אפשר או אפילו שוכר רכב (ואז תלוש השכר יהיה גבוה יותר דבר שיפצה על עלות ההשכרה).

המחיר לצרן הפרטי שהוא מחיר מלא ללא הנחות לחברות הליסינג צפוי להיות דומה לזה של הדגמים הנוכחיים.

נראה לי הגיוני שלפחות בהתחלה היבואן ו/או חברות הליסינג יקבלו מחיר פחות טוב מבעבר ולכן יוכלו לתת פחות הנחות והמחיר לצרכן הליסינג יהיה גבוה יותר, אבל זאת רק הנחה שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...