Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה חושפת את הקורולה סדאן החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב ממוצע לאנשים שאין להם שום דרישה מהרכב שלהם מעבר להניע אותם מנקודה א לנקודה ב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים שעובדים קשה עבור הכסף ומחפשים רכב עם סחירות גבוהה וירידת ערך נמוכה.

אנשים שלא רוצים לממש אחריות, להשבית את הרכב, להיתקע# להיות חברים של מוסך רון.

אנשים שלא עושים את נס הרים אלא עושים פקקים אני בדרך! לעבודה.

אתה קורא להם ממוצע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את הכתבה של פבל-

לגבי הצמצום במרווח במושב האחורי בציר האנכי- מעניין אם המרווח בציר האופקי נשאר זהה לקורולה הנוכחית שהוא גדול מאד ומהגדולים בשוק הרכב בכלל. מי שיושב במושב האחורי הם ילדים בדרך כלל ולכן המרווח בציר האנכי פחות משנה אלא המרווח בציר האופקי.

לגבי כך שאין פתחי מיזוג אחוריים- אני קראתי בכתבות אחרות כי יש פתחי מיזוג אחוריים, אם יביאו לישראל גירסה ללא פתחי מיזוג אחוריים יוניון מוטורס יורים לעצמם ברגל, זה יביא לפסילה על הסף של הרכב הזה בשביל הרבה אנשים.

לגבי ההערה שהקורולה רכב ממוצע, אז נדייק ונאמר שהקורולה נמצא בקטגורייה של רכבים ממוצעים, אין אף רכב מעניין בקטגורייה הזאת והקורולה לא יוצא דופן, ספיציפית לגבי הקורולה אנו לא מכירים את הרכב, אבל מהתמונות נראה שהעיצוב החיצוני מעוצב באופן מקובל לקטגוריה ולא פחות טוב ואילו העיצוב הפנימי אפילו מיוחד יותר מהנהוג בקטגוריה ובוודאי לא שגרתי ומשעמם כמו הקורולה הנוכחית ודגמים משפחתיים של יצרנים אחרים.

תצורת הסדאן משעממת באופן מובנה ולא רק בקורולה וגם מיותרת כאשר אתה יכול לקבל גירסת סטיישן שימושית בהרבה ולדעתי גם יותר יפה ומיוחדת (על היות גירסת הסדאן מיותרת בכל רכב היה שרשור נפרד בפורום), אבל יש הרבה אנשים בישראל שמעדיפים את הגירסה הזאת. אם תשאל אותי הסיבה לכך לא רציונלית אלא אמוציונלית, הם לא אוהבים את התדמית של גירסת הסטיישן ומוכנים לקבל פחות עקב כך.

עריכה אחרונה על ידי green
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים שעובדים קשה עבור הכסף ומחפשים רכב עם סחירות גבוהה וירידת ערך נמוכה.

אנשים שלא רוצים לממש אחריות, להשבית את הרכב, להיתקע# להיות חברים של מוסך רון.

אנשים שלא עושים את נס הרים אלא עושים פקקים אני בדרך! לעבודה.

אתה קורא להם ממוצע.

Sent from my iPhone using Tapatalk

סחירות גבוהה וירידת ערך נמוכה זה היה אולי בעבר , היום זה אינו רלוונטי , הקטגוריה הספציפית אינה זוכה לביקוש גבוהה וכפועל יוצא הסחירות לא מדהימה.

עוד אגדה על תקיעות ומוסכים, דווקא טויטה נקראת לריקולים תכופים, נוסע על אירופאיות כבר שנים רבות אף אחת לא השאירה אותי בצידי הדרך ואת המוסך אני פוגש 1 ל 15000 ק"מ.

ואכן הרכב הוא ממוצע ותו לא , ההשלכה שלך על הנהגים היא על דעתך בלבד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוקדם יותר השנה חשפה טויוטה את הקורולה האצ׳בק החדשה (שמחליפה את האוריס) ועכשיו היא מציגה את הגרסה האהובה על הקהל הישראלי (ובכלל מסתבר...)

בגזרת המנועים מנוע ה1.8 139 כ״ס של הגרסה הקודמת ימשיך, וגם הפעם יהיה משודך לגיר רציף בלבד.

בנוסף (וכמו בהאצ׳בק) תהיה גם גרסת 2.0 ו169 כ״ס, גם פה עם גיר CVT אבל מתקדם יותר.

נותר רק לראות אם תהיה גם גרסת 1.6 לשוק הישראלי או שגרסת ה1.8 תהיה הגרסה הבסיסית גם פה, אבל בכל מקרה אין כאן שום בשורות גדולות, ומנועי טורבו תיאלצו לחפש במקום אחר.

כרגיל וכמו בכל רכב חדש שמוצג היום כל מערכות הבטיחות המקובלות היום תוצענה גם פה.

[ATTACH]512349[/ATTACH][ATTACH]512350[/ATTACH][ATTACH]512351[/ATTACH][ATTACH]512352[/ATTACH]

Sent from my iPad using Tapatalk

בתמונה האמצעית בקטע לא ברור היא מזכירה את ה-NSU RO 80 המיתולוגית.

Hapoel Jerusalem BC   

VW Golf 1.4TSI 150HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הצמצום במרווח במושב האחורי בציר האנכי- מעניין אם המרווח בציר האופקי נשאר זהה לקורולה הנוכחית שהוא גדול מאד ומהגדולים בשוק הרכב בכלל. מי שיושב במושב האחורי הם ילדים בדרך כלל ולכן המרווח בציר האנכי פחות משנה אלא המרווח בציר האופקי.

בסיס הגלגלים נותר ללא שינוי (270 ס"מ), אבל התחושה הייתה יותר צפופה. כמובן שצריך לסייג ולהגיד שלא עמדה ליד הקורולה החדשה אחת מהדגם היוצא כדי להשוות אז אי אפשר לדבר על יותר מאשר תחושות.

לגבי כך שאין פתחי מיזוג אחוריים- אני קראתי בכתבות אחרות כי יש פתחי מיזוג אחוריים, אם יביאו לישראל גירסה ללא פתחי מיזוג אחוריים יוניון מוטורס יורים לעצמם ברגל, זה יביא לפסילה על הסף של הרכב הזה בשביל הרבה אנשים.

אני חייב להגיד שערערת אותי פה עם האמירה הזאת. למרות שאני זוכר די בוודאות שלא היו, שלחת אותי לנבור ולחפש תמונות שצולמו באירוע בו נכחנו (עלינו אסרו כניסה עם כל דבר שיכול להפיק תמונה כלשהי) אבל לא הצלחתי למצוא אף תמונה שרואים בה את האיזור. תמונות יצרן של הדגם הסדאן לא מראות את האיזור (אלה שפורסמו) ובתמונות של ההאצ'בק רואים שאין פתחים.

בסוף הצלחתי למצוא סרטון שמיועד לשוק הסיני בו כן מראים את הפתחים (וקוראים להם Register, קופה רושמת - הא?!). אבל בגלל שאי אפשר לדעת האם זו הגרסה שתגיע אלינו או לא, נוריד את החלק הזה כרגע, ונחכה שהיא תתחיל להימכר.

פבל.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת סטיישן שימושית בהרבה ולדעתי גם יותר יפה ומיוחדת

האמת שאני אהיה מאוד שמח אם תיובא גרסאת סטיישן "רגילה" ולא היברידית.

עריכה אחרונה על ידי שביט

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לגבי הסדאן, אבל בהאצ'בק זה אופציה. בגירסא האירופאית כנראה יש פתחי איוורור מאחורה, באמריקאית בוודאות אין

מהמבחן של autoexpress:

https://cdn1.autoexpress.co.uk/sites/autoexpressuk/files/styles/gallery_adv/public/2018/11/13_8.jpg?itok=Ejbi28rd

לעומת זאת, בגירסא האמריקאית, הבכירה:

https://c-7npsfqifvt0x24dofu2x2edctjtubujdx2edpn.g00.cnet.com/g00/3_c-7x78x78x78.dofu.dpn_/c-7NPSFQIFVT0x24iuuqtx3ax2fx2fdofu2.dctjtubujd.dpnx2fjnhx2f-WGc-M72hM_yjkQd2c25FFyK58Zx3dx2f047y638x2f3129x2f19x2f41x2ff3d42779-dce8-56fe-c1b6-3711514b6445x2f3120-upzpub-dpspmmb-ibudicbdl-42.kqhx3fj21d.nbslx3djnbhf_$/$/$/$/$/$/$/$/$

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שקראתי את הכתבה של פבל התאכזבתי,

האופנה של קונסולה ענקית שגוזלת המון מרחב ברכיים מלפנים פשוט דפוקה.

ממתי קו נקי ואורירי לא טוב?

מה יהיה על הגבוהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב ממוצע לאנשים שאין להם שום דרישה מהרכב שלהם מעבר להניע אותם מנקודה א לנקודה ב.

תרשה לי לשאול במה אדוני הנכבד נוהג?

שמתי לב שכל תגובה שלך על קורולה היא שלילית ולועגת, תחסוך את זה מאיתנו בבקשה.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה לועג בזה? בסך הכל כתב את דעתו על הרכב. בשביל זה יש פורום.

אתה לא צריך להעלב בשביל מכונית.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות קטנה, להעלב משביל מקרר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות קטנה, להעלב משביל מקרר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

הו! זה כבר מעליב!

אני מעולם לא הייתי חובב קורולה, לדעתי זה היה רכב פחות טוב מרוב המתחרים הישירים שלו ותמיד עלה (משמעותית) יותר.

הדור האחרון כבר עשה מהפכה בדגם, לדעתי. פתאום הרכב נוח, מרווח מאוד, בידוד רעשים מתקבל על הדעת ואיבזור לא מעליב. מכל ברירות הליסינג שהיו לי (סיד, אוריס היברידית, אימפרזה, איוניק וקורולה), לקחתי אותה בשמחה.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני אהיה מאוד שמח אם תיובא גרסאת סטיישן "רגילה" ולא היברידית.

בהאצ'בק כבר הפסיקו את השיווק של גרסת הבנזין והשאירו רק את ההיברידית - לא נראה לי שזה יהיה בסטיישן.

אגב, רק אני רואה את קורולה כ"רכב המוניות הבא".

טויוטה נכנסה לשוק די חזק עם המוניות ההיברידיות (ופה ושם אפשר לראות מוניות קורולה) אז עכשיו אני מאמין שידחפו את את הסדאן ההיברידית למוניות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...