Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע לפיג'ו 301 1.2 puretech הספק 82 כ"ס

Guest Wildlands
שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדקתי אחרי שהרכב עמד לפחות חצי שעה במישור,

במדיד יש מינימום ומקסימום, כאשר בדקתי היה באמצע,

אני תמיד בודק אחרי טיפול, אך בטיפול האחרון (45), פספתי, בדקתי אחרי כשבועיים שלושה, אך בבדיקה שלי זה היה טיפה מתחת למקסימום אולי קרוב יותר ל3/4, עכשיו מלאתי עד הMAX במדיד,

אני אבדוק במוסך אם צריכת שמן במנוע הזה היא תקינה, ואם לא שיבדקו למה היה חסר שמן.

הזמן שקניתי זה בדיוק אותו שמן שמופיע בקבלות של הטיפולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמן אמור להיות בין המינימום למקסימום.

חצי שעה של עמידה במישור זה ממש לא מספיק בטח כשהשמן עוד חם! שמן בודקים ברכב קר אחרי שעמד כמה שעות טובות במישור.

אני די בטוח שמילאו לך בין המינימום למקסימום בטיפול האחרון וככה זה נשאר עד עכשיו. וכל התוצאה שלך הנושא הזה היא פשוט אי ידע שלך למדוד שמן ומה אתה צריך לראות במדיד.

יש סיכוי שאתה עכשיו עם עודף שמן.

עריכה אחרונה על ידי Alkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאת לפני שהגעת למינימום? סתם מיותר. אולי מלכתחילה זו הכמות שמילאו??

ובמקום לקנות במוסך, ששם בטח היו מחייבים לפי כמות קנית 4 ליטר? לא חבל? הייתי מחפש בקבוק של ליטר, גם אם יעלה 100 שקל. הרכב שלך חדש ויותר מזה בין טיפולים זו כבר תקלה.

אני מניח שבכלל לא הייתה אכילה והחוסר מדומיין. יצאת ככה מהמוסך, לא חיכית מספיק באחת הבדיקות, ונבהלת.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילאת לפני שהגעת למינימום? סתם מיותר.

לא מיותר. תמיד עדיף שמפלס השמן יהיה במקסימום או קרוב.

אם מערכת השמן מכילה 4 ליטר ואתה על מינימום, אז יש רק 3 ליטר. כל מולקולה של שמן רצה במחזור 25% יותר פעמים ושחיקה של השמן מהירה יותר ב 25%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל הוא מתאר שבכלל לא הייתה לעולם אכילת שמן. לכן כל הבדיקות שלו לא חד משמעיות ואולי האכילה מדומיינת. אם זה במינימום,זה חד משמעי. גם אם מחכים פחות מדי, גם אם יש שיפוע. אי אפשר לטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מיותר. תמיד עדיף שמפלס השמן יהיה במקסימום או קרוב.

אם מערכת השמן מכילה 4 ליטר ואתה על מינימום, אז יש רק 3 ליטר. כל מולקולה של שמן רצה במחזור 25% יותר פעמים ושחיקה של השמן מהירה יותר ב 25%.

צודק ב100%.

גם החום של השמן יותר מאוזן ונמוך במזג אוויר חם.

Wildlands חבל שהכניסו לך ספקות, לפני כמה שעות היתה בטוח שיש לך אכילת שמן ברמה של ליטר ל15 אלף. תמיד היתה בודק והכל היה בסדר, ועכשיו פתאום הבדיקה שלך לא תקינה? יכול להיות ויכול להיות שלא, אבל תבדוק את העיניין מול המוסך, לא עולה כסף.

עריכה אחרונה על ידי Alf3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרצועה לא נראית טוב.

מצד שני לא ראיתי הרבה רצועות שעבדו בתוך שמן.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהיא לא נראית טוב?

אני לא מצאתי סדקים או סימני יובש עליה, אך אני גם לא כזה מבין גדול של איך היא באמת אמורה להיראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רגיל לראות רצועות שעבדו באויר רגיל.

גם רצועות שנסעו 5 ו-8 שנים לא ראיתי קוים אלכסוניים.

אבל זו דעתי ולא מבטיח שהיא נכונה.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרצועה בסדר גמור ותקינה, ראיתי לא מעט רצועות לא תקינות. ככה היא נראית כתוצאה מספיגת אדי שמן.

גם אם הרצועה מתפוררת(קילוף שכבה ראשונית) קשה לראות את זה עלייה ואי אפשר להגיד בוודאות כלום (בניגוד לסדקים או סיבים שמתקלפים ורואים את זה בבירור).

מה הכנסתם לבנאדם לראש כבר שהרצועה מתפרקת ושיהיה עם יד על הדופק עם קצת אכילת שמן.

מילאת שמן למקס'? יופי, סע לשלום עד לטיפול הבא ואפילו תבוא עם הגלון שמן שיש לך עכשיו כי חבל על הכסף (פעם הבאה תקנה ליטר שמן אצל המוסך/או אבי חלקי חילוף ברחובות).

תפתח ספר רכב(אם אין לך תבקש מהיבואן דרך המייל https://www.lubinski.co.il/contact/), כתוב שם איך לבדוק שמן ומה אי אכילת שמן סבירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...