Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 - כמה ואם בכלל להוריד ממחירון יד 2

מוטי.כ
שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתלבט אם לנסות לרכוש (בין אם ממגרש גדול ומוכר או מפרטי) עכשיו (קרי בשבועות הקרובים), או להמתין עוד חודשיים ולהתחיל את התהליך רק אז. כרגע נראה שיש ביד 2 (וגם במגרשי הטרייד-אין השונים) מספר אקזמפלרים ראויים שפחות או יותר מתאימים למה שאני מחפש, השאלה אם יש "סיכון" שהם ימכרו עד לעוד חודשיים (ספציפית עוד חודשיים כי אז אהיה יותר פנוי לענייני קניה/מכירה) או שמהבחינה הזאת אין מה לחשוש, כי עד אז גם ככה יעלו למכירה רכבים חדשים, ואולי אפילו המחיר קצת ירד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם ימכרו יהיו אחרות, לא חסרות להן פיג'ו 208 כאלה ביד 2 למכירה, ועוד חודשיים המחיר ירד בוודאות.

לטובתך כקונה זה שהרכב בעל שוק חלש ביחס ליפניות או קוריאניות, תוכל להתקשר ולהתמקח על המחיר כבר מעכשיו ומי שיתעקש יתקע עם הרכב כמה חודשים ואז יוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קנה כנראה מלובינסקי טרייד . מבצעי שנתיים אחריות נפוצים שם וחוזרים מעת לעת. לא רק ב 2015 .

קניתי מאדם פרטי ולא ממגרש, לפי מה שאני יודע לובינסקי נתנו אחריות מורחבת לכל ה208 מאמצע 2015 עד תחילת 2016 אבל אני לא בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מה לדעכם עדיף, אם בכלל:

208 1.2 רובוטית, שנת 2014 עם 32000 קמ

או

208 1.6 אוטומטית, שנת 2014 עם כ 70000 קמ

בהנחה ששניהם באזור ה 32 +-

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה מטריידמוביל על אקטיב פרו 2016 עם כ-22 אלף ק"מ ב-60 אש"ח. ביד 2 אין כמעט רכבים עם ק"מ קרוב לזה (ואלו שכן הם בצבעים כהים שאני מעדיף להמנע מהם כרגע). שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי הצעה מטריידמוביל על אקטיב פרו 2016 עם כ-22 אלף ק"מ ב-60 אש"ח. ביד 2 אין כמעט רכבים עם ק"מ קרוב לזה (ואלו שכן הם בצבעים כהים שאני מעדיף להמנע מהם כרגע). שווה?

כמה המחירון של זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחזור אליהם ביום האחרון של החודש ותציע 55, מאמין שתצליח או תקבל הצעה טובה יותר, הם נוטים לשחרר קצת את הרסן במחירים לקראת סוף תקופה קלנדרית ע"מ לעמוד ביעדי מכירות

עברתי לסקייטבורד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה, תודה!

בינתיים יצא לי לדבר עם מישהי שמכרה לפני כחודש אקטיב פרו 2016 שעלתה לכביש ב-10.16, עם 18 אלף ק"מ, ב-57 אש"ח (!). (הרוב המוחלט של) המחירים שאנשים מבקשים ביד 2 פשוט הזויים.

מישהו פרסם אחת עם 24 אלף ק"מ, עליה לכביש באוגוסט, Ice Edition (צבע מט) ב-58K. אישית לא הלכתי על זה כי הצבע בעייתי מאוד לתחזוקה. עכשיו אני רואה שאותו הרכב מפורסם באחד המגרשים, מבקשים לא פחות מ-70K! בדיחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שהקליאו חזרה למבצע 69K ש"ח לרכב 2019 חדש (בגירסא ידנית).

עם פער המחירים שאתה מציין ל208 משומשת משנת 2016, הייתי שוקל לבדוק את הקליאו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1895 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...