Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סדק קטן בשמשה - להחליף לתקן או להתעלם?

אמת
שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמה ימים הבחנתי בסדק קטן בצורת קורי עכשיו בקוטר של פחות מסנטימטר במרכז השמשה הקדמית.סדק שמשה.jpg

מה אתם ממליצים לעשות:

א. להתעלם - כלומר לחיות עם זה ולקוות שבטסט הרכב יעבור (למיטב ידיעתי לא חייבים לבוא עם חלונות נקיים לטסט...)

ב. לתקן - הבנתי שסדקים קטנים ניתנים למילוי. חשבתי לנסות לתקן בעצמי כמו שהבחור מראה בסרטון הזה

(ערכת תיקון עולה באיביי 15 ש"ח).

ג. להחליף - יש לי ביטוח שמשות הבעיה היא שבוודאות ישימו לי תחליפי ולא מקורי.

כרגע אני חושב לנסות את אופציה ב' אך אני חושש לצאת קירח מכל הכיוונים במקרה שהתיקון יהיה מעפאן ואז בנוסף גם הביטוח יתנער מלכסות את התיקון. כמו כן, הבנתי שבכל מקרה יש מצב שהביטוח לא מכסה את החלפת השמשה מכיוון שהסדק לא עובר את כל עובי השמשה אלא רק את השכבה החיצונית.

מדובר ביונדאי אקסנט 2010,

כרגע הרכב עם שמשה מקורית ודי כואב לי הלב לעבור לתחליפי רק בגלל הסדק המסכן הזה.

נ.ב.: הבנתי שמבחינה בטיחותית ברכבים מודרניים השמשה הקדמית היא תמיד טריפלקס ולכן אין חשש להתנפצות פתאומית של השמשה, אם זה לא נכון אשמח שתאירו את עיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן בר תיקון וכמעט לא יראו את זה, אם זה יבוצע בערכה מקצועית ועל ידי בעל מקצוע.

מותר תיקון רק עם הסדק או הפגיעה אינה מול מבט הנהג קדימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם התיקון נעשה בצורה מקצועית זה מחזיק מעמד או שכעבור זמן המילוי מתעכר וכד'.

ראיתי גם שבכיסוי בר שמשות מדגישים שאין כיסוי על חלון שהיה בו כבר פגם, השאלה היא אם תיקון כזה ימנע ממני בעתיד להפעיל את כיסוי השמשות על נזק אחר שיגרם לשמשה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לברר עם זגגים שונים האם עושים תיקון, מחיפוש קליל במרשת מצאתי כמה שמתקנים, לדוגמא אוטוגלאס.

אני יודע שהתיקון מחזיק מעמד והוא קבוע.

יש לברר מול הביטוח שמשות את המשמעויות של הכיסוי בעתיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...