Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זיהוי בעל רכב ע"פ מספר רכב

Thenun
שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם וקודם כל תודה על ההתיחסות,קרה לי מצב לא נעים היום במהלך ניסיון לחנות לא שמתי לב ושפשפתי טיפה את הרכב,שחזרתי לרכב חשבתי לשים פתק עם מספר על הרכב כדי לסגור את העניין אבל הוא כבר נסע כשחזרתי,מה שיש לי זה את המספר רכב שלו,אני יודע שזה קצת בעייתי להשיג אבל אם יש פה מישהו שיכול לעזור בעיניין אשמח...תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היומנאי שם יסתכל עליך כאילו נפלת מהירח, כשהוא ישמע את הסיבה לשמה אתה זקוק לפרטי בעל הרכב.

לאשתי גנבו לפני אי אלו שנים קטנוע , כשהייתה סטודנטית בבאר שבע. כשגילתה זאת, ב4 לפנות בוקר, היא ניגשה לתחנת המשטרה. השאלה הראשונה ששאלו אותה "מה את עושה פה בשעה כזאת? נאנסת?" :shock:

נסה. אם יצליח, מה טוב.

בהצלחה

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסם בפייסבוק בקבוצות הגדולות את הרכב שפגעת בו,את המספר שלו,ואת המיקום והשעה,סביר להניח שזה יעזור יותר מללכת למשטרה ולנסות להשיג את הבעלים.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר לי. בפעם האחרונה שחיפשתי מישהו לפי מספר רכב (הזוי ששרט אותי, סירב להזדהות וברח) נאמר לי בתחנת המשטרה כי הם לא יכולים לתת פרטים כאלה ושלחו אותי לבוחני התנועה. כשהייתי אצלהם גם הם טענו כי הם לא יכולים לתת לי את הפרטים אלא רק אם התבצעה עברה... בסופו של דבר מישהו שם ריחם עלי והקריא לי שם וכתובת מהמסוף:shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרסם בפייסבוק בקבוצות הגדולות את הרכב שפגעת בו,את המספר שלו,ואת המיקום והשעה,סביר להניח שזה יעזור יותר מללכת למשטרה ולנסות להשיג את הבעלים.

וואלה... ואם זה זקן בן 81 שלא יודע מה זה פייסבוק בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מסופון משטרתי אפשר לדעת מי בעל הרכב ומה הכתובת.

העניין הוא שלא ממהרים לתת את המידע הזה לכל אחד.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה למחשבה:

״היום איזה אדיוט חתך אותי בצומת. אני רוצה להגיע אליו כדי לסגור חשבון. יש לי רק מספר רכב, איך אני יכול למצוא אותו?״

לא נראה לי הגיוני ששוטרים יתנו לך את המידע הזה.

נדמה לי אתה יכול להביא אותו עם 172 כ"ס, וזה יותר ממה שאתה מבקש ב 22 כ"ס, אז אל תלחץ עד הסוף.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ולכן ביקשו ממני תמונות (נאלצתי לפתח - מכיוון שלא ניתן לשלוח אליהם קובץ....) ולמלא טופס - ואחרי כל זה - לקח להם שבוע.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זה נכון.

בנושא דומה, לפני כמה שנים נתקלתי ברכב עם תו נכה (וגניב מאוד) שחונה בחניה שמורה-לו ושכח את המפתחות בדלת הרכב.

צלצלתי למשטרה, מסרתי את מספר הרכב והם כבר ידעו באיזה רחוב שמורה לו החניה ואמרו שיצלצלו אליו וימסרו לו את ההודעה.

בתחילת השיחה הדגשתי שלא מדובר במקרה חירום.

היום ישנו מספר טלפון 110 למקרים לא דחופים.

לא חושב שתהיה בעיה למוקדן למסור לבעל הרכב פרטי התקשרות שלך. לנסות ולעדכן תמיד אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...