Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מחשב גיימינג נייח לאור BLACK FRIDAY הקרב

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני פעם חשבתי כמוך, עד שגיליתי שני דברים:

1. tickrate

2. עם יותר פריימים המשחק "חלק" יותר. יותר קל לי לכוון, התנועה שלי עם העכבר זורמת יותר והרבה יותר קל לי לשלוט.

אז אני כן צריך יותר מ-60 גם אם המסך שלי 60HZ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקנה מחשב חדש, תחליף כרטיס מסך ועוד קצת RAM.

הבדל מינורי בין הדורות של אינטל.

+1 בערך... יש הבדל מדור 8 ומעלה, תדרי שעון גבוהים יותר, יותר ליבות, אבל עם המפרט של פותח השרשור הייתי קונה איזה RTX2070 או 1080 וסוגר את הבסטה

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבאמת אחפש דילים על 1080 / 2070 וסביבתם + סטיק של 8 ג'יגה ראם כרגע.

אם ארצה לשדרג בעתיד אלך על מעבד+לוח אם+זיכרון חדשים.

1080 או 2070 לא ידרשו קירור נוסף/ספק כוח אחר מהמפרט שלי?

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על הוספת ראם וכרטיס מסך.

כמו כן תעשה איזה ניקוי קטן והחלפת משחה תרמית, רק יועיל.

כמו כן כבר עכשיו יש ssd חצי טרה מתחת לרף המעמ. בבלאק כנראה יהיה יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את החבר'ה כאן, אני כמוך התלבטתי אם לקנות חדש (רכשתי את שלי לפני 8 שנים בערך - אני עם i7 2600K ב-OC קטן).

בסוף החלטתי לא לרכוש, ההבדל לא שווה את זה.

רכשתי GTX1070 מומהר מהחברה (G1 של Gigabyte),

הגדלתי זיכרון והוספתי SSD של 500GB.

כשיש זמן למשחקים, משחק ב-1080P או 2K וכל משחק היום עובד חלק ברזולוציות גבוהות, ללא קירטועים למינהם (אני עם מסך 27" תומך G-Sync).

לאחרונה חשבתי לעבור למסך 34" (מחשב עריכה) ולרזולוציית 4K, לכן במידת הצורך ייתכן ואשקול להחליף כ.מסך בקרוב.

מעבר לזה - אין טעם לשדרג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבאמת אחפש דילים על 1080 / 2070 וסביבתם + סטיק של 8 ג'יגה ראם כרגע.

אם ארצה לשדרג בעתיד אלך על מעבד+לוח אם+זיכרון חדשים.

1080 או 2070 לא ידרשו קירור נוסף/ספק כוח אחר מהמפרט שלי?

תופתע לגלות, אבל ה-1080 צורך פחות חשמל מהכרטיס הנוכחי שלך. לפיכך, אין צורך לשדרג ספק כוח.

מבחינת קירור, עדיף לרכוש כרטיס מסך אשר לו 2 מאוררים מובנים לפחות (יש כאלה הנמכרים עם 1).

קח בחשבון שעם 1080 בשילוב עם המעבד הנוכחי שלך, צפוי צוואר בקבוק במשחקים מסויימים.

לפיכך, גם ה-1070 יהווה אופציה לא רעה (גם איתו יתכן שיהיה צוואר בקבוק, במקרים נדירים יחסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה רגע להתעלק על השרשור: ראיתי את התרסקות המחירים של מחירי SSD, ואני מעוניין לרכוש SSD חדש למחשב האישי (לעבור מ-128 ל-512).

השימושים הם בעיקר שימושים משרדים ומטלב. לפני שנה קניתי לאימי SSD מסוג SILICON POWER למחשב האישי שלה ועובד נהדר. האם שווה להשקיע עוד מספר דולרים לסמסונג או סיליקון פאוור יעשה את העבודה עבורי?

לא ראיתי מבחנים שונים עבור 2 החברות.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן שווה, יש MX500 וסמסונג 860 500 גיגה מתחת לפטור של 75$. יש עידכונים על זה בHWZONE.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ:

הזמנתי עוד 8 ראם לפי מקט זהה לשלי.

SSD נוסף יוזמן בהמשך.

צריך המלצתכם לגבי כ.מסך (כל אחד מהם זה קישור לניו-אג שהם הכי זולים שהצלחתי למצוא).

מזכיר שאני משחק 1080 ואני רוצה יציבות לאורך זמן (3-5 שנים) מבחינת כרטיס המסך. לא תהיה בעיה לשדרג מעבד בעתיד.

מה שהצלחתי למצוא:

1. ב-1780 עד הבית.

EVGA GeForce GTX 1070 Ti DirectX 12 08G-P4-6678-KR 8GB 256-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 SLI Support Video Card

2. ב-2000 עד הבית (הבנתי שהגרסה AMP! בעייתית קצת מבחינת טמפ')

ZOTAC GeForce GTX 1080 AMP! Edition, ZT-P10800C-10P, 8GB GDDR5X IceStorm Cooling, Metal Wraparound Carbon ExoArmor Exterior, Ultra-wide 100mm Fans, Spectra Lighting, PowerBoost, FREEZE Fan Stop

3. ב-2250 עד הבית

MSI GeForce RTX 2070 DirectX 12 RTX 2070 Ventus 8G 8GB 256-Bit GDDR6 PCI Express 3.0 x16 HDCP Ready Video Card

4. ב-2400 עד הבית

EVGA GeForce RTX 2070 XC GAMING, 08G-P4-2172-KR, 8GB GDDR6, Dual HDB Fans & RGB LED

מה אתם אומרים?

אני פשוט חושש שכל מה שמעל ה-1070TI הוא אוברקיל בשביל לשחק 1080P ולהגיע ל-100FPS במשחקי אונליין (בסינגל פלייר לא אכפת לי 60 גם). מצד שני כרטיס אחר ייתן יותר "שקט" לעתיד. לא?

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://ksp.co.il/?uin=47089

גם אחלה הנחה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם הייתי רץ לקנות RTX, היתרון המהותי שלהם, לפי מה שאני מבין, יהיה בRAYTRACING (מעניין איך תהיה ההשפעה שלו על רנדורים). כרגע עוד תמיכה בשום משחק. אני הייתי כנראה הולך על דור קודם אלא אם כסף לא פקטור.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...