Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אי גילוי נאות בעת רכישת רכב - מבקש עזרה

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הסתכלתי באתר שלהם,אבל חוץ מנזק של התאונה (לך תדע מה תוקן), רשום סוג הבעלות לשעבר..

לפי מה שכתוב בטופס הבדיקה אכן זה המאגר וכנראה זה המגרש המדובר.

במצב העניינים הזה,לא יודע מה יעשה שופט בבית משפט לתביעות קטנות כאשר ידוע,שפותח הנושא אינו מזמין הבדיקה.

שוב חוזר למה שכתבתי בהודעתי הקודמת- באתר סליקה היות והרכב היה חדש צריך להיות מידע על התאונה וצריך להיות טיפה חוש חש הבלש ואז כאשר יש את כל הנתונים ביד,להתייעץ עם עו"ד.

אם יתברר דרך אתר סליקה,שהרכב עבר תאונה קשה עם ירידת ערך אז גם מכון הבדיקה וגם המגרש חשופים לתביעה של כמה עשרות אלפי ש"ח- ההפרש בין מחיר הרכב (שהוצג לכאורה ללקוח כנראה כיד פרטית אבל בהיעדר הסכם גילוי נאות גם את זה יהיה קשה להוכיח) לבין המחיר שתשלם חברת הביטוח שלדעתי (אלא אם יתברר,שזו אותה חברת ביטוח שאצלה היה הרכב מבוטח בקרות התאונה) אין לה קשר לעניין.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה התרשל בתפקידו . זה כנראה שכר הלימוד. היום קל מתמיד להוציא היסטוריה ביטוחית.

יש פה נעוץ שמסביר בדיוק מה עושים לפני ! קניה.

לאחר מעשה: עם חברת הביטוח אתה אבוד .

עם המגרש+מכון ... אולי משפט ארוך ומייגע יוציא משהו , גם זה לא בטוח.

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזה ביטוח אתה מבוטח? שאדע לא לסגור אצלהם פוליסה בטעות.

שטות מוחלטת. איזו חברת ביטוח תנהג אחרת?

הבדיקה הזאת היא בדיחה.

מעניין מה יהיה למכון הבדיקה לומר עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אני לא טועה כי פות"ש רשם:

"הובא לידי בדיקה שהם עשו בעצמם יום לפני כן שהכל תקין , יד פרטית וכו'. "

בבדיקה נרשמו הדברים תחת משמעות נמוכה, אך כל אדם סביר היה מבין שבעיקר בגלל כמות החלקים שתוקנו שהרכב עבר תאונה.

אין ספק שמדובר באדם חסר ניסיון ועיקר המחלוקת תהיה האם ירידת ערך הינה 18% כאשר התיקונים מתוארים במשמעות נמוכה.

לדעתי כן, בגלל כמות החלקים שהוחלפו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה טועה.

הבדיקה כתובה כמשמעות נמוכה. כלומר לא משהו ששווה הורדה של 18% בירידת ערך. זה הרבה מאוד.

חוץ מלזרוק פה קלישאות בסגנון "אתה טועה", "שטות מוחלטת" ולתקוף פה גולשים, נראה לי שאתה צריך לעבוד על הבנת הנקרא.

בעצמך כתבת שזה לא שווה הורדה של 18%, אני ממש לא בטוח שחברת ביטוח אחרת הייתה מורידה כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שוב מדבר שטויות. תסמוך עליי שסיימתי כיתה ב׳.

חברת הביטוח לא מורידה כמה שבא לה.

ירידת הערך נקבעת על ידי שמאי, כל זה נשמר במאגר.

המטרה של חברת הביטוח בעת תאונה היא לשלם כמה שפחות על ירידת ערך.

שהרכב הולך טוטאל לוסט היא מחשבת את ערכו לפי המחירון בניכוי הורדות (כמו יד/ק״מ גבוהים, עבר ליסינג וירידות ערך קודמית).

לדעתי אני לא טועה כי פות"ש רשם:

"הובא לידי בדיקה שהם עשו בעצמם יום לפני כן שהכל תקין , יד פרטית וכו'. "

בבדיקה נרשמו הדברים תחת משמעות נמוכה, אך כל אדם סביר היה מבין שבעיקר בגלל כמות החלקים שתוקנו שהרכב עבר תאונה.

אין ספק שמדובר באדם חסר ניסיון ועיקר המחלוקת תהיה האם ירידת ערך הינה 18% כאשר התיקונים מתוארים במשמעות נמוכה.

לדעתי כן, בגלל כמות החלקים שהוחלפו.

אתה שואל אם אתה טועה ואז אתה מתעקש שלא.

אתה כנראה חסר ניסיון בנושא. ירידת ערך של 18% היא המון! לא נותנים את זה לרכבים שעברו תאונה קלה.

אני מבטיח לך שאם הרכב הזה ייכנס עכשיו למכון בדיקה אחר - מימדי התיקון ייכתבו בצורה אחרת לגמרי.

פותח השרשור- באתר הבא תוכל לקבל את כל המידע על תאונות העבר של הרכב.

http://www.slika-ins.co.il

שלם את ה-10 שקלים ותעלה את הדוח. נראה מה היו מימדי הנזק.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר, אומנם אנחנו לא מכירים אבל נראה שאתה מאוד טעון, בסופו של דבר זה דיון, אפשר לשמור על צורת ביטוי נאותה.

ירידת ערך של 18% כנראה משקפת החלפת חלקים קומפלט, כך שאם מעורבים כמה אזורים, סיכוי די גבוה שזה יגיע ל18 אחוז ירידת ערך.

אני בטוח שלא היית רוצה לקנות רכב שכל המעטפת החיצונית הורכבה מחדש ולכן ההורדה.

האם התאונה באמת במשמעות נמוכה, זה המחלוקת ועל זה ידונו בבית משפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גבר. הכל בסדר. אני לא טעון.

אם אתה חושב שהבדיקה הזאת תקינה, אתה כנראה מאוד תמים.

לך תחפש בדיקות שעשו כאן ותראה שבאף מקום לא מסומן בהכל ״תקין״. דבר שכבר פוסל את כל הבדיקה מבחינתי.

לגבי התאונה - בסעיפים האלו הגדרות למה מוגדר משמעות נמוכה וגבוהה.

מכה בשלדה לא מזכה במשמעות נמוכה.

אז אתה טוען בעצם שהרכב הזה קיבל הרכב מכות או מכות מכל הכיוונים והחליפו לו דלתות, כנפיים, מכסה מנוע ועוד. בלי שהשלדה תהיה מעורבת. ועל זה נתנו 18% ירידת ערך.

אז 1. זה לא סביר.

יש רכב כאן 2 שרשורים מעל שקיבל מכה בשלדה מאחורה והורידו לו 6%.

2. אני לא מבין למה לא כתוב לו היכן תוקנו חלקים. צריך לרשום - תיקון מכסה מנוע. כנף ימין וכו׳.

תהיה מציאותי.

אבל בשביל שכולנו נדע מה באמת היה היקף הנזק. צריך לקבל את ההיסטוריה הביטוחית. אם ירצה פותח השרשור יעלה אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה כללית,מסתובב בדיוק עכשיו בפשפשוק רכב מקרה דומה של אדם שמנסה למכור I10 וטוען שהיא "ללא תאונות".

אחד מהקונים הפוטנציאליים מצא בבדיקה משלו שהרכב עבר תאונת שילדה ונפתחו כריות אוויר , בלוחית הרישוי האחורית שלו כתוב את שם החברה - OTO- מי שמוכר הוא אדם פרטי מאיזור בנימינה-גבעת עדה והוא כותב ת"א( שיהיה) מה שמוביל למאגר/כדורי ווטאבר בבעלים הנוכחי/לשעבר וזה כבר מתחיל להיראות כמו משהו,שלא תמים ולא חד פעמי.

אחד מהטוקבקיסטים הגדיל לעשות ולטענתו,יפנה למשרד התחבורה ואולי סוף סוף מישהו יתחיל לפתוח עיניים.

וכדי שאחד המנהלים לא יחשוד בכך שאני מדבר שטויות הנה תקציר העלילה בתמונות מצולמות נכון לאתמול בלילה/היום בבוקר :

Screenshot_2018-11-22-10-38-33.jpg

Screenshot_2018-11-22-10-39-35.jpg

Screenshot_2018-11-22-10-39-45.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמעניין זה שהמפרסם ביקש בהמשך התגובות היום מהחברים שלו להוריד את הביקורות- אז לא ברור אם זה בצחוק או ברצינות כל הסיפור,בכל מקרה, לאור המקרה המתואר בשרשור ,לא מומלץ לרכוש מהם רכב משומש לפחות- לגבי חדש/0 ק"מ- שכל אחד יעשה כאוות נפשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1953 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...