Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח עם "קופסה שחורה" - כנראה שזה באמת עובד

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

קופסה שחורה - כן או לא?  

17 הצבעות

1. 1. קופסה שחורה - כן או לא?

• כן! זה בטיחותי
      0
    • כן! זה זול
      3
    • לא! צאו לי מהחיים, סטוקרים
      14

פוסטים מומלצים

מערכות טלמטיקה הן רחוקות מלהיות חד החנית הטכנולוגית, וגם ביטוח שעושה שימוש במערכות כאלה זה לא בדיוק חדשות. אבל היום מתפרסים באנגליה נתונים שמראים כי בקרב נהגים בני 17-19 שמבטוחים בביטוח שכזה, היתה ירידה של לא פחות מ-35% במספר ההרוגים והפצועים קשה. זאת ביחס לירידה של 16% בלבד בשאר האוכלוסיה ולמרות עליה במספר מחזיקי הרישיונות בכלל, ומחזיקי רישיונות מקבוצת הגיל המדוברת בפרט.

מה אתם אומרים? הייתה מתקינים כזו מערכת ברכב שלכם או של הילדים שלכם? אם כן, האם הייתם עושים את זה בגלל הבטיחות? או בגלל המחיר (הנמוך יותר אם אתם נהגים "טובים" על-פי חברת הביטוח)? או שבכלל הייתם מוותרים על התענוג שבידיעה שבכל רגע נתון יש מישהו שיושב ומסתכל עליכם ובוחן אתכם? ובואו ננסה להתעלם מהעובדה שכמובן שאף אחד פה בחיים לא היה נותן לאף אחד להתקין לו ברכב אפילו עץ ריח, שלא לדבר על מערכת ניטור מתוחכמת שמחוברת לכל נים, כבל וחיישן באוטו.

MAIN.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי יש הרשאה לבדוק הנתונים? רק לחברות ביטוח או גם לבעלי הרכב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

״מדרון חלקלק״. עוד מקרה טיפוסי ונפוץ שבו הטכנולוגיה (וההשלכות הכלכליות שלה)

מקדימים היבטים מוסריים. בגדול נראה לי שאנחנו נעים לכיוון הזה,

סטייל הרישיון של קורבין דאלאס / אלמנט חמישי, שנרצה או לא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה נותן הנחה משמעותית בביטוח : למה לא?

כיום הפניקס מאפשרת להתקין את הקופסה שלה. נהג "מתון" יקבל הנחות ולהפך.

לגבי פרטיות : גם לפייסבוק אנשים מוסרים מידע אישי תמורת הנחה משמעותית על שירותי ענן .

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הייתי מתקין לילדים שלי - מוקדם לי מידי אך לפי דעתי לא רואה שום סיבה להתנגד. ידיעה שיש "אח גדול" הרבה פעמים ממתנת את ההתנהגות של האדם. לפני קצת יותר מעשור, אני וחביי גם נהגנו לא מעט בקלות ראש ופזיזות שככל הנראה לא היינו עושים אם היה תיעוד.

לגבי - לא, בשום פנים ואופן לא. כבעלים של ספורטיבית וכחובב נהיגה שמידי פעם ייתכן ויש סיכוי שאולי על פי דיווחים זרים אצא לנהוג לשם ההנאה רק רואה מתכון להטפלות מצד חברות הביטוח.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...