Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסר מפתח ספייר, שברולט ספארק 2013

gabri
שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחר קבעתי עם מישהו לבוא לראות שברולט ספארק 2013. הוא אמר לי שאין לו את המפתח ספייר של הרכב,שהוא לא מתכוון להתעסק עם זה כי זה עולה 200 שקל לשכפל מפתח. בהתחלה לא יחסתי לזה חשיבות רבה, אבל אחרי קצת בדיקה הבנתי שזה עלול להיות בעייתי. רציתי את עצתכם האם זה אמור להדליק לי נורה אדומה. בחיפוש קצר באינטרנט ראיתי ששיכפול עולה באיזור ה600 שקל. בנוסף לכך, הבנתי שבהרבה רכבים יש ציפ' ביטחון, מה שעושה מפתחות לבלתי ניתנים לשכפול. בשביל לפתור זאת צריך להחליף סוויץ' והבנתי שזה יכול להיות באיזור ה1000 שקל.

מי יודע אולי בכלל הספייר אצלו, והוא לא מתכוון לספר.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יד 1?

בהרבה מקרים כשקונים רכב מחברת ליסינג/השכרה מקבלים רק מפתח אחד (כנראה חוסך לוגיסטיקה בשינוע הרכבים).

יכול להיות שהרכב יד 2 מליסינג.

בכל מקרה הוא מבחינתו צודק שאין לו כח להתעסק עם שכפול אם הוא מתנכן למכור.

מצד שני שיוריד לך את עלות המפתח ממחיר הרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יד 1?

בהרבה מקרים כשקונים רכב מחברת ליסינג/השכרה מקבלים רק מפתח אחד (כנראה חוסך לוגיסטיקה בשינוע הרכבים).

יכול להיות שהרכב יד 2 מליסינג.

בכל מקרה הוא מבחינתו צודק שאין לו כח להתעסק עם שכפול אם הוא מתנכן למכור.

מצד שני שיוריד לך את עלות המפתח ממחיר הרכב

הרכב הוא מידיים פרטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני באותה בעיה היום (רק שאחרי הקניה), יש לי רק מפתח אחד לסוניק שקניתי לפני חודשיים (ולא עדיין לא בדקתי כמה עולה בחברה אבל כן ניסיתי לשכפל ב 2 מקומות שונים והם לא הצליחו "למשוך קוד מהרכב") כי למוכר היה רק את המפתח הנ"ל. לא אידאלי אבל מצד שני בטח לא הייתי מפיל קנית רכב טוב בגלל זה, בטח שאם אתה מצליח להוריד לו מהמחיר.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא איבד את המפתח ולא רואה טעם להתעסק בזה.

תוריד לו במחיר בהתאם ותשכפל מפתח.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מפתח שלט מובנה של נעילה מרכזית? או שזה רק מפתח בלי כפתורים?

בספארק 2013 זה מפתח שברולט מובנה כזה (כמו שיש גם לסוניק, קרוז וכנראה עוד דגמים):

chevrolet-cruze-2-buttons-flip-key-blank.jpg

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספארק 2013 וגם ספארק 2016, שהיו לי בליסינג באו עם 2 מפתחות כל אחת, זהים לחלוטין ונראו בדיוק ככה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש מפתח משולב שלט נעילה מרכזית, יש שתי אפשרויות:

לשכפל רק את המפתח עם הצ'יפ של אימובלייזר. המפתח הזה יפתח את הדלתות פיזית, לא באמצעות שלט רחוק ויניע את המנוע.

זה עולה כ 200-300 ש"ח, המפתח הזה יכול לשמש כספייר.

לשכפל מפתח עם השלט המובנה שיהיה זהה למקורי יעלה להערכתי כ 500 ש"ח אצל מנועלן רכב וכ 800-1000 ש"ח דרך מוסך מורשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק שניה לשרשור ואולי זה גם יעזור לפות"ש - אצלי בסוניק יש לי כרגע מפתח אחד, הזמנתי מאיביי שלט + מפתח גולם זהה שכפי שהבנתי מתאים למקורי מבחינת תדרים - נבדק ע"י מנעולן ונמצא מתאים מבחינת תדרים. הבעיה היא שהוא לא הצליח "למשוך קוד" מהרכב, הוא גם היה מופתע כי הוא אמר לי שאין לו בעיה עם שברולטים אחרים בד"כ והוא לא מבין למה הרכב לא נותן לו למשוך קוד.

האם "משיכת הקוד" זה הקטע של האימובילייזר כדי שהמפתח יוכל להניע את הרכב או שזה קשור לקידוד של השלט שיוכל לפתוח את הדלתות?

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

לשכפל מפתח עם השלט המובנה שיהיה זהה למקורי יעלה להערכתי כ 500 ש"ח אצל מנעולן רכב וכ 800-1000 ש"ח דרך מוסך מורשה.

מקפיץ - למישהו יש המלצה על מנעולן רכב אמין באיזור ירושלים, שיכול לשכפל מפתח שברולט עם שלט מובנה (זהה לזה שבתמונה בהודעה 10)? במוסך היבואן דורשים 1000 ש״ח + מע״מ (!!).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...