Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק האצ'בק 2012 מנוע 1.8

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

אני ממשיך בחיפושים אחר רכב בתקציב עד 45K לאשתי.

השיקולים העיקריים הם: אמינות, חסכנות. שיקולים משניים : שיהיה אוטומט אבל לא רובוטי, שהרכב יהיה במצב יחסית חדיש עד 80 אלף ק"מ. חווית נסיעה סבירה.

עד כה התלבטתי אם לרכוש מותג חלש בשנתון גבוה 2015 ( רנו מגאן פג'ו 308, סיטרואןC4) או מותג חזק בשנתון יותר נמוך2012 (אוקטביה, מאזדה 3, גולף, הונדה ג'אז)

עכשיו יש שחקן נוסף בתמונה שלגביו אשמח לקבל חוו"ד בנוגע לאמינות המערכות, צריכה וכל דבר רלוונטי אחר.

שאלת בונוס: אני מבין שטורבו זה בסוף עוד רכיב שעלול להתקלקל ועל כן למרות היתרונות לא בוער לי שברכב יהיה כזה. מה לגבי מערכת היברידית? האם עדיף מבחינת אמינות הונדה ג'אז היברידית או רגילה? כנראה שמבחינת חסכון בדלק התשובה מובהקת אבל מה זה עוזר אם המערכת ההיברידית עלולה לשבוק ואז החסכון בדלק ילך למוסך..

תודה!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההונדה רכב טוב ואמין, הייתי הולך על מזדה 3 אולי,

אמינות חשובה לך - תנטרל את האוקטביה.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לתקן את הכותרת המטעה כי סיוויק האצ'בק 2012 (לא ג'אז) לא תשיג ב 45K ,אלא אם תיכנס למגרש מכוניות ותגלה במכון הבדיקה,שהרכב נפל מאיזה צוק/מורכב משני חלקים שחוברו להם יחדיו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ביד 2 המון אקזמפלרים בין 40-50 אלף מחירי דרישה וזה עוד לפני מחירי סגירה, ככה ש 45 לסיוויק זה מאוד ריאלי, זה לא איזה עם כל הכבוד.

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי לתקן את הכותרת המטעה כי סיוויק האצ'בק 2012 (לא ג'אז) לא תשיג ב 45K ,אלא אם תיכנס למגרש מכוניות ותגלה במכון הבדיקה,שהרכב נפל מאיזה צוק/מורכב משני חלקים שחוברו להם יחדיו.

מה? יש המון 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה 2012 הייתה שנתמתיחת הפנים שבין היתר הרכב קיבל גיר אוטומט ולא רובוטי. שים לב שלא תיפול בטעות על הדגם הרובוטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיוויק נחשבת לאמינה, החזקתי 2 כאלו ללא בעיות מיוחדות.

צריכת דלק בנסיעה רגועה בעיר עם פקקים 1/10-12 בבין עירוני רגוע אפשר לקבל 1/16, בנסיעה רגועה לאילת קיבלתי 1/17.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רובוטי עד 2010. 2012 צורה חיצונית שונה.
סיוויק 5 דלתות רובוטי היה רק בשנים 2006-2008. מ 2009 ומעלה גיר אוטומטי 5 הילוכים גם בדגם 5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר רכב כזה מודל 2009 אוטומטי. יכול להיות שב 2009 היה גם וגם.

זה לא שבדיוק ב 1.1.2009 הפסיקו למכור את הדגם הרובוטי. הגיוני שנשארו יחידות עם גיר רובוטי שקיבלו רישוי ב 2009.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי בעולם,שיש הפרש של 25-30K בין שני שנתונים עוקבים (2012-13).

הרכב שלי עלה לפני 7 חודשים בדיוק 76,000 ש"ח במחירון- כנראה שב 25,000 הוא לא ירד.

מחירון של 2012 אמור להיות סביבות ה 63-65K ומה שתשיג ב 45K זה רכבים שבורים עם ליסינג/השכרה לשעבר/פרטיות עם ק"מ של מונית, יד 3-4 או כאלו שעברו תאונות כאלו ואחרות - לקנות בזול ואחרי זה יעלה ביוקר לא דבר חכם אבל שיהיה.

הדבר השני שצריך לשים לב הוא הבדל ברמות האבזור- קומפורט ואקזקיוטיב כאשר בתוך השנתון יש הפרש של כמה אלפים טובים - האקזקיוטיב יקר מהקומפורט.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואוו גיר רובוטי זה כמו קללה באתר הזה,

עם כל הכבוד לכל הדעות, זה לא כזה גרוע כמו שזה נשמע, אפשר להתרגל, יש יתרונות ויש חסרונות,

לא מכיר ספציפית את זה של ההונדה, אך שווה לנסות, אחרי שמתרגלים לא מרגישים אותו, ויש לו הרבה יתרונות, חשובים כמו אמינות, פשטות, חסכון בדלק, ורחמים על הברקסים שבגיר אוטומטי נשחקים די מהר.

שכחתי את מה שחשוב, אחד הקוליגות אצלי בעבודה קנה אחת לפני כשנה וחצי, והוא מרוצה מאוד מהרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט יותר או אמין יותר מהגיר 5 הילוכים העתיק של הונדה הוא לא, וגם עם גיר פלנטרי אפשר לבצע בלימת מנוע במידה ויש טיפטרוניק. גיר רובוטי יהיה יותר חסכוני אבל יקזז את זה עם החלפת קלאץ. בכל מקרה לא רלוונטי לשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מחירון יצחק לוי (דגמים עם גיר אוטומטי):

סיויוק 2012 טווח מחירים בין 42 אלף ₪ עד 63 אלף ₪.

סיויק 2013 טווח מחירים בין 61 אלף ₪ עד 70 אלף ₪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...