Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק האצ'בק 2012 מנוע 1.8

booki222
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מחירון יצחק לוי (דגמים עם גיר אוטומטי):

סיויוק 2012 טווח מחירים בין 42 אלף ₪ עד 63 אלף ₪.

סיויק 2013 טווח מחירים בין 61 אלף ₪ עד 70 אלף ₪.

יש 2013 שגם מבקשים עליהן יותר מ 70K- אלו שלא יד 3-4,שעלו לקראת סוף 2013,מן הסתם השקלול אחר אבל,שים לב שההבדל בתוך שנתוני 2012 הוא 20K שזה המון ושוב אני אומר יש סיבה טובה להבדל הזה- לא יכול להיות שעל רכב X ועל רכב Y השייכים לאותו יצרן,היו יד פרטית עם פחות או יותר אותו ק"מ ויהיה כזה הבהדל- בפועל יש לא מעט ליסינג לשעבר/לא מאובזרות/כאלו שעברו תאונות כאלו ואחרות ושהגיעו גם למגרשים פרטיים (יש גם כמה כאלו שמבקשים 20K פחות ממחירון ) וכדאי לשים לב,מעניין לעניין באותו עניין,מתנהל שרשור בפורום ייעוץ משפטי על בחור,שרכש ספיריט 2014 ועבר ים של תלאות ובעיקר לפחות לפי מה שהוא מספר, הונאה אחת גדולה ולא של גורם אחד.

רכב כדאי לקנות מאדם פרטי/סוכנות טרייד אין מורשית של חברת הליסינג או היבואן בלבד,]במגרשים הפרטיים על אף המחיר המפתה,המציאות אינן גדולות בסופו של יום.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין סיכוי בעולם,שיש הפרש של 25-30K בין שני שנתונים עוקבים (2012-13).

הרכב שלי עלה לפני 7 חודשים בדיוק 76,000 ש"ח במחירון- כנראה שב 25,000 הוא לא ירד.

מחירון של 2012 אמור להיות סביבות ה 63-65K ומה שתשיג ב 45K זה רכבים שבורים עם ליסינג/השכרה לשעבר/פרטיות עם ק"מ של מונית, יד 3-4 או כאלו שעברו תאונות כאלו ואחרות - לקנות בזול ואחרי זה יעלה ביוקר לא דבר חכם אבל שיהיה.

הדבר השני שצריך לשים לב הוא הבדל ברמות האבזור- קומפורט ואקזקיוטיב כאשר בתוך השנתון יש הפרש של כמה אלפים טובים - האקזקיוטיב יקר מהקומפורט.

אחינו תפתח יד 2, אתה כנראה לא מעודכן. יש המון מודעות, סביב 70 אלף ק"מ מוכרים ב50 אלף וזה גם המחירון של יד 2.

אלא אם כן אנחנו מדברים על 2 דברים שונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו רכשתי ג'אז 2015 מאוטו סנטר. התלבטתי בינה לבין הסיויק האצ'בק.

ממה שראיתי סיויק האצ'בק במצב טוב 2014-2015 נמכרות סביב 60 אלף ומעלה.

הגישה שלי היא ששווה להשקיע קצת ברכב טוב מיד פרטית והסטוריית טיפולים מלאה.

יש להם באתר לפי מה שאני רואה כמה סיויק האצ'בק משנתון נמוך יותר, שווה בדיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר והיו לי 2 כאלה -

סיוויק 5 דלתות שנת 2012 היא דגם מעולה עם גיר אוטומטי חלק ונעים 5 הילוכים. לא רובוטי.

הרכב מאוד מרווח ביחס לרכב האצ'בק בזכות בסיס גלגלים גדול ותכנון נכון.

גם תא המטען ממש גדול לקטגוריה.

הרכב אמין מאוד וכיפי לנהיגה.

החיסרון הוא בכיול מתלים נוקשה.

בהצלחה.

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק של היום אף אחד לא ישלם 70 אלף על סיוויק 2012.... מחירי דרישה 50 אלף ביד 2, מחירי סגירה מאוד קרובים לסכום הזה, בל נשכח שהליסינג נתן חתיכת בעיטה לכל המוכרים ביד 2 אלא אם כן מחזיקים בידם איזו פנינה מיוחדת...

Opel INSIGNIA 2013 2.0T Edition - For me

ReflashTeam IL stage 1 Remap.

Opel INSIGNIA 2015 2.0T Cosmo - For the wife ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהזכרתי בשרשורים קודמים כאחד שמכר סיוויק הצבק 2013, אין סיכוי שהרכב כמה שיהיה שמור ימכר במחירון וגם לא קרוב לזה, רוב המפרסמים ביד 2 לא ריאליים בכלל ועם הזמן מבינים את זה כשהמודעה יושבת כמה חודשים בלי לקבל טלפונים. לפות"ש, עד כמה שידוע לי סיוויק 12 נמכרת בין 45 ל50, רכב אמין, צריכת דלק סבירה וביצועים טובים.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש 2013 שגם מבקשים עליהן יותר מ 70K- אלו שלא יד 3-4,שעלו לקראת סוף 2013,מן הסתם השקלול אחר אבל,שים לב שההבדל בתוך שנתוני 2012 הוא 20K שזה המון ושוב אני אומר יש סיבה טובה להבדל הזה- לא יכול להיות שעל רכב X ועל רכב Y השייכים לאותו יצרן,היו יד פרטית עם פחות או יותר אותו ק"מ ויהיה כזה הבהדל- בפועל יש לא מעט ליסינג לשעבר/לא מאובזרות/כאלו שעברו תאונות כאלו ואחרות ושהגיעו גם למגרשים פרטיים (יש גם כמה כאלו שמבקשים 20K פחות ממחירון ) וכדאי לשים לב,מעניין לעניין באותו עניין,מתנהל שרשור בפורום ייעוץ משפטי על בחור,שרכש ספיריט 2014 ועבר ים של תלאות ובעיקר לפחות לפי מה שהוא מספר, הונאה אחת גדולה ולא של גורם אחד.

רכב כדאי לקנות מאדם פרטי/סוכנות טרייד אין מורשית של חברת הליסינג או היבואן בלבד,]במגרשים הפרטיים על אף המחיר המפתה,המציאות אינן גדולות בסופו של יום.

הבדל במחיר בכל שנתון זאת רמת גימור

הקומפורט הדגם הבסיסי יעלה הכי זול מן הסתם, אחריו מגיע דגם ספורט (גאנט 17, בקרת שיוט, פנסי ערפל, חלונות שחורים)

ודגם האקזיוקיב דגם עם קסנון, מושבי עור גג פנורמי וכו...

BESTRONG BEbeautiful BEYOU

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...