Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סתם בא לי להחליף צמיגים

Jack457
שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מחלה כזו, שלעיתים אני שופך על האוטו כסף סתם.

למשל היום החלפתי טמבון אחורי, סתם כי בקודם היו שריטות, איזה סדק קטן, וכי חנות חלפים מכרה לי טמבון חדש ברבע המחיר במסגרת היפטרות ממלאי. וכיוון שכבר קיבלתי תאבון החלפתי גם פנס אחורי שמאלי מאותה סיבה (הקודם על הכיפק ועבר טסט לאחרונה, אבל היה סדוק קצת). ומגבי סיליקון. המוסכניק שלי שאני מקדים להגיע אליו לטיפולים ושואל בתקווה אם אין איזה ריקול, מתלונן שאני מרחרח מה יש לו במלאי ללא צורך.

הרכב (CRV 2002) נעל בעבר ברידג'סטון, אח"כ דנלופים, אח"כ קונטי 50/50, כרגע בארום ברבוריס 4X4 שנסעו שנתיים ובערך 35KKM, שבוע ייצור 19 שנת 2016 כלומר בני שנתיים וחצי. מצבם טוב, הם עדיפים בהרבה על הדנלופ ברוב הפרמטרים (בעיקר אחיזה ברטוב ונוחות) ובאחד לא (רעש, שלא מפריע לי), ודי ודומים לקונטי הן בכביש הן בשטח. אני מחליף תמיד רביעיה.

יש לי הרגשה לאחרונה שאולי אולי יש קצת ירידת אחיזה ביבש. ואולי סתם בא לי להחליף. הקונטי היו 50/50 שזה די מתאים לי כי אני נוסע קצת בשבילים לטיולים ומדי פעם צריך קצת יותר.

205/70R15. הצמיגים יכולים להחזיק בשקט עוד שנה אבל מה אתם אומרים, להתחדש בחורף הזה? ואם כן - למה? הנסיעות שלי כולן בין עירוני, צירים הרריים ושיוט מהיר בכביש מהיר וכאמור קצת טיולים בעונה.

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ההחלפה נשמעת מיותרת,

אם כבר אתה בעניין של להוציא כסף בתחום הרכב, אני הייתי לוקח קורסי נהיגה מתקדמת, תקבל תמורה גדולה הרבה יותר מאשר סתם להחליף צמיגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1978 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...