Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באק פייר ninja 250 leovince 2008 (הכותרת נערכה)

Daniel Hagbi
שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי חברים אני קונה ninja 250R האופנוע מאוד מאוד מאוד שמור עם 48 אלף קילומטר שנת 2008

על האופנוע יש אגזוז leovince עשיתי סיבוב באופנוע בלילה הרעש מהאגזוז מאוד חזק, הוא היה בלי משתיק ויש לו באקפייר כאשר אני מפסיק ללחוץ על הדלק רציתי לדעת אם זה פוגע במנוע ואם אני צריך לחשוש מיזה?

בנוסף האם האגזוז מוסיף לו לכוח סוס והאם הוא פוגע באופנוע?

והאם פילטר אוויר של K&N מוסיף גם לכוח סוס?

אני יודע שהשאלות שלי טיפשיות אבל האופנוע הקודם שלי היה Cbr250 והכול היה בו מקורי מהחברה

תודה לעוזרים

431948e0-bc5b-4272-aedb-0dbd85819863.jpg

עריכה אחרונה על ידי Daniel Hagbi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האגזוז פוגע בעיקר בשמיעה ובשכנים.

הפילטר פוגע מעט במנוע עקב איכות סינון פחותה מפילטר oem. לגבי שיפור הספק, גם אם הוא קיים, הוא זעום.

האם מדובר בפילטר פתוח? (מחליף את תיבת האויר המקורית) או פילטר in box?

אם פתוח לגמרי,תעיף אותו ותחזיר את תיבת האויר המקורית, זה שיפור גרוע מאוד לעשות, הוא יוצר בורות מומנט בכל מיני איזורים לאורך קשת הסל"ד

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האגזוז פוגע בעיקר בשמיעה ובשכנים.

הפילטר פוגע מעט במנוע עקב איכות סינון פחותה מפילטר oem. לגבי שיפור הספק, גם אם הוא קיים, הוא זעום.

האם מדובר בפילטר פתוח? (מחליף את תיבת האויר המקורית) או פילטר in box?

אם פתוח לגמרי,תעיף אותו ותחזיר את תיבת האויר המקורית, זה שיפור גרוע מאוד לעשות, הוא יוצר בורות מומנט בכל מיני איזורים לאורך קשת הסל"ד

זה פילטר In box עדיין להחליף למקורי?

ולגבי הבקפייר זה תקין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי רוצה לשמור את הכלי לאורך זמן,אני הייתי מחזיר את הפילטר המקורי. אבל לא דחוף.

לגבי האגזוז, בעיקרון כמה שידוע לי הבקפייר עצמו לא עושה נזק.. האם בצעו שינויים נוספים למערכת הפליטה חוץ מהמשתיק עצמו? ביטול ממיר? ביטול חיישן חמצן?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי רוצה לשמור את הכלי לאורך זמן,אני הייתי מחזיר את הפילטר המקורי. אבל לא דחוף.

לגבי האגזוז, בעיקרון כמה שידוע לי הבקפייר עצמו לא עושה נזק.. האם בצעו שינויים נוספים למערכת הפליטה חוץ מהמשתיק עצמו? ביטול ממיר? ביטול חיישן חמצן?

לא ביטלו כלום לפי מה שידוע לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1958 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...