Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קאיה פורטה 2010

ר ב
שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתה לי אחת כרכב חליפי מהליסינג שנת 2011, לזכותה אציין שהיא מרווחת ונוחה.

לחובתה, מנוע גמלוני וצמא מאוד, אני זוכר שהייתי מבקר איתה בתחנת הדלק בתדירות גבוהה פי 2 מהרכב שהיה לי בזמנו, סיאט איביזה (שאולי צרך פחות אבל חיבב מוסכים).

8) ידני זה הכי אחי 8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלופה שעל הפרק מול היא טויוטה קורולה מאותו שנתון בכמעט 20,000 שקל יותר...

איך הוא בצריכה מול הקורולה?

אמינות? עלות טיפולים? עלות ביטוחים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלופה שעל הפרק מול היא טויוטה קורולה מאותו שנתון בכמעט 20,000 שקל יותר...

איך הוא בצריכה מול הקורולה?

אמינות? עלות טיפולים? עלות ביטוחים?

דלק אמור ליהיות בערך אותו דבר, לא משהו משמעותי.

אמינות מאוד טובה. אומנם איכות חומרים לא בשמיים אבל אין תקלות על בסיס חודשי.. או אפילו שנתי חח

עלות טיפולים זולה (יחסית לשאר). גם אין לפורטה טיימינג פחות כאב ראש פחות הוצאות פחות דברים שהתקלקלו.

ביטוח תלוי בן אדם, אבל זה לא רכב שפותח להם תעניים, אף אחד לא קונה את זה להשתולל.

למה פורטה ולא קורולה? כי אתה מקבל רכב יותר חדש בכמה שנים. טויוטה זה טוב לקנות חדש מהיבואן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי הרגשה שהמחיר לא סתם "משתלם מאוד" ולא סתם נכתבים כאן לא פעם משפטים כמו זול וזוגלובק... או שהזול עולה ביוקר או שגבינה יש חינם רק במלכודת עכברים.

החשד שלי הוא,שמדובר על רכב שהיה בליסינג/השכרה לשעבר ואם אכן כך הוא עייף וטחון והיד הבאה שתחזיק אותו כבר תשתלם לא מעט כסף במוסכים.

לא יודע מה התקציב שלך אבל הייתי מעדיף לחפש רכבים שהיו בידיים פרטיות ולא יוצאי ליסינג/השכרה חברות לשעבר שעוד עברו ליד פרטית ונקרעו/נטחנו/נגרסו/נשברו כמעט סופית.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המחיר של הרכב? מה החלופות? למה דווקא הרכב הזה? אם החלופה היא טויוטה בעוד עשרים אלף שקל, עדיף יהיה לחפש קיה חדשה יותר, וליהנות מרכב חדש יותר עם ק"מ נמוך יותר.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...