Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תעלומה עם נעלי ריצה אסיקס

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 1955 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עדיף להזמין מאמזון נימבוס 20 ב500
נימבוס 20 עולה בארץ 550₪ . אפשר למדוד - אני לא רואה סיבה להזמין על עיוור בשביל 50 שקלים.

גם קיאנו 24 עולה אותם 550₪.

https://limeshoes.co.il/shop/?product_cat=men&product_tag=sports-shoes%2Crunning-shoes&product_brand=asics&pa_size=44-5

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הנעליים במידה 41-42 אז הוא קנה דוגמאות של דגמים חדשים שבעיקרון אסורות למכירה אבל מוכרים

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

הוא קנה 45 ובמגה ספורט היה את כול המידות

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כול פעם הולך לחנות ומודד את כול הנעליים שיש???

בדר"כ אם דגם מסדרה מסוימת היה לך נוח אז הדגם שיחליף אותו יהיה לפחות באותה רמת נוחות ובדר"כ יותר נוח.

הרגלים שלך לא אמורות להשתנות משנה לשנה...

לפני שקנית את האסיקס מדדת את כולם? כמובן שלא, מודד 3-4 מה שנוח קונה והולך, זה לא ביג דיל.

כנראה מעולם לא רצת או פגשת אנשים שרצים יותר מפעם בעשור.

אני רץ 8+ שנים על בסיס שבועי, כמו שגדולים ממני אמרו "נעליים קונים מהר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למבינים ולמנוסים, אינני עוסק בריצה אלא בעיקר בפעילות ספורטיבית בחדר כושר והליכות. אני ממש מאוהב באדידס אולטרא בוסט שלטעמי הן נוחות ביותר, רציתי לדעת אם מישהו כאן יכול להשוות מניסיון אישי בין האדידס לנימבוס או קיאנו?

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה למבינים ולמנוסים, אינני עוסק בריצה אלא בעיקר בפעילות ספורטיבית בחדר כושר והליכות. אני ממש מאוהב באדידס אולטרא בוסט שלטעמי הן נוחות ביותר, רציתי לדעת אם מישהו כאן יכול להשוות מניסיון אישי בין האדידס לנימבוס או קיאנו?

נוחות זה עניין אינדיבידואלי לגמרי, לכל אחד יש צורה שונה של כף רגל.

נוח לך? תתעלם מהצהרות שיווקיות של ״נעל מתאימה רק לפעילות כזה ולא לפעילות אחרת״.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רץ 8+ שנים

עוד לא התעייפת? מה הפחיד אותך ככה?? ובשביל מה יש לך אוטו??? :lol:

אני אוהב את ציוד הספורט של אדידס, אבל עד היום לא הסתכלתי לכיוון של הנעליים שלהם.

אשמח אם מישהו יוכל לתת לי סיבור לאוזן לגבי רמת האיכות של הנעליים שלהם, ואם יש סדרה עדיפה יותר מהאחרות.

כיום אני עם נייק (ש"לך תמצא במידה שלך") ZOOM. לא הכי מרוצה, במלא הכנות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נעלי ריצה אדידס ברמה מאוד גבוהה. אני לא יודע מה מזה נמכר בארץ ועד כמה זה נוח ( אינדיבידואלי )

https://runrepeat.com/ranking/rankings-of-adidas-road-running-shoes

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין באתר של נייק, שולחים עד הבית

אני קניתי את ה vapormax fly knit

Sent from my iPhone using Tapatalk

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הנעליים שציינת לא באמת מתאימות לחדר כושר ועדיף לא להתאמן עם נעלי ריצה באימוני שהם לא ריצה.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

אני עובד. הולך. מטייל. נמצא בערך 16-18 שעות ביום עם הנעליים.

והן אך ורק אסיקס קיאנו ג'ל. כבר 8 שנים בערך.

תסביר לי מה הבעיה?

אין לי כאבי גב.

אין כאבי רגליים.

אין עייפות ברגליים אחרי יום עבודה.

אין מלא דברים שהיו לי עם נעליים אחרות.

אז מה הבעיה לנעול נעלי ריצה (הליכה. קפיצה. דילוג. שחיה) ליום יום?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...