Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים קדמיים ל 208

galbh
שימו לב! השרשור הזה בן 1972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי היום 208 יד2, מאחורה יש מישלין אנרג'י סייבר (אחד מקורי ואחד הוחלף בעקבות קרע לזהה) שעדיין במצב טוב. מקדימה הוחלפו לפני שבועיים הצמיגים ל- OVATION סיניים.

אני שוקל להחליף את הקדמיים למשהו יותר נורמלי, במיוחד לקראת החורף...

האם לדעתכם זה לזרוק כסף לפח או שרצוי מאוד להחליף?

האם יש אפשרות לקבל זיכוי כלשהו על הצמיגים הנ"ל? (בני שבועיים ופחות מ- 1000 ק"מ).

אשמח לקבל גם המלצות לצמיגים 195/55/R16 87H.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ovation אמנם סיניים אבל למיטב ידיעתי הם נחשבים ליצרן איכותי בין הסיניים ואם להשוות צמיגים תקציביים הם בחירה סבירה לגמרי (אני לא חושב שאתה מתכוון לרכוש איזה סט ספורטיבי+ אלא להמשיך עם צמיג תקציבי כמו פאלקן למשל אם כך ההבדל לא יהיה גדול מי יודע מה)

אישית לא הייתי מחליף.

לגבי הרכב שלך אם מותקן אצלך מנוע 1.2 אני ממליץ בחום לעקוב אחר מצב רצועת התזמון יש בעיה גורפת במנועי 1.2 של התפוררות רצועת התזמון לפני הזמן מה שיכול להוביל לנזקים במנוע.

כדי לבדוק את רצועת התזמון יש לפתוח את פקק השמן ולהסתכל עליה אם רואים סדקים ברצועה צריך לגשת למוסך ולהחליף אותה.

בתמונה ניתן לראות את מצב רצועת התזמון אצלי (הגומי השחור מצד ימין) שהוא חמור מאוד ואם הייתי ממשיך לנסוע ככה זה היה יכול לגרום לנזקים במנוע

https://drive.google.com/file/d/1q-MjOzo1xgCJgZHqmSN99QUs5C49l6d2/view?usp=drivesdk

אגב אשמח אם תעדכן לגבי מצב הרצועה אצלך ויותר פרטים על הרכב זה יעזור לאסוף סטטיסטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ovation אמנם סיניים אבל למיטב ידיעתי הם נחשבים ליצרן איכותי בין הסיניים ואם להשוות צמיגים תקציביים הם בחירה סבירה לגמרי (אני לא חושב שאתה מתכוון לרכוש איזה סט ספורטיבי+ אלא להמשיך עם צמיג תקציבי כמו פאלקן למשל אם כך ההבדל לא יהיה גדול מי יודע מה)

אישית לא הייתי מחליף.

לגבי הרכב שלך אם מותקן אצלך מנוע 1.2 אני ממליץ בחום לעקוב אחר מצב רצועת התזמון יש בעיה גורפת במנועי 1.2 של התפוררות רצועת התזמון לפני הזמן מה שיכול להוביל לנזקים במנוע.

כדי לבדוק את רצועת התזמון יש לפתוח את פקק השמן ולהסתכל עליה אם רואים סדקים ברצועה צריך לגשת למוסך ולהחליף אותה.

בתמונה ניתן לראות את מצב רצועת התזמון אצלי (הגומי השחור מצד ימין) שהוא חמור מאוד ואם הייתי ממשיך לנסוע ככה זה היה יכול לגרום לנזקים במנוע

https://drive.google.com/file/d/1q-MjOzo1xgCJgZHqmSN99QUs5C49l6d2/view?usp=drivesdk

אגב אשמח אם תעדכן לגבי מצב הרצועה אצלך ויותר פרטים על הרכב זה יעזור לאסוף סטטיסטיקה.

הרכב 2016 (באחריות) עם מנוע 1.2 טורבו שעבר 55 אלף ק"מ. קראתי את הדברים על רצועת התזמון.. בכמה ק"מ החלפת? מה העלות או האם זה מכוסה באחריות?

עריכה אחרונה על ידי galbh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מכוסה באחריות כי הרכב שלי כבר מחוץ לאחריות ואפילו לא טרחתי לפנות ללובינסקי.

לגבי העלות אוכל לעדכן אותך מחר.

הרכב שלי 2014 עם 90,000 ק"מ אבל נראו מקרים של התפוררות רצועת תזמון בשתי 308 בסביבות ה40,000 ק"מ ויש אחת עם 200,000 ק"מ בפורום שבה לא הייתה שום בעיה.

אני מקווה שתוכל לפתוח את פקק השמן ולהסתכל על רצועת התזמון ולעדכן אותנו גם כן האם הוסף אצלך תוסף למנוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה מכוסה באחריות כי הרכב שלי כבר מחוץ לאחריות ואפילו לא טרחתי לפנות ללובינסקי.

לגבי העלות אוכל לעדכן אותך מחר.

הרכב שלי 2014 עם 90,000 ק"מ אבל נראו מקרים של התפוררות רצועת תזמון בשתי 308 בסביבות ה40,000 ק"מ ויש אחת עם 200,000 ק"מ בפורום שבה לא הייתה שום בעיה.

אני מקווה שתוכל לפתוח את פקק השמן ולהסתכל על רצועת התזמון ולעדכן אותנו גם כן האם הוסף אצלך תוסף למנוע?

על פי היסטוריית הטיפולים שמו בכל טיפול תוסף אם אני זוכר נכון.

הרכב בבעלותי יום אחד בלבד.. אנסה להסתכל על הרצועה בימים הקרובים ואעדכן.

אתה יודע אם יש הבדל בנושא הזה בין הרכבים מהדגמים שלפני השינוי שעבר על PSA והדגמים באמצע-סוף 2015?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ידוע אם יש הבדל או אם יש דגם אחר של רצועה.

לפי רישומים מחו"ל מרכבי סיטרואן עם המנוע הנ"ל שהבעיה הופיעה בהם היצרן האשים את התוסף ששמו במנוע שכביכול הוא הורס את הרצועה עדיין לא ברור אם זה הגורם לבעיה לכן יש צורך לאסוף סטטיסטיקה פו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא ידוע אם יש הבדל או אם יש דגם אחר של רצועה.

לפי רישומים מחו"ל מרכבי סיטרואן עם המנוע הנ"ל שהבעיה הופיעה בהם היצרן האשים את התוסף ששמו במנוע שכביכול הוא הורס את הרצועה עדיין לא ברור אם זה הגורם לבעיה לכן יש צורך לאסוף סטטיסטיקה פו.

איך תוסף דלק מגיע לרצועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונה ממש לא ברורה תנסה להעביר manual ולכוון את הפוקוס מצלמה ידנית.

לפי מיטב הבנתי החלק החיצוני של הרצועה צריך להיות חלק ברגע שמופיעים בו סדקים צריך להחליף אותה.

אצלי היא ממש מתפוררת כול החלק החיצוני שלה מלא סדקים וחתיכות שלחתי את התמונה שלי לאורן שירותי רכב הוא אמר שיש להחליף אותה בדחיפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא רואים בבירור אבל נראת סדוקה. הייתי ממליץ להכנס לאחד המוסכים המומחים ולבקש מהם חוות דעת.

לשאלה לגבי התוסף הכוונה הייתה לתוסף שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק אצלי היום, מציע לפתוח שרשור יעודי בעניין. כדאי להוסיף פרטים, למי זה רלוונטי, מה ואיפה לחפש בצילום, על איזה תוסף שמן/דלק מדובר.. האם מוסכי היבואן מכירים בתקלה או שצריך לשלם את זה מהכיס..וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

קראתי פה בפורום כל מני דברים על הפרשים במרחקי בלימה, החלקות עם צמיגים סיניים וכו וכו..

זה לא שאני מת לזרוק כסף (לצערי אני צריך להחליף גם ברכב השני רביעיית צמיגים) וגם אני לא מחפש ביצועים ספורטיביים מיוחדים.

האם מבחינה בטיחותית (חורף) כדאי להחליף את ה- OVATION?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה קבעת שהרצועה שלך הייתה במצב גרוע?

צילמתי עכשיו את שלי ב-308 שנראית כך: איך היא נראית שהיא תקינה?[ATTACH=CONFIG]512275[/ATTACH]

ב308 זו שרשרת תזמון ולא רצועה.

לכן כל מה שחל על בעלי רצועה לא חל עליך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1972 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...