Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת היסטוריית טיפולים C4 פיקאסו

גאגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מצורפת היסטוריית טיפולים של סיטרואן C4 פיקאסו שנת 2014 (נובמבר) עם 85000 ק"מ. יד 1 פרטית.

המוכר אמר בטלפון שהוחלף פגוש קדמי שחטף מכה והתפרק (לדבריו לא בתאונה. ללא תאונות בכלל ואין נזק לשאסי. טיפולים רק במורשה)

אשמח לחוות דעת האם משהו נראה מעבר לנורמלי.

תודה

C4 טיפולים 1.jpg

C4 טיפולים 2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת פגוש ויישור כנף ופירוקה, החלפת פנס - הם לא תאונה (רק "מכה") וכוון סרן - אז אני לא יודע מה לומר לך...

זה לא אומר שיש נזק לשלדה, אבל המוכר לגמרי לא מדייק ומנסה לייפות את הדברים.

מה היה שכבר החליפו ממיר קטליטי ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היסטוריה כזו תתרחקי . אלא אם בא לך לבלות במוסכי סיטרואן . החלפות של כנפיים פגוש וכו החלפות צמות חשמל מעיד על תקלות חשמל. החלפת ממיר קטליטי ... רכב 2014 עם 85000 קמ . בקיצור חפשי לך רכב קוריאני / יפני . (בטח יקומו עלי כל אוהבי הצרפתיות) היה לי כמה צרפתיות ובעיות החשמל לא נפתרו. רק עם יפניות האמינות טובה בהרבה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרכב היתה תאונה מצד ימין קדמי. לא משנה איך קוראים לזה, משהו או מישהו פגע בו. מהפירוט לא נראה שהיתה פגיעת שלדה, אבל זה משהו שחייב להיבדק בצורה מקצועית.

תקלות לא צפויות היו ב:

09-07-15: ממש לא ברור לי מה נעשה שם ולמה, שווה לברר עם הבעלים. לא הוחלף שום חלק חשמלי.

10-02-17: הוחלף ממיר קטליטי. לא מכיר תופעה גורפת כזו בדגם הזה, לא ברור לי מה המקור לבעיה.

13-08-18: הוחלף טרמוסטט (ובסבירות גבוהה הצמה הוחלפה כחלק מהתהליך ולא כמקור לבעיה) במהלך הטיפול השנתי.

14-09-18: הוחלפה רצועת אביזרים.

אז אי אפשר להגיד שמדובר ברכב נורא אמין, אבל אף אחת מהתקלות האלו היא לא מפחידה או יקרה לטיפול, ואף אחת היא לא תקלה חשמלית (לא בטוח, אבל די בוודאות).

מעבר לזה הרכב טופל כל 20,000 במוסך מורשה (שזה אולי לא לגמרי אידיאלי אבל די סביר).

מכאן זה תלוי במחיר, ובהבנה שזה כנראה לא יהיה אפס תקלות. מצד שני כבר היו פה סורנטו שהלך לה המנוע ווורסו שהלך לה הגיר (שתיהן 2014), אז תמיד יכול להיות יותר גרוע.

אם משוקללים את התאונה במחיר (בהנחה שזו לא פגיעה חמורה, על פניו זה לא) זה הכל עניין של תמורה - כמה הרכב מתאים לכם, וכמה אתם יכולים לחיות עם תקלה שולית פעם ב.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם היסטוריה כזו תתרחקי . אלא אם בא לך לבלות במוסכי סיטרואן . החלפות של כנפיים פגוש וכו החלפות צמות חשמל מעיד על תקלות חשמל. החלפת ממיר קטליטי ... רכב 2014 עם 85000 קמ . בקיצור חפשי לך רכב קוריאני / יפני . (בטח יקומו עלי כל אוהבי הצרפתיות) היה לי כמה צרפתיות ובעיות החשמל לא נפתרו. רק עם יפניות האמינות טובה בהרבה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

מה הבעיה בהיסטוריה מעבר לתיקון התאונה (וזו תאונה ללא ספק) ?

בטויוטה הוחלפו בסיטונאות ממירים קטליטים אינני מניח שזה פסל את התוצרת מבחינתך...

היו לי כמה וכמה צרפתיות ובאופן מתפיע לא נתקלתי בבעיות חשמל...

בקיצור הרכב הספציפי לא מומלץ , בעל הרכב אינו ישר ולדעתי לא סיפר את האמת בנוגע לעברו של הרכב, זה לבדו גורם לי לפסול את הרכב.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב- עלות של טרמוסטט והצמה הינם כ- 1100 ש"ח לפני מע"מ. עם עבודה ונוזל קירור מניח שהחשבון יסתכם באזור 2,000 ש"ח.

העלות של הממיר הקטליטי הינה מעל 4,200 ש"ח. שוב לפני עבודה ומע"מ.

ואם מוסיפים לתחלואי ה- THP (ה- 165 כ"ס ה"חדש") גם בעיות גימור מסורתיות של סיטרואן (חגורת בטיחות, וילון...) מתקבל רכב שלא בדיוק זול לתחזק.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממיר היה באחריות (לפחות בתקופת האחריות). לגבי החגורה והוילון - אולי אלו היו תקלות, אולי התעללות מצד ילדים, ובכל מקרה שניהם היו בתקופת האחריות.

אלו לא התקלות של ה-thp156, עם כל הכבוד ל-thp156.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- 13.6.16 עבר הרכב תאונה משמעותית מצד קדמי-ימני שהצריכה החלפת כמה וכמה חלקים. פגוש קדמי לא נוהג להתפרק מעצמו ואם הוא מתפרק- הוא לא מפרק את כל חלקי הכנף והפנס וכו'. מדהימה תעוזת המוכר, אם אכן טען שהרכב לא עבר תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם.

אגב, מחיר הרכב לא רע בכלל. השאלה אם כבר הוחלף מה שהוחלף לא שווה לשקול?

אני מסכים לגבי כך שאם המוכר ייפה את התאונה ל"נפל הפגוש כי קיבל מכה בזמן רוורס" זה אומר חשדני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאל את המוכר אם נקבע לרכב ירידת ערך כלשהי.

אם כן - בקש דו"ח שמאי.

אם הרכב עדיין רלוונטי מבחינתך - לא לוותר על בדיקתו כמובן.

לי נראה שהמוכר מנסה להסתיר תאונה שהינה "קצת הרבה" יותר מ"מכה".

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוכר יד ראשונה. אין מצב שאין לו תמונות של התאונה. אנחנו בעידן הסמארטפונים. יתכן והרכב עמד בחניה ואכן "קיבל מכה" ממשאית שעשתה עליו רוורס. ל"מכה" הזאת קוראים תאונה. במחיר נכון ובבדיקה נוספת במכון עצמאי, לדעתי לא אמורה להיות בעיה לרכוש את הרכב.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1960 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...