Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאזדה 3 האם כדאי

eliisraelov
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוקל לקנות מאזדה 3 שנה 2015, בסביבות 100000 קמ. רציתי לדעת אם זה לא יותר מידיי לרכב הזה, איך הוא בצריכת דלק והאם הוא אמין... אשמח לעזרה. תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר מדי לרכב הזה, אבל אם אתה נוסע הרבה מעל הממוצע קח בחשבון שיהיה לך לא קל למכור.

צריכת הדלק המשולבת עומדת על כ-12.5 ק"מ לליטר.

הדגם נחשב לאמין.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הק"מ זה נראה כמו רכב ליסינג.

אני אישית מחפש גם וראיתי עם הרבה פחות ק"מ גם בגרסאות ה 2.0.

קח בחשבון את כמות הנסועה שנתית שלך כי מתישהו את תמכור את הרכב וכרגע הוא עומד על 33,000 ק"מ לשנה שזה המון לדעתי.

MAZDA 3 SPIRIT 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסר הרבה מידע..

הרכב הוא בבעלות ליסינג או פרטי?

איזה מנוע? 1.5 או 2.0?

מה המחיר עליו דורשים?

על פניו הק״מ הוא גבוה מאד לשנתום ורק זה היה גורם לי לחפש רכב אחר.

לדעתי מבלי לדעת את התשובות לשאלות מעלה חפש לך רכב אחר.. ושיהיה עם מנוע 2.0 ופרטי.

הרכב מאד אמין

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי קצת על הרכבים המוצעים למכירה, וההבדל במחיר גדול מאוד,

אפשר למצוא 2015, קומפורט, עם 100K ק"מ , ב55K ש"ח

אך כדי למצוא אחת עם קילומטראג' נורמלי צריך להיפרד מ70K צפונה, ועוד מדובר בדגם האקטיב, קומפורט עם יד וקילומטר נורמלי, הכי זולה שמצאתי זה ב73K, כך שיש כאן הפרש של כ18K,

במחשבה שניה, תלוי מה המחיר שהציעו לפות"ש, ומה מצב הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של 3 דורות המאזדה האחרונים אני בהחלט יכול להעיד לגבי אמינות גבוהה. צריכת הדלק השתפרה בדור האחרון של הרכבים (מה שנקרא "הצורה החדשה"). לזה יש להוסיף רמת איבזור גבוהה ביחס לשאר הרכבים באותו הסגמנט.

הייתי מאוד מרוצה מהמאזדה האחרונה שהייתה ברשותי (עד שנגנבה :cry:).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של 3 דורות המאזדה האחרונים אני בהחלט יכול להעיד לגבי אמינות גבוהה. צריכת הדלק השתפרה בדור האחרון של הרכבים (מה שנקרא "הצורה החדשה"). לזה יש להוסיף רמת איבזור גבוהה ביחס לשאר הרכבים באותו הסגמנט.

הייתי מאוד מרוצה מהמאזדה האחרונה שהייתה ברשותי (עד שנגנבה :cry:).

אחלה תודה, והתחזוקה שלה יקרה, זולה? טיפולים, חלקי חילוף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שהתחזוקה יקרה יותר ממכוניות אחרות באופן ממוצע. הכל שאלה של החלקים שאתה משתמש (מקורי/חלופי).

אישית ברכב האחרון הקפדתי ללכת למוסך מורשה מאזדה בכל טיפול תקופתי ומראש ידעתי שהם יקרים יותר ממוסכים "רגילים" אבל זו הייתה בחירה מודעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי מנוע 2.0 שנת 2014 לפני כשבוע-שבועיים.

קודם כל, לקח לי באזור 3 שבועות למצוא רכב שתואם לי, אז זה לא כזה הרבה זמן באמת.

הייתה לי מאזדה גם 2010 ומבחינת אמינות, אפס תקלות. רכב אמין מאוד, טיפולים במורשה לא כאלו יקרים, אך יותר יקרים ממוסך מורשה רגיל בכמה מאות שקלים.(שלדעתי שווה)

צריכת דלק אמורה להיות באזור 11-12 קילומטר לליטר.

ללא ספק, רכב מצוין, תמורה מעולה לכסף.

אני אישית לא הייתי קונה קילומטר כ"כ גבוה, אבל אם זה מה שהחלטת, אז אל דאגה, במידה והרכב יטופל טוב ובזמן הוא יגיע גם ל300k ללא בעיות מיוחדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...