Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שליטה מההגה במערכת לא מקורית שמותקנת ברכב+עוד שאלה

Amir Kenigsbuch
שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשעה טובה קניתי רכב, אופל קורסה 2011.

הרכב הגיע עם מערכת לא מקורית ואין לי מושג מה הדגם והסוג שלה.

יש לי 2 שאלות:

1. האוטו מגיע עם שליטה מההגה אבל היא לא עובדת, יש אפשרות לסדר שזה יעבוד?(ואם זה דורש עבודה של בעל מקצוע יש הערכה לסדר גודל של עלות?)

2.בתכלס המערכת הזו דיי דפוקה..הטאצ' שלה בקושי מגיב. וגם ההרכבה שלה בתוך הרכב לא נראית אסתטית במיוחד.

אולי בכלל כדאי לי להחליף לאחת חדשה?מה בערך הסדר גודל של עלות למערכת כזו? ויש המלצות למערכות מסוימות?

הייתי שהיא תגיע מובנית עם אנדרואיד, וייז, בלוטות' ..

תודה לעוזרים!

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! :)

אני הזמנתי מאיביי מערכת סינית פשוטה אנדרואיד 8.1 עם 2GB זכרון פנימי ,ב 700 ש"ח בערך וכמו כן אחרי חודש הבנתי שזה כמעט בלתי אפשרי בלי שליטה מההגה אז הזמנתי גם כפתור ג'נרי כזה לשליטה מההגה (הרכב שלי ישן אז אין בו שליטה מההגה במקור). ההרכבה של הכפתור הייתה קצרה אבל לא פשוטה, זה חייב פירוק של המערכת (כמובן) וצריך להבין שם מה הולך עם החוטים. אני מניח שלמי שקצת מכיר זה יהיה די קל לחבר אבל אני פשוט לא התעסקתי עם חיבור מערכות אז העדפתי שמישהו שמבין יעשה את זה.

מצד שני, אחי הזמין מאיביי גם כן מערכת אנדרואיד 7.1 עם 1GB זכרון פנימי, המערכת שלו דקה יותר (ז"א שאין לה את הבטן מאחורה שיש למערכות רגילות) אבל מה שיותר חשוב הוא שמשום מה היא מגיבה חלק וטוב יותר מהמערכת שלי, למרות שהייתי מצפה לההפך לאור הזכרון המוגדל.

בוודאי שאפשר לחבר את הכפתורים המקוריים של ההגה מהרכב שלך לכל מערכת מודרנית שתומכת בשליטה מההגה (לצורך הענין כל המערכות המודרניות, אפילו הפשוטות ביותר תומכות בשליטה מההגה אז אלא אם שלך ממש ישנה אז אולי לא ואז אולי כדאי לך לחשוב על להחליף).

הנה המערכת שאני הזמנתי אבל אני מציע לך לבדוק טוב טוב כי אם הייתי מזמין היום כנראה הייתי מעדיף מערכת "חלקה" יותר:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?661850-%D7%90%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%9B%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%99%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%9D-%D7%91%D7%9B%D7%9C%D7%9C

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! :)

אני הזמנתי מאיביי מערכת סינית פשוטה אנדרואיד 8.1 עם 2GB זכרון פנימי ,ב 700 ש"ח בערך וכמו כן אחרי חודש הבנתי שזה כמעט בלתי אפשרי בלי שליטה מההגה אז הזמנתי גם כפתור ג'נרי כזה לשליטה מההגה (הרכב שלי ישן אז אין בו שליטה מההגה במקור). ההרכבה של הכפתור הייתה קצרה אבל לא פשוטה, זה חייב פירוק של המערכת (כמובן) וצריך להבין שם מה הולך עם החוטים. אני מניח שלמי שקצת מכיר זה יהיה די קל לחבר אבל אני פשוט לא התעסקתי עם חיבור מערכות אז העדפתי שמישהו שמבין יעשה את זה.

מצד שני, אחי הזמין מאיביי גם כן מערכת אנדרואיד 7.1 עם 1GB זכרון פנימי, המערכת שלו דקה יותר (ז"א שאין לה את הבטן מאחורה שיש למערכות רגילות) אבל מה שיותר חשוב הוא שמשום מה היא מגיבה חלק וטוב יותר מהמערכת שלי, למרות שהייתי מצפה לההפך לאור הזכרון המוגדל.

בוודאי שאפשר לחבר את הכפתורים המקוריים של ההגה מהרכב שלך לכל מערכת מודרנית שתומכת בשליטה מההגה (לצורך הענין כל המערכות המודרניות, אפילו הפשוטות ביותר תומכות בשליטה מההגה אז אלא אם שלך ממש ישנה אז אולי לא ואז אולי כדאי לך לחשוב על להחליף).

הנה המערכת שאני הזמנתי אבל אני מציע לך לבדוק טוב טוב כי אם הייתי מזמין היום כנראה הייתי מעדיף מערכת "חלקה" יותר:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?661850-%D7%90%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%9B%D7%A4%D7%AA%D7%95%D7%A8-%D7%A9%D7%9C%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%9E%D7%94%D7%94%D7%92%D7%94-%D7%99%D7%AA%D7%90%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA-%D7%A9%D7%9C%D7%99-%D7%90%D7%9D-%D7%91%D7%9B%D7%9C%D7%9C

מה הכוונה במערכת חלקה יותר?

יש לך איזה דגם מומלץ?

אם מזמינים מחו"ל זה לא נעצר המכס?

לא כדאי כבר להתקין מראש בארץ ולחסוך את הכאב ראש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך מתאם שליטה מההגה
מה זה אומר?

בהגה עצמו יש כפתורי שליטה, פשוט הם לא עובדים עם המערכת המותקנת ברכב(לא מקורי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה במערכת חלקה יותר?

מגיבה טוב\חלק\מהר יותר. פעם היה קשה להסביר כי לא כולם היו מודעים אבל כיום אני מניח שכולנו מרגישים משהו מוזר כשמחשב או פלאפון קצת מקרטע והתגובות מאחרות או פחות חלקות, אז בדיוק זה.

יש לך איזה דגם מומלץ?

הדגם שלי נמצא בלינק לשרשור שלי אבל לא הייתי ממליץ עליו בגלל מה שכתבתי בפוסט הקודם, הוא מרגיש פחות "חלק".

זה למשל הדגם שאחי הזמין, הוא גם חלק יותר למרות שיש לו פחות זכרון ואנדרואיד יותר ישן (למרות שזה לא קריטי ואולי אפילו תורם לזה שהוא יותר חלק אבל לא מאמין שזה הגורם העיקרי, הפחות זכרון אמור להיות יותר משמעותי) והוא גם בלי "בטן", ז"א שהמערכת מאוד דקה, זה לא כזה משנה כי גם ככה זה מותקן בפנים, אבל לאחי זה היה חשוב אני חושב בגלל מקום בפנים אצלו ברכב (מונדיאו 2010). זו המערכת שלו שממה שראיתי היא יותר מוצלחת משלי. ועוד נקודה חשובה, אצלי אחרי הנעה לוקח למערכת זמן להגיב כשהיא נדלקת מחדש, ז"א לוקח לה כמה שניות להיות מוכנה (לוגו מופיע ועד זהיא עולה לוקח משהו כמו 10 שניות), אצלו זה מיד מגיב אחרי הנעה (נניח שניה אחת):

https://www.ebay.com/itm/263924506051?ul_noapp=true

אם מזמינים מחו"ל זה לא נעצר המכס?

לא אני ולא הוא שילמנו מכס, זה פשוט הגיע וזהו. יכול להיות שזה תלוי אבל מאיפה מזמינים ואולי גם במזל, לא יודע בדיוק. אני לא סגור מה הסכום המינימלי היום לתשלום מס על מוצר מחו"ל, יכול להיות שלא הגענו לסף?

לא כדאי כבר להתקין מראש בארץ ולחסוך את הכאב ראש?

אפשר אבל כנראה בארץ המערכת תהיה לך יותר יקרה משמעותית. מצד שני כמובן שזה יותר בטוח (כמו כל מוצר אלקטרוני שמוזמן במחו"ל). לשיקולך. לי ולאחי זה עבד טוב עם מערכות סיניות פשוטות. אני מניח שאם תעשה סקר כמו שצריך תוכל להשיג משהו טוב (אני למשל פחות עשיתי וזו טעות למרות שהמערכת שלי לא רעה וסה"כ עובדת, יכולתי לדעתי להשיג באותו מחיר משהו יותר טוב).

לגבי החיבור לכפתור, במידה ולמערכת שלך יש תמיכה לשליטה מההגה אז כמובן שאפשר לחבר, פשוט תיקח אותה למתקין מערכות והוא יידע. אם אין לה תמיכה בשליטה מההגה אז לא תוכל לחבר בכל מקרה.

למערכות אנדרואיד לרכב יש תפריט מיוחד לשליטה מההגה ואז כשההתקן מתחבר למערכת אתה יכול להתשתמש בתפרטי הנ"ל כדי להגדיר איזה כפתור יעשה איזו פונקציה בפועל (למשל אתה יכול לשנות פונקציונליות אם לא בא לך הדיפולט שמוגדר לפי הכפתורים, זו אופציה נחמדה).

עריכה אחרונה על ידי yonisi

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...