Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום (ביניים) הוצאות - 55 חודשים עם GOLF GTI MK6 DSG מודל 2010

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

כמיטב המסורת, אני מפרסם תיעוד הוצאות הרכב , הפעם בתזמון של תאריך לא עגול .

סקירה קצרה :

הרכב נקנה עם 47K על השעון אחרי טיפול ועם טסט לשנה (ועם סט צמיגים חדש),

ב60K בוצע טיפול נרחב שכולל תחזוקה מונעת לשרשרת ומותחן הטיימינג הידועים לשמצה,

טיפול ל DSG, ברקסים ,פלאגים וכל שאר מה שנמצא בפירוט.

מאז ועד היום הרכב מטופל כל 10K במוסך רון

(הנחיית יצרן כל 15K)

בשנה האחרונה כנראה הגיל החל לתת את אותותיו עם 2 תקלות שדרשו התייחסות.

1.ריפוד הגג החל להתרופף -לאחר ביצוע דוקטורט לגבי איכות העבודה והתאמת הבד , נבחר מקום בפתח תקווה עם רפד OLD SCHOOL שעבד בצורה יפה וגם גבה מחיר הוגן ( פירוט בטבלה)

2.לרגל הגעת הרכב ל99K ק"מ - תקלה ראשונה - נדלקה נורת CHECK ENGINE + תקלת P0171 - System too lean (לא הורגשה השפעה על תפקוד הרכב.) - קפצתי לרון וחיש קל אותרה דליפה בPCV אשר הוחלף לחלק ברוויזיה עדכנית ,על הדרך כבר ביצענו טיפול 100K.

שדרוג נוסף שבוצע לפני יותר משנה הינו החלפת המולטימדיה המקורית למערכת אנדרואיד עדכנית עם סלולר 4G + מצלמת רוורס ומערכת TPMS AFTER MARKET המתממשקת למערכת האנדרואיד .

אחרי סקר מקיף וקריאה מרובה בפורומים - נבחרו יצרן ומערכת אשר הובאה מסין ושדרגה את חוויית המולטימדיה משמעותית.

כיום הרכב עומד על 106,000 ק"מ . בחלוקה גסה ניתן לומר שהוצאות הרכב כ1000 ש"ח לחודש.

לקראת חגיגות 5 השנים אצלי, מתחילות מחשבות על החלפה למרות שאין באמת סיבה לכך .נראה לאן המחשבות יביאו אותי... 8)

GTI MK6 2010- 55 months for CF.jpg

2014-06-01 14.26.48s.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום המפורט!

לגבי איתוראן - שילמת 816 ש"ח עבור 12 חודשים.

שווה לבדוק מול חברות ביטוח אחרות, אם יש אפשרות לבטח ללא איתוראן במחיר נמוך מהמחיר שאתה מבטח כיום עבור המקיף.

מניסיון מגדל וכלל, מסכימות לבטח גולף 1.4 TSI (לא ביררתי לגבי GTI) עם אימוביליזר מקורי ללא איתוראן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתחבר לMK6

ממש מתחבר לרכב שלך

מבולבלים?

גם אנחנו o_O

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:-D

תודה על השיתוף והתיעוד.

מבאס שהמצבר בוש החזיק רק חודשיים אחרי האחריות שלו.

לדעתי היה מחזיק עוד כמה חודשים , פשוט שיטת ההחלפה שלי של מצברים היא שברגע שזה לא מניע בנגיעה ועברו שנתיים פלוס - אני מחליף. עדיף על להיתקע . בדיעבד כנראה קשור לבעיה במערכת האיתוראן שהוחלפה במלואה בהמשך.

תודה על הסיכום המפורט!

לגבי איתוראן - שילמת 816 ש"ח עבור 12 חודשים.

שווה לבדוק מול חברות ביטוח אחרות, אם יש אפשרות לבטח ללא איתוראן במחיר נמוך מהמחיר שאתה מבטח כיום עבור המקיף.

מניסיון מגדל וכלל, מסכימות לבטח גולף 1.4 TSI (לא ביררתי לגבי GTI) עם אימוביליזר מקורי ללא איתוראן.

לגבי האיתוראן,ברור שעשיתי סקר שוק ביטוחים וכולם חייבו איתוראן רוב הזמן, השנה עברתי לראשונה לחברת ביטוח אחרת בה האיתוראן לא נדרש והופתעתי לגלות שאיתוראן עובדים כמו כל נותן שירות בארץ, ברגע שאתה מבקש להתנתק פתאום המחיר יורד פלאים (לאיזור 40 ש"ח במקום 67 לאותו דבר) , בסופו של דבר השארתי איתוראן רדום כי כן יש לי אינטרס חזק מאוד למנוע גניבה בלי קשר לביטוח.

דרך אגב, רכבים ספורטיביים זה משחק אחר מTSI רגיל, יש לא מעט חברות שלא רוצות לבטח או נותנות מחיר הזוי שמשמעותו שלא רוצות לבטח , מאוד קשה לשפר עלות ביטוח משנה לשנה, רק בשנה הזו עקב השתייכותי לקולקטיב "חבר" הצלחתי להשיג מחיר שפוי לראשונה . (עד השנה גם ההצעות תחת קולקטיב זה היו גבוהות מאוד).

שאפו על אחזקה קפדנית.

אי אפשר כ"כ ללמוד על ארובה לאיכות נסועתך יחסית נמוכה.

אנחנו מדברים על 13-15 בשנה פלוס מינוס. לא תיעדתי בכל המקרים את הקילומטז' בטסט אז קשה לעשות את ההפרשים אבל כן, זה רכב יום יומי שנוסע בסביבות 50 ק"מ ביום לעבודה ועוד אחרי העבודה.

אגב, מה שלא תיעדתי אלו סכומי העתק שאני משלם כל חודש כדי שהוא יחנה במהלך היום בחניה מקורה בין שני עמודים.... (בסביבות 500-550 לחודש בממוצע) :roll:

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעוד מסקרן ויפה שהבאת הכל.

טוב לראות אמינות טובה שיש אחזקה מוקפדת :)

אם מחליף ל MK7 יש שינוי (מניסיון אישי) וחושב שתהנה מאד

(היית צריך להיות איתי בקשר לפני חודש וחצי שמכרתי את ה MK7 2014 שלי שתוחזקה מעולה)

אייל - שתיקנה את כל מה שגורם לך לחייך וטוב לשמוע ממך :-D

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת יש לי תיעוד של כל התדלוקים ,כמה ליטר נכנסו מול כמה ק"מ עברו לפי אודומטר שאני מאפס כל פעם.

אם וכאשר יהיה לי זמן פנוי אולי אעלה אותם על האקסל.

מדובר על סדר גודל של 1:9 עם מזגן בנהיגה משולבת ורגל כבדה על הגז.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלום (יחסית) של צריכת דלק, 9 קמ לליטר ממנוע 2.0 ליטר מעל 200 כס, וואו, לא מוציא יותר מ7 וחצי ברגיל .

ו

אפשר גם יותר - תמונה שלי מנסיעה מהצפון (110 ק"מ) עם רגל כבדה וקלה

gti-fu.jpeg

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...