Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום (ביניים) הוצאות - 55 חודשים עם GOLF GTI MK6 DSG מודל 2010

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברור שאפשר בנסיעה שהיא בינעירונית בלבד.

אגב, מה גודל מסך המולטימדיה אצלך? נראה קצת קטן, אולי אשלייה אופטית

דרך אגב, אתה עם MK7.5 ? אני לא מעודכן...

עריכה אחרונה על ידי אייל

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאפשר בנסיעה שהיא בינעירונית בלבד.

אגב, מה גודל מסך המולטימדיה אצלך? נראה קצת קטן, אולי אשלייה אופטית

דרך אגב, אתה עם MK7.5 ? אני לא מעודכן...

כן ה 7 התחלפה עם 7.5 :) ויש מסך 8"

התמונה זה של ה 7 הקודמת

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכום לעילא ולעילא,כהרגלך :)

לקראת חגיגות 5 השנים אצלי, מתחילות מחשבות על החלפה למרות שאין באמת סיבה לכך .נראה לאן המחשבות יביאו אותי... 8)

כמו שכתבו,לא נראה לי שתרגיש משהו משמעותי במעבר ממארק 6 ל7\7.5

S3 (משומשת כמובן,בת 3-4)

קל ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על איזה DSG מדובר , 6 או 7 ?

אם זו 7,אז מפתיע מאוד,שאין בהסטוריה החלפת מצמדים לפחות.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר גם יותר - תמונה שלי מנסיעה מהצפון (110 ק"מ) עם רגל כבדה וקלה

[ATTACH=CONFIG]512268[/ATTACH]

הצריכה שלכם גבוהה יחסית.

אצלי המנוע אומנם חלש יותר אבל עדיין מדובר ברכב של 1.5 טון ומנוע 2.0 טורבו.

נסיעה עם רגל כבדה מסתיימת ב12.5 ק"מ לליטר. שיוט רגוע בהתאם לקצב התנועה ואפילו מעבר מגיע ל15 ק"מ לליטר בקלות.

אגב, תודה על הסיכום, הGTI הוא רכב שאני מאוד אוהב. הוא היה אצלי בשלב הגמר בהחלפה האחרונה.

20181114_174153.jpeg

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הוא DSG-6 כמובן ,כמו בכל הדגמים הבכירים בקונצרן.

עם כל הכבוד לצריכה שמחושבת ע"י מחשבי הרכב שהוצגה כאן , אצלי אלו מספרים אמיתיים -כמה נכנס בתדלוק אחרי כמה קילומטרים.אני לא מתעצל ורושם הכל בפנקס כי מחשב הרכב אופטימי יותר ברוב המקרים ... בכל מקרה כל עוד זה בגיזרת ה1:10 פלוס מינוס הצריכה לא באמת מעניינת. זה פרומיל מההוצאות בפועל (לדוגמא : ירידת ערך פסיכית , עלויות ביטוח טסט וכו')

גם אצלי אפשר להגיע לצריכה של 1:13-1:15 בשיוט בין עירוני רגוע , אבל מי רוצה לנסוע רגוע ברכב כזה? :-)

אגב, מעניין אותי למה בחרת V40 על פני GTI , חשבתי על V40 כמחליפה (T5-r design) אבל אי אפשר ממש להשוות את השילוב TSI+DSG לשילוב של גיר אוטומטי רגיל עם ה T4 או T5....

S3 זה המתבקש, אבל הסכומים בהן הן נסחרות גרמו לי לא לרצות להיות במשחק הזה. אם GTI יכול להיסחר ב20-30K מעל כשהמחירון שלו באיזור 70K, על S3 לא מתביישים לבקש 40-50K מעל על רכבים עם מחירון של 150-160 .זה יוצר מצב שבו אף אחד לא מוכר ואף אחד לא קונה.

GTI MK7 באמת לא מציגה שינוי מהותי ,מה עוד שמבחינת האינטריור זו ירידה מסלון עור לסלון חצאית סקוטית מה שמחזיר אותי לשבת על הגדר ולהנות ממה שיש .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסיכום המפורט!

לגבי איתוראן - שילמת 816 ש"ח עבור 12 חודשים.

שווה לבדוק מול חברות ביטוח אחרות, אם יש אפשרות לבטח ללא איתוראן במחיר נמוך מהמחיר שאתה מבטח כיום עבור המקיף.

מניסיון מגדל וכלל, מסכימות לבטח גולף 1.4 TSI (לא ביררתי לגבי GTI) עם אימוביליזר מקורי ללא איתוראן.

איתורן גובים ממני 28 ש"ח לחודש, למה זה?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתורן גובים ממני 28 ש"ח לחודש, למה זה?

גם לי,דמי שימוש.

אין לי בכלל אחריות (נגמרה,הציעו לחדש,סרבתי) על ההתקן שלהם.

אם לא היה חייב את זה ברכב מבחינת הביטוח,ממזמן הייתי מפרק מהרכב.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הוא DSG-6 כמובן ,כמו בכל הדגמים הבכירים בקונצרן.

עם כל הכבוד לצריכה שמחושבת ע"י מחשבי הרכב שהוצגה כאן , אצלי אלו מספרים אמיתיים -כמה נכנס בתדלוק אחרי כמה קילומטרים.אני לא מתעצל ורושם הכל בפנקס כי מחשב הרכב אופטימי יותר ברוב המקרים ... בכל מקרה כל עוד זה בגיזרת ה1:10 פלוס מינוס הצריכה לא באמת מעניינת. זה פרומיל מההוצאות בפועל (לדוגמא : ירידת ערך פסיכית , עלויות ביטוח טסט וכו')

גם אצלי אפשר להגיע לצריכה של 1:13-1:15 בשיוט בין עירוני רגוע , אבל מי רוצה לנסוע רגוע ברכב כזה? :-)

אגב, מעניין אותי למה בחרת V40 על פני GTI , חשבתי על V40 כמחליפה (T5-r design) אבל אי אפשר ממש להשוות את השילוב TSI+DSG לשילוב של גיר אוטומטי רגיל עם ה T4 או T5....

.

לגבי צריכת הדלק, משום מה בבוקר תמיד אני נמצא במצב רוח קרבי ונוהג עם רגל כבדה ומאוד בזבזנית. בערב, בסוף יום העבודה העייפות עושה את שלה ואני חוזר את אותה הדרך בנהיגה רגועה.

אני מתדלק פעם בשבוע ובתחנת הדלק אני פוגש ממוצע שבין 13 ק"מ ל14 ק"מ לליטר - תלוי במספר הפקקים שפגשתי באותו השבוע.

עם הרכב הקודם שהיה בעל מנוע TSI 1.2 עם תוכנה + DSG הגעתי לצריכה טובה יותר רק ב 10% במקרה הטוב באותו המסלול.

אני מופתע לטובה מהצריכה של ה V40 .

לגבי הV40 מול ה GTI, כפי שכתבתי, חיפשתי קרוזרית קומפקטית, חזקה, נוחה ומפנקת שתאפשר לי לצבור ק"מ רבים ללא מאמץ.

הגולף ישבה בול על המשבצת הזאת. הבעיה העיקרית של הגולף הוא ה VFM. ההפרש בין גולף 150 כ"ס (שגם אותה שקלתי) ל GTI עמד על כ 70K שקל וזה עוד לפני תוספות. היה ברור לי שמדובר במחיר מנופח באופן מוגזם ע"י צ'מפיון שאינו משקף את הערך האמיתי של הרכב.

ב V40 ההפרש בין דגם הכניסה בעל מנוע 1.5 לדגם 2.0 המאובזר עמד על כ25K שקל וסה"כ 30K פחות מה GTI.

נכון של GTI יש מוניטין מכובד שמגובה במסורת ארוכת שנים ונוסחה שכל היצרנים מנסים לפצח אבל לי זה לא היה שווה 30K.

ועוד תוספת קטנה, אשתי אהבה יותר את הV40. למרות שהיא לא נוהגת ברכב לדעה שלה יש משקל רב.

ה GTI היא עדיין חלום שאני שואף לממש בעתיד.

הגיר לא מפריע לי בככל ואני בכלל בוגר DSG. המעברים בין ההילוכים מהירים וחלקים.

אייסין עשו פה עבודה טובה ובכלל השילוב של מנוע 2.0 של וולוו עם הגיר הפלנטרי עובד מצוין.

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...