Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איום בתביעת לשון הרע לאחר פרסום ביקורת שלילית על חנות בגוגל

gadik6
שימו לב! השרשור הזה בן 1971 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כפי שציינו קודם - אם תאסוף תמונות של הריהוט הפגום, תיעוד שיחות עם החנות, תגובה של הרשות להגנת הצרכן - הרי שתעמוד לזכותך הגנת "אמת דיברתי" ובעת קבלת התביעה (אם בכלל תתקבל), תוכל לבקש ממזכירות בית המשפט לדחותה.

שמנצ'יק

למה לכתוב דברים שאין לך מושג עליהם.

ממתי מזכירות בית המשפט דוחה תביעות?

מוגשת תביעה, אתה מגיש כתב הגנה בו אתה מציג את טענותיך ומבקש לדחות את התביעה , מתנהל משפט שלאחריו פוסק השופט

וואו וואו

אבל לטענת עו"ד יש לחנות "מוניטין מצוינים בחיפה והצפון!!!1111"

מהיכן הידע על שם החנות?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

^^^

סינית עבורי מה שכתבת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתכון הנכון הוא

להוריד את הפרסום

לתבוע בתביעות קטנות ולזכות , ואז לפרסם את פסק הדין.

וגם לצרף שם קישור לשרשור הזה ולאתר תקדין שכולם ידעו איך מתנהל העסק שם.:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

סינית עבורי מה שכתבת

אני אסביר בעברית.

מעתיקים את המשפט הזה לשורת החיפוש בגוגל

"

שירות לא טוב, ליקויים בריהוט שלא מטופלים ובעלים שמסרב לעזור.משפחה של עולים חדשים

"

ולוחצים חפש... מפה גוגל עושה הכל בשבילך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן חן

האח הגדול בפעולה.

לו אני פות"ש לא מוריד את הפוסט אלא מצרף אליו את הקישור לתקדין אבל זה אני

לפות"ש המלצתי נשארת הורד את הפוסט תן לקרובים להגיש את התביעה בבית משפט לתביעות קטנות לאחר שתכמתו את שווי הנזק שנגרם לכם.

אתה יכול לסייע להם בכך.

לאחר שתזכו תוכל להעלות את הפוסט עם פסק הדין + קישור לעשרות התביעות כנגד אותו ספק.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התשובות וההצעות.

קרובי המשפחה לא מעוניינים להגיש תביעה לבית המשפט, ואני יכול להבין אותם (שפה וחוקים שהם אינם מבינים, הפסד של יום עבודה, הפחד מהפסד כספי וכדומה). הם מבחינתם כבר השלימו עם הנזק והתקדמו הלאה.

באשר להוכחות וכדומה - יש תמונות של הנזק, תיעוד הפנייה בפייסבוק לחנות, המכתבים שנשלחו על ידי המועצה לצרכנות וכדומה. אמורה להיות גם הקלטה של השיחה שלי עם בעל העסק, אבל לאור הזמן שעבר אני לא בטוח בודאות.

יש גם תיעוד של ההתכתבות לגבי הגשת תביעה - לאחר היעדר תשובה מצד החנות, הנציגה של המועצה צירפה הנחיות להגשת תביעה וכן מייל מהמחלקה המשפטית. בתשובה למייל שלה כתבתי כי קרובי המשפחה החליטו שלא להתקדם לשלב התביעה, ומשם נגמר הטיפול שלהם.

לגבי שינוי הביקורת לעובדתית - פרט לאמירה "שירות לא טוב" שעליה אפשר להתווכח, כל שאר הביקורת זה תיאור די יבש של העובדות, כך שאין לי ממש אפשרות להפוך את הביקורת ליותר עובדתית מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לתבוע בתביעות קטנות ולזכות , ואז לפרסם את פסק הדין.

למה את בטוח שהוא יזכה במשפט ? אתה במקרה שופט או עורך דין שטיפל בעשרות מקרים מסוג זה ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אני שופט או עורך דין התשובה היא לא

האם אני מבין במשפטים התשובה היא כן.

כתבתי בעברית

תגיש תביעה ולזכות בה ( לא אמרתי שהוא יזכה בה,) ואז תפרסם את פסק הדין.

הרי הדיון הוא לא על סיכויי התביעה הפרטית שלהם אלא על האיום עליו כרגע בתביעה של הוצאת דיבה.

ובכל הנוגע לסיכויי התביעה הפרטית שלהם , אם נמכר להם רהוט חדש ויש בו נזק , הרי שסיכוייו לזכות גבוהים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמנצ'יקלמה לכתוב דברים שאין לך מושג עליהם.ממתי מזכירות בית המשפט דוחה תביעות?מוגשת תביעה, אתה מגיש כתב הגנה בו אתה מציג את טענותיך ומבקש לדחות את התביעה , מתנהל משפט שלאחריו פוסק השופט מהיכן הידע על שם החנות?
במקרה יש לי מושג, כי לא מזמן סיימתי התנהלות עם תביעה שכזו, אבל אכן לא דייקתי בניסוח בהודעה שלי. הכוונה הייתה :להגיש בקשה למזכירות בית המשפט, ובבקשה לפרט את העילה לדחיית התביעה.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוגשה תביעה הנתבע מקבל כתב תביעה

הנתבע מגיש כתב הגנה בו הוא כמובן כותב שיש לדחות את התביעה. לא מרשים אף אחד.

ואז מתנהלים הליכים מקדמיים מוגשים תצהירי עדות ראשית מתנהלים דיוני הוכחות , סיכומי הצדדים ואז השופט פוסק את דינו.

דילגתי על מספר שלבים לפישוט העניין.

נכון יש הליך של דחיית התביעה על הסף.

ב 99.99999999% מהמקרים השופט דוחה את הבקשה.

המקרה כאן יהיה בתוך אותם האחוזים.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן, אתה יכול להציע לו שתסיר את הביקורת ברגע שיטפל בבעיות שהעלית במקום שיתחיל לבזבז כסף על עו"ד, win-win..

הייתי מציע זאת, אבל בזהירות, שלא ייתפס כמו סחיטה.

הביקורת נראית לי לא רק אמת, אלא גם לגיטימית. השאלה היא, האם אתה מוכן להסתכן בריב.

אישית,הייתי שולח לעורך הדין הנכבד מכתב מעורך דין עם איום נגדי, ונתראה בבית משפט.

אח"כ מגיע אישית לבעל החנות ומציע להגיע לעמק השווה, שיהיה לו ברור שיבואו הוצאות משפט אם הוא יחליט להתגלגל עם התביעה.

אבל זה אני...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון קצר - אחרי קצת מחשבה החלטתי להשאיר את הביקורת, לא רק כי היא אמת, אלא בעיקר כי רוב איומי הצד השני מבוססים על אי דיוקים ואיומי סרק (שלא לומר שקרים), למשל קביעתם כי פנייתי למועצה לצרכנות נדחתה עקב חוסר בהוכחות.

שלחתי מכתב ארוך ויפה לעורך דין הנכבד (עם העתק לבעלי החנות), בו הסברתי להם שהביקורת ברובה המוחלט עובדתית, מגובה בתמונות, מסמכים וכדומה, ואינה מהווה בשום צורה לשון הרע.

הבהרתי להם גם כי במידה והם יחליטו להגיש תביעת השתקה, כביכול, אז זה ייאלץ אותי לפעול מולם במישורים דומים גם כן.

ואם במוניטין מצוין עסקינן, כדברי עורך הדין, נכנסתי היום לדף של החנות ב-Google, כדי לראות עד כמה המוניטין שלהם מצוין - 2 מתוך 17 הביקורות על החנות הן של אנשים עם שם זהה לזה של בעל החנות, ועוד מספר ביקורות הן של משתמשים עם ביקורת אחת ויחידה, בדף של החנות הנ"ל כמובן.

שלחתי את זה גם כן לעורך דין, והצעתי לו להתקדם הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העידכון, נשמח לשמוע את ההמשך.

ושיהיה בהצלחה,

רק שים לב שבית עסק לא יכול לתבוע אותך בתביעות קטנות , הוא חייב לתבוע בבית משפט השלום עם עו"ד.

לעומת זאת אתה יכול לתבוע בית עסק בתביעות קטנות בלי עו"ד.

אם הם יפעלו קודם זה יחייב אותך לשכור עו"ד, אם אתה תפעל קודם אתה יכול לתבוע בתביעות קטנות בלי עו"ד.

תתבע על הטרחה שהם גרמו לך בפנייה אליך, אם תזכה תוכל לישון בשקט.

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תותח!

שמח לשמוע שלא התקפלת!

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...