Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצהרות היצרן על נפח תיבה - זה כולל את נפח הסאב?

WRX
שימו לב! השרשור הזה בן 6941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי הצהרת היצרן על הסאב שלי אני צריך תיבה של 42.5.

אז אם נניח שהסאב שלי הוא 3 ליטר ואני רוצה לבנות תיבה של 42.5, אז האם אני צריך להוסיף 3 ליטר על ה- 42.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, ואתה גם צריך להחסיר את נפח הפורט במידה ואתה בונה תיבה פתוחה.

הנפח שהיצרן מדבר עליו הוא הנפח נטו של האוויר בתוך התיבה.

שים לב שמדובר גם על נפח פנימי ולא חיצוני, כך שיש לקחת בחשבון גם את עובי החומרים שמהם בנויה התיבה.

גולף...כי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו אחת כזאת :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אודי צודק, נתקלתי בעבר במפרט שהיה כלול בו נפח האלמנט, לכן מומלץ לקרוא בשביל להיות בטוח שהוא לא כלול ..

אותו דבר לגבי מידות נפח התיבה, גם נתקלתי במידות נפל שכללו את עובי התיבה, וגם הוגדר העובי מראש..

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6941 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...