Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין נירו / ספורטאז וסוזוקי קרוסאובר

gabim123
שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחזיר אוטו מליסינג של העבודה (מאזדה 3) לאחר הרבה שנים של ליסינג.

אני עומד לרכוש רגב חדש כאשר מלכתחילה היתה לי נטייה לנירו.

נסועה ממוצעת לחלוטין זביב 15 בשנה. זה יהיה הרכב הראשי כאשר יש סיטרואן C3 כרכב משני.

שני מבוגרים ושני ילדים שעדיין יושבים בכיסאות בטיחות.

הקריטריונים העיקרים הם בטיחות, איבזור - מולטימדיה, וויז ומערכת שמע ונוחות - ישיבה, מרווח מאחור ונוח לחנייה.

פחות אכפת לי עם הרכב מאוד חזק או ביצועים מיוחדים.

אתמול עשיתי נסיעת מבחן על הנירו, נראה סבבה לגמרי. המסך מעט קטן אבל נראה שהאוטו מאובזר למדי.

אישתי התלהבה מהמראה של הספורטאז אז גם הוא נכנס לרשימה. מכיוון שאנחנו לא נוסעים המון אני מניח שהפער בדלק לא יהיה אסטרונומי.

חבר המליץ לי על הקרוסאובר ממנו הוא מאוד מרוצה. אני כנראה אגש היום או מחר להתרשם ממנו.

מכיוון שיש השבוע הנחות מסוימות על קיה רציתי לסגור את הסיפור השבוע.

אשמח לדעתכם או טיפים שיסייעו בבחירה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפער בצריכת הדלק בין הנירו לספורטז' יהיה מהותי.

לספורטז' יש מראה יותר ג'יפוני והנירו מעט יותר מאובזר ומגיע עם בקרת שיוט אדפטיבית. מושב הנהג של הנירו לא היה לי נוח.

על הקרוסאובר אני פחות ממליץ כי כל מה שניתן להחליף בהתקנה מקומית מוחלף בהתקנה מקומית ואין בטיחות אקטיבית כלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג לא מעט על נירו.

האוטו אחלה, באמת אחלה. אבל גם לי המושב של הנהג לא נוח בעליל (אני נוהג ביום יום על C3 החדשה)

לגבי הספורטאג' - לא נהגתי מעולם אני לא יודע.

לגבי הקרוסאובר - הרכב בסדר, עושה את העבודה אבל אל תצפה למעוף או משהו בסגנון (לעומת הסיטרואן סי 3 למשל).

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פוסל את הקרוסאובר עקב חוסר באיבזור בטיחות אקטיבי. לטעמי, הנירו עונה על כל הדרידות שלך ותהיה חסכונית באופן מהותי ביחס לספורטאג'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה מבחינת הדגמים שרשמת אני הייתי הולך או על הספורטאז' או על הנירו אבל הם מאוד שונים.. זה מאוד תלוי מה הצרכים שלך ומה אתה רוצה, יותר מראה וגובה או צריכת דלק ואבזור קצת גבוה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכדאי ללכת עם תחושת הבטן ולזרום על קיה נירו. לא רק שהוא נותן הרבה יותר מרכבים אחרים בקטגוריה, הוא גם חסכוני בהרבה מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסוזוקי קרוסאובר,היו פה ושם תלונות על הגיר הרציף שלהן- לא חושב שהייתי שוקל.

ספורטאז' בזבזנית דלק לעומת הנירו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הסוזוקי קרוסאובר,היו פה ושם תלונות על הגיר הרציף שלהן- לא חושב שהייתי שוקל.

ספורטאז' בזבזנית דלק לעומת הנירו.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ממליצים להכניס לשיקולים את המיצובישי אקליפס קרוס.

מעוצב ומושך, חסכוני, בעל מקווח פנימי שיתן לכם בדיוק מה שאתם מחפשים, ומגיע עם חבילת בטיחות מקורית,

אתם מוזמנים לנסיעת מבחן,

בהצלחה,

צוות הדיגיטל של כלמוביל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1979 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...