Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ בקניית רכב עד 40 אלף שח

yanir_ah
שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההצהרה שלך במקרה זה לא שווה את הדיו הדיגיטאלי - אני לא מבין מדוע את מתעקש להמשיך במידע לא מבוסס ושגוי - המטרה של הפורום היא לספק מידע מבוסס. אתה לא עוזר לאף אחד ע"י שימוש במידע שגוי. אני פרסמתי בעבר מספר מקורות לנושא הזה.

גם בקשר למכאטרוניקס אתה ממשיך לבסס את המידע שלך על רב-סרן שמועתי. כמות התלונות על מכאטרוניקס בפורום ירדה בצורה תלולה מאד לאחר הריקול.

את המותחן החליפו כחלק מהחלפת כל הסט של השרשרת, אך במנוע 1.2 הבעייה הייתה בשרשרת ולא במותחן.

יש מספיק מידע ברשת מאתרים מומחים בחו"ל, לכן

קודם כול הייתי מציע לך להירגע. דברים כמו "ההצהרה שלך במקרה זה לא שווה את הדיו הדיגיטאלי" הם ממש לא לעניין ולמיטב ידיעתי אין "מבחני ידע" על מנת להצתרף לפורום או בחוקים שלו אבל כן יש סעיפים שאחד מהם הוא לנהוג בכבוד כלפי חברי הפורום והתגית "אחראי פורום" ממש לא נותנת לך את הזכות להתבטא בצורה כזאת גם אם אתה חושב שאני טועה וגם אם יש לך את ההוכחות לכך.

לעניין אני לא מדבר על סמך "רב סרן-שמועתי" ולא על בסיס משהו אחר שאתה יכול להמציא עלי. אלא על פי רשמים שלי מהפורום שאני עוקב בו הרבה זמן במיוחד בשבילך עשיתי חיפוש בפורום של מילת הקסם "מכטרוניקס" ועשיתי רישום סטטיסטי כמה שרשורים נפתחו בשל תקלות במכטרוניקס לרכבים של לפני 2013 ולרכבים של אחרי 2013 כאשר התעלמתי מרכבים במהלך 2013 מכיוון שלא ניתן לדעת אם הותקן בהם דגם "משופר" או רגיל והכנסתי רכבים של לפני 2013 אך כאלו שכבר עברו החלפת מכאטרוניקס אחת אחרי 2013 וגם במכטרוניקס המשופר צצה להם תקלה לסטטיסטיקה של אחרי. גם כן התעלמתי משרשור דיווח האמינות הגדול של VAG מכיוון שהשרשור היה פעיל בעיקר לפני 2014 ודעך בשנים הבאות והתעלמתי מכול הנוגע לDSG6

שרשורים על תקלות אחרי 2013 - 8

שרשורים של תקלות לפני 2013 - 5

כמובן ש8 או 5 דיווחים אינם מייצג סטטיסטי אמין (פשוט כי המספר קטן מידי) אך מכאן ניתן להסיק מינימום שעדיין קיימת בעיה ולא להגיד לאדם שבא להתייעץ בפורום "התקלה תוקנה ואתה יכול לרכוש את הרכב בראש שקט" אלא לגלות אחריות כלפי הכסף של אחרים והפורום ומינימום להזהיר אותו שיש בעיה שקיימת גם אחרי (אפילו אם לטענתך כמות הדיווחים ירדה משמעותית אך עדיין קיימת).

אגב יש תיעוד גם להחלפת המותחן לחלק אחר ולא רק של השרשרת (מקט אחר על מנת למנוע את בעיית חוסר המתיחה ההידראולי בתחילת נסיעה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gkiler יקירי,

"הצהרה שלך לא שווה את הדיו הדיגיטאלי" היא במקומה כיוון שכתבת מידע לא מבוסס ולא נכון לגבי השרשרת. מצורף מסמך המפרט את מהות הבעיה ותאור קמפיין השרות של היצרן (אין לי דבר אישי נגדך אלא יש לי בעיה עם טיעונים החלטיים שמבוססים על מידע לא מבוסס). בהקשר זה, כל טענה שלך בדבר העובדה שגם מנועים עם שרשרת מעודכנת סובלים מבעיה בשרשרת התזמון, מחייבת אותך להביא סימוכין שיתמכו בטיעוניך.

להלן לינק עם תיאור הריקול של המכאטרוניקס של תיבות DSG7 שיצא ב-2017.

https://www.productsafety.gov.au/recall/volkswagen-group-australia-pty-ltd-2013-model-skoda-fabia-yeti-and-superb?source=recalls

CBZ stretched timing chains.pdf

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...