Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול לוינה בעוד שבוע, המלצות?

סאמי
שימו לב! השרשור הזה בן 1984 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני גם שם שבוע הבא... :)

אין טעם לקחת רכב אם אין לכם כוונה לצאת מהעיר. התחבורה הציבורית יעילה מאוד כמו בכל אירופה המערבית.

מומלץ לקחת את הרכבת מהשדה לעיר, אם כי איפה אתם לנים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

כשטסתי לווינה לקחתי כמו טמבל מהשדה"ת מונית למלון שהיה במרחק 600 מטר מהתחנה המרכזית - גם שילמתי 40 יורו על זה וגם וואלה? עם הרכבת בחזור היה לי מהר יותר מאשר עם המונית.

הרכבת(שנקראית CAT - יעני City to airport) יעילה בצורה מדהימה(ועולה 12 יורו לכיוון) , יותר מזה! אם אתה טס עם אוסטריין לווינה אתה יכול לעשות צ'קאין למזוודה שלך כבר בתחנת רכבת שלהם מ-24 שעות לפני הטיסה ולהסתובב בעיר בלי מזוודה עליך - תפגוש אותה על המסוע בארץ כבר, פשוט הייתי בהלם מכמה מעולה הרכבת בווינה - מומלץ בחום.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחבורה ציבורית.

לגבי הגעה מהשדה לעיר - רכבת אם המלון במזרח העיר, אוטובוס אם במערבה. יש במרכז וינה איזה חור שחור מבחינת הרכבות. בדרך כלל באתר של בית המלון יש המלצות כיצד להגיע מהשדה. השדה של וינה זכור לי לטובה (מלפני איזה 7 שנים) כיעיל במיוחד, 10 דקות מהגייט עד האוטובוס.

מקומות לטייל - בדוק בכל מדריך תיירים, וכמובן תלוי בתחומי העניין שלך. מכל מקום, כראוי למרכז תרבות ובירה של אימפריה יש מספר עצום של ארמונות ומוזיאונים. אם אתה אוהב תצפיות גבוהות עלה על שני המגדלים של השטפנסדום (אחד במעלית ואחד רגלי) וגם על מגדל התצפית שמחוץ לעיר (נסיעה בתחתית + איזה 20 דקות ברגל, אם לא השתנה מא שביקרתי).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזמין מראש כרטיסים לארמון Belvedere

Belvedere.at

המסעדה הזו מומלצת וטובה :

plachutta.at

שם אכלתי טאפלשפיץ (נחמד)

ויש עוד אחת שאיני זוכר את שמה שתיכב ימליצו עליה.

בנוסף אני תמיד מחפש הופעות בתאריכים שאני נמצא, שנה שעברה הייתי שם בהופעה של גרגוריאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך ברכב בוינה. ביקרתי בעיר פעמיים לאחרונה, התחבורה הציבורית מצוינת, מגיעה קרוב לכל מקום כמעט (בפעם השניה לקחתי מול שנמצא ממש מול תחנת רכבת תחתית, תענוג).

אם אתה צריך המלצות קונקרטיות יותר אוכל להמליץ לך.

בכללי הייתי מבקר במקום הסטנדרטיים כמובן, כמו שונברון והגנים, אפשר גם הופבורג אם יש לך זמן (על אוסף הרהיטים האימפריאלי הייתי מוותר), בית הספר הספרדי לרכיבה - הייתי באימון בוקר ובסיור ולא התרשמתי במיוחד, כך שאני לא ממליץ, שטאדפארק בהחלט שווה ביקור - פארק מאוד יפה, מוזיאון הטכנולוגיה מושקע מאוד ומספיק לביקור של חצי יום לפחות לחובבי הז'אנר, בית האופרה גם נחמד, אי אפשר לפספס את האיזור המרכזי בוינה - שטפנספלאץ, עם הכנסייה המפורסמת ושדרת החנויות ובתי הקפה (אגב, אני ממליץ על סנטרל ועל מוצרט, גם AIDA נחמד ולא יקר), אפשר ללכת לראות קונצרט או אופרה אם אתה אוהב.

לגביי מסעדות - יש את הפיגלמולר, מסעדה מאוד מפורסמת, 15-20 יורו על שניצל. האם זה שווה? אני לא בטוח. כן שווה אם אתה רוצה לטעום מה זה שניצל וינאי "אמיתי", בסופו של דבר 15-20 יורו לשניצל בלי תוספות או שתיה זה לא מעט כסף בכלל.

לגביי השדה של וינה - עדיין נשאר יעיל. שדה לא גדול ולא קטן, התהליכים רצים שם די מהר - מזוודות, ביקורת גבולות, גם בהלוך וגם בחזור הכול תפקד היטב, והייתי פעמיים בוינה לאחרונה, בשעות שונות ובתקופות שונות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אומר הרבה - אבל דומה שמרוחק. בדוק באתר האינטרנט של המלון, בדרך כלל מציינים באתרים כאלה כיצד להגיע אליו מנקודות מרכזיות (נמה"ת, תחנות רכבת עיקריות וכד').

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתכונן שיהיה ממש קר אז בגדים חמים הרבה עצירות לקפה ותה . תקנה את ה VIENNA PASS כרטיס שיכניס אותך לרוב האטרקציות אנחנו קניונו ו 3 ימים חרשנו את העיר . תתמקד במקומות סגורים כי יהיה קר. תוותר על הבית ספר ספרדי לרכיבה המופע תרגול. אלה אם יש מופע ראשי בתשלום. יש מלא ארמונות ותצוגות לבקר בהם חבל שבחורף כל הגינות קפואות והמזרקות לא עובדות אבל זה מה יש . בעיקר תרבות. רכבת תחתית שמגיע לרוב המקומות ויש גם רכבת קלה שמשלימה אותה .

תלך לאופרה ובלט אני מאוד נהנתי . באופרה יש תרגום על מסכים של מה שהם שרים אז נהנים כפליים.

עכשיו זה לא העונה שם כך שלא יהיה תורים לשום מקום והכרטיס חופשי חודשי שהזכרתי קודם יכניס אותך לרוה האטרקציות החושובות בעיר מקסימום לתערוכות מיוחדות תצתרך להוסיך כמה יורו. בהצלחה ותהנה היינו גם בחורף (בסופו) ומאוד נהנינו.

תאכל בדוכני רחוב יש שם אחלה נקניקיות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^

נסעתי עם wizair נוחת בשדה הרגיל.

לא משנה איפה המלון ממוקם, התחבורה הציבורית נגישה מכל מקום ובכל זמן.

ממליץ לקחת בהתחלה את אוטובוס התיירים (יש צהוב ואדום כמה שאני זוכר) קחו את שניהם ותכירו את כל אתרי העיר.

אני גם ב - 4 ימים לא הספקתי לטייל בכל הארמונות והמקומות.

חיסרון בוינה: אין חיי לילה, פשוט אין. משעה 23:00-00:00 הכל נסגר.

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני עושה צ'יק אין בWIZZ בשבילי ולאשתי ביחד, המערכת לא מקשר את את שנינו ביחד אפילו שהזמנתי אותם ביחד?

אני מפחד לעשות בנפרד כי אקבל כנראה מקומות נפרדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני עושה צ'יק אין בWIZZ בשבילי ולאשתי ביחד, המערכת לא מקשר את את שנינו ביחד אפילו שהזמנתי אותם ביחד?

אני מפחד לעשות בנפרד כי אקבל כנראה מקומות נפרדים.

הניסיון שלי הוא שדווקא ויזאייר (וגם איזיג'ט) בסדר מבחינה זו. במקרה הגרוע ביותר שלם כמה אירו ובחר המושבים. והכי גרוע - תשב 3 שעות בנפרד מאשתך, ולדרך חזרה שלם על פריוריטי ושב לידה. אבל לי ולאשתי לפני שנה, ולבנים שלי עם החברות בחודשיים האחרונים לא היתה בעית הפרדה.

מה שמומלץ לא לעשות הוא לנסות להתקשר לשירות הלקוחות שלהם - לוקחים מחיר אסטרונומי לדקה והשירות מחפיר אפילו בקנה מידה ישראלי.

אם לא שילמת עבור כרטיס פריוריטי שמבטיח לך הכנסת טרולי לקבינה אל תיקח טרולי - סיכוי גבוה שהוא ישלח לתא המטען. תיק גב תמיד יעלה לקבינה.

המקרה היחיד בו נפרדתי מאשתי בטיסה היתה לא מזמן על מטוס של סמארטוינגז, חכור על ידי ישראייר, ששבה אשתי ואני התנדבנו לשבת בנפרד בטיסה מבוקרשט על מנת לאפשר לאב לשבת עם שני בניו הצעירים. טסה של שעתיים (ועוד קצת נסיעה על המסלולים) - לא נורא.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...